Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Grunwald - O Sto Lat Pozniej
     
wladmoscow
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 72.586

 
 
post 4/05/2011, 21:46 Quote Post

I mi sie wydaje, ze jestem w stanie to udowodnic...

Wtym.. Nie bedzie dlugiego wstepu, odrazu przede do tresci... Ale najpierw sie przedstawie...

Szanowni Panstwo!

Nazywam sie Wladyslaw Polakowski, 1967 r.u., mgr. Inz-fizyk. Autor logicznego formalizmu rekonstrukcji historii czlowieczenstwa (rozmieszczony w jezykach rosyjskim i angielskim na www.wladmoscow.narod.ru/teor_osn.htm) oraz innych prac w dziedzienie badania starozytnosci przez srodki nauk pryrodniczych. Jest zaproszony na napisanie pracy doktorskiej. Wersja naukowo-popularna pracy doktorskiej objawila sie jako ksiazka pod tytulem „Jak wznikla chronologia globalna” w jezyku rosyjskim w roku 2010.

Jako programista autor koncepcji i technologii gier komputerowych, sa pewne produkty wykonany na podstawie tej technologii, rozmieszczone w kolekcji produktow edukacyjnych Federacji Rosyjskiej.

Zalozyciel jednej z trzech pierwszych stron internetowych na tematy polonijne na domenach www.boom.ru, www.narod.ru (ostatnia istnieje do dzisiaj: www.wladmoscow.narod.ru), inicjator i faktycznie jeden z zalozycieli strony internetowej Kongresu Polakow w Rosji (www.poloniarosji.ru) oraz grupy polonijnej w jednej z sieci socjalnych... Posiadacz Karty Polaka.

* * *

Bitwa Grunwaldzka - o sto lat pozniej. Koncepcja ksiazki jest podana na www.wladmoscow.narod.ru/grunwald_100.htm

Jestem w stanie to udowodnic...

Szukam na razie w Polsce wspolautorow...

Z wyrazem szacunku
Wladyslaw Polakowski





Ten post był edytowany przez wladmoscow: 4/05/2011, 21:50
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej