Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

194 Strony « < 192 193 194 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Europa w dobie emigracji muzułmańskiej, Zagrożenie?

kathy

VII ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 7.763

post 12/01/2018, 21:38 Quote Post

Chochliku jezeli nie mozesz wejsc na strone policji niemieckiej to nalezy zadac kilka pytan
a/ gdzie ty mieszkasz
b/ jakiego ISP masz

Jezeli mieszkasz w Niemczech lub w Polsce to odpowiedz(i) nasuwa(ją) sie sama(e) .....blokowanie strony przez wladze Niemieckie dla mieszkancow UE (lub Polski, lub Niemiec) lub/i blokowanie strony przez Google w UE na prośbę władz Niemieckich lub władz UE lub/i blokowanie strony przez twego ISP. .  A jezeli tak jest to zadam ci pytanie "gdzie jest demokracja"???
Rozumiem, że należy doszukiwać się drugiego dna i narracja, w której lubuje się polski rząd, czyli źli Niemcy są powodem dla, którego nie mogę się dostać na stronę. Potrafisz wyjaśnić mi powód dla, którego wejście na tak prozaiczną stronę miałoby być utrudnione? Tajnych materiałów tam przecież nie ma.

Nie wiem co Ty rozumiesz, nie jestem tobą. Podalam kilka możliwych powodow na ktore odpowiedziales twierdzeniem ze Polski rzad lubuje sie w narracji ze Niemcy są źli. Napisales też że to JA mam wyjaśnić TOBIE dlaczego TY nie możesz się dostać na tą internetową stronę. Ale to nie tak Chochliku, to Ty musisz to wyjaśnić, tak samo jak musisz udowodnić tezę że rząd Polski lubuje się w naracji że Niemcy są źli.
Tak czytam to co wrzuciles, ale ty chyba nie przeczytales wszystkiego bo to co pisze artykul (oba są identyczne bo ten chinski polega na niemieckim) pisze to samo co tutaj usilowales negować czyli policja usilując "bronić" pewną grupę społeczną w Niemczech nie podaje dokladnych statystyk.  Artykuł oczywiście sugeruje że lewactwo (Zieloni) usiluje bronic NIemców bo być może że Niemcy którzy mają migranckie pochodzenie nie różnią się od rodowitych Niemców jeżeli chodzi o przestępstwa. Ale fakt jest faktem,są dane ale nie ma szczegółowych danych.
Dobrze, że wiesz, co było moim zamiarem lepiej ode mnie.

Więc co Chochliku było twoim zamiarem?
A na ostatnie pytanie odpiszę. Bo postawiłaś taką tezę - Migranci to w większości muzułmanie.

I........?

No a na pytanie czy ja pamiętam od czego się zaczęła ta przepychanka, tak pamiętam. Od twojego wpisu
Ale największe oburzenie wywołał wpis po arabsku. rolleyes.gif Wydarzenia z tamtego roku z Kolonii to taki wzorzec, jak należy postrzegać wszystkich, którzy posługują się arabskim? rolleyes.gif
Do czego mój wpis o napaściach seksualnych pasuje, nieprawdaż? I zastanawianie się kto atakuje karetki pogotowia.......też.

User is offline  PMMini Profile Post #2896

ChochlikTW

W trakcie uczłowieczania
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister

post 13/01/2018, 9:03 Quote Post

@kathy
CODE
Nie wiem co Ty rozumiesz, nie jestem tobą.

Za to dobrze Ci idzie stwierdzanie, co miałem na myśli.

CODE
Podalam kilka możliwych powodow na ktore odpowiedziales  twierdzeniem ze Polski rzad lubuje sie w narracji ze Niemcy są źli.   Napisales też że to JA mam wyjaśnić TOBIE dlaczego TY nie możesz się dostać na tą internetową stronę.  Ale to nie tak Chochliku, to Ty musisz to wyjaśnić, tak samo jak musisz udowodnić tezę że[b] rząd Polski lubuje się w naracji że Niemcy są źli. [/b]

Wyjaśnij, czemu Niemcy blokują dostęp na stronę swojej policji mieszkańcowi sąsiedniego kraju, bo taką tezę postawiłaś.

Jezeli mieszkasz w Niemczech lub w Polsce to odpowiedz(i) nasuwa(ją) sie sama(e) .....blokowanie strony przez wladze Niemieckie dla mieszkancow UE (lub Polski, lub Niemiec) lub/i blokowanie strony przez Google w UE na prośbę władz Niemieckich lub władz UE lub/i blokowanie strony przez twego ISP. . A jezeli tak jest to zadam ci pytanie "gdzie jest demokracja"???

Podałaś jeden powód, który sprowadzał się do braku demokracji, więc moje pytanie choć okraszone złośliwością jest słuszne. Co takiego tam jest? dry.gif Dla sprawdzenia wszedłem na kilka stron niemieckich urzędów i problemu nie miałem. Google podał mi bardziej racjonalne powody dla, których strony mogą się nie ładować, ale pomimo prób ich zastosowania problem nadal istnieje. Może z czasem sam się rozwiąże smile.gif

Teza udowodniona. biggrin.gif

CODE
Więc co Chochliku było twoim zamiarem?

Przecież to oczywiste, ale uprzedzenia robią swoje. Nieprawdaż?

CODE
I........?

Udowodnisz? A może zwyczajnie nie potrafisz tego zrobić?

CODE
No a na pytanie [i]czy ja pamiętam od czego się zaczęła ta przepychanka, [/i]tak pamiętam.  Od twojego wpisu
[i]Ale największe oburzenie wywołał wpis po arabsku. rolleyes.gif Wydarzenia z tamtego roku z Kolonii to taki wzorzec, jak należy postrzegać wszystkich, którzy posługują się arabskim?  rolleyes.gif[/i]

A, po co aż tak daleko sięgasz? Wystarczy tutaj powrócić.

CODE
Do czego mój wpis o napaściach seksualnych pasuje, nieprawdaż?

Nie, bo miałaś udowodnić, co innego, co udowodniłem, ale najwidoczniej z uporem wolisz widzieć coś innego.

CODE
I zastanawianie się kto atakuje karetki pogotowia.......też.

laugh.gif laugh.gif

Czekam aż zaczniesz wrzucać od teraz każde przestępstwo, gdzie sprawca/y są nieznani i zastanawiać się kto za tym stoi. Tylko wypadałoby zmienić nazwę tematy na Policyjne Archiwum X.

QUOTE(kathy @ 3/01/2018, 3:21)
Ale największe oburzenie wywołał wpis po arabsku. rolleyes.gif Wydarzenia z tamtego roku z Kolonii to taki wzorzec, jak należy postrzegać wszystkich, którzy posługują się arabskim?  rolleyes.gif

Czy ja wiem.....
Lipsk, zaatakowana kamieniami i racami policja użyła armatkę wodną
Berlin, policja i strażacy ostrzelani racami, karetka zaatakowana
Nadrenia rannych 25 policjantów np. w Koloni raca wybuchła w twarz policjantowi a w Oberhausen dwóch policjantów zostało zaatakowanych racami.
Frankrurt, policjanci i karetki pogotowia zostały zaatakowane...

https://www.morgenpost.de/vermischtes/artic...n-beworfen.html

Rozumiem że rozmaici tacy w Niemczech policjantow atakują bo to wróg i przeszkadza w założeniu kalifatu/państwa anarchistycznego/komunizmu/trockizmu/rozwalenia obecnego państwa (wybierz odpowiednie) ale żeby karetki pogotowia?? Tubylcy (nawet ci z Antify) karetek pogotowia to chyba nie atakują.

A policjanci piszą życzenia.......grzeczni tacy

*

Wyłuszczenia moje.

laugh.gif laugh.gif

Ale przecież Ty najwyraźniej znasz tożsamość skoro podajesz to w takim temacie. wink.gif
.........................................................

CODE
33 tygodnie w celi spędzi Marek Z. polski imigrant, który w północnym Londynie wjechał samochodem w lokal z jedzeniem i próbował staranować jego właściciela.
Czterdziestoośmioletni mężczyzna powiedział wcześniej policjantom, że chce "zabić muzułmanina" i "robi to dla Brytanii".
Do zdarzenia doszło w czerwcu zeszłego roku. Marek Z. wsiadł do samochodu i próbował "przygwodździć" do ściany właściciela lokalu. Przedtem wznosił okrzyki "biała siła". Wykonał też nazistowski salut.

Prokurator podkreślał, że mężczyzna był sympatykiem skrajnie prawicowej partii Britain First. W jego domu znaleziono potem ulotki i gazety tego ugrupowania. Wydając wyrok sędzia stwierdził, że pewną rolę odgrywały tu motywacje rasistowskie. Dodał jednak że decydującym czynnikiem było nadużywanie przez niego alkoholu.

CODE
"To było przerażające przeżycie dla świadków i niedoszłej ofiary. Mężczyzna trzykrotnie przekroczył dopuszczalny limit alkoholu. Łut szczęścia sprawił, że nikt nie ucierpiał w wyniku jego szału" - stwierdziła Georginia Acuna z Metropolitan Police. Policja nie ukrywa, że miała nadzieje na wyrok bardziej surowy. Wyrok to 33 tygodnie więzienia. Marek Z., skazany też za pobicie żony, wyjdzie teraz na wolność. Na poczet wyroku zaliczono mu czas, jaki spędził w areszcie, czekając na rozprawę.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,1...sLink&a=66&c=96

Ciekawe dla ilu stanie się bohaterem, a być może i męczennikiem za sprawę. dry.gif

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 13/01/2018, 9:54

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2897

kathy

VII ranga

post 14/01/2018, 15:11 Quote Post

Chochliku
Przez caly czas mylisz dwa pojecia "teza" i "hipoteza".
Tak więc przestań trollować nie tylko pisząc że napisałam to czego nie napisałam ale zmieniając to co napisałeś (Niemcy są źli) na to czego nie napisałeś (Niemcy są źródłem poważnego zagrożenia dla Polski).
A wśród migrantów z krajów pozaeuropejskich do Niemiec jest najwięcej muzułmanów. Co faktycznie było postawioną tezą.
Na konferencji prasowej 19 sierpnia niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière ujawnił, że w 2015 roku już przyjęto ponad 800 tys. imigrantów. To równowartość prawie jednego procenta całej populacji Niemiec. W samym tylko lipcu nasi zachodni sąsiedzi wpuścili do kraju ponad 83 tys. uchodźców.

De Maizière podkreślił, że choć wielu przybyszy pochodzi z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, znaczna ilość (40 proc.) - to imigranci zarobkowi z krajów bałkańskich, w tym z Albanii i Kosowa.

Spośród 800 tys. przybyszy, co najmniej 80 proc. (640 tys.) stanowią muzułmanie. Zważywszy na szybki przyrost populacji muzułmańskiej już mieszkającej w Niemczech, który wynosi około 1,6 proc. rocznie (77 tys. osócool.gif, na początku przyszłego roku liczba muzułmanów przekroczy po raz pierwszy próg 6 mln.
http://www.pch24.pl/niemcy-drastycznie-zmi...aj,37883,i.html

Tak, bez zadnego większego związku z tematem.
Twitter. Shadow ban. Osoba nie wie, że ma bana. Widzi, lajkuje, pisze, RT jak zwykle, ale nikt tego nie widzi

Twitter. Shadow ban.
Osoba nie wie, że ma bana. Widzi, lajkuje, pisze, RT jak zwykle, ale nikt tego nie widzi.

Napisz w ktorych panstwach i od kiedy.
Moderator N_S

Shadow ban ....nihil novi.
Jak widzisz z artykułu w wikipedii robiono to uprzednio i robiono nie tylko na reditcie.
Co do twittera.....pOniewaz wygląda że shadow banning zalezy od moderatorow twittera to może chyba być używane we wszystkich państwach. Przykład w nagraniu i artykułach dotyczy głównie USA (czyli shadow banning kont mających opinię pozytywną o Trumpie) ale jest prawdopodobieństwo że moderatorzy twittera mogą to wykorzystywać także w innych państwach.
Zuważyłam też że niektóre artykuły o specyficznej tematyce trudno wyszukać i stopień trudności zależy chyba od kraju gdzie się wyszukuje.
Oczywiście 100% pewności nie mam --- jeszcze ktoś mi każe udowadnić tą 100% pewność--- tak więc, podkreślam, nie mam 100% pewności, ale używając VPN są różnice. Google też niektórych artykułów nie podaje na wyszukiwarce, a wyskakują dopiero jeżeli zna się ich tytuł. rolleyes.gif
https://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_banning
https://www.lifesitenews.com/news/shadow-ba...thout-them-even

Szwecja
Mieszkający w Szwecji od 2005 roku Marokańczyk został uznany przez służby szweckie za potencjalnego terrorystę i zagrożenie dla państwa i obywateli Szweckich, jednakże Szwecja nie może go wydalić gdyż Europejski Trybunał Praw Człowieka stwierdził że w Marokku mogą grozić mu tortury. Rząd Szwecji rozmyśla nad odwołaniem się do Wielkiej Izby Trybunału, jednak Izba rzadko kiedy rozważa odwołania od wyroku trybunału.
http://www.nt.se/nyheter/dom-om-potentiell...-om4957531.aspx

Ten post był edytowany przez kathy: 15/01/2018, 2:33

User is offline  PMMini Profile Post #2898

Arkan997

V ranga
Nr użytkownika: 93.492

Szymon Nowak

post 17/01/2018, 19:20 Quote Post

Zastanawia mnie pewna sprawa dotycząca imigracji do Unii Europejskiej.
Dlaczego większość krajów Unii łata swoją demografie ściągając ludzi z Bliskiego Wschodu i Afryki? Czy nie łatwiej zasymilowaliby się ludzie z Ameryki Południowej? Bądź co bądź większość jest chrześcijanami, a w dodatku porozumiewającymi się po hiszpańsku/portugalsku, więc łatwiej można by się z nimi dogadać.

Nie chcę mieszać tu ideologii tylko pragmatyzm. Mimo, że odległość jest większa to koszty i czas zasymilowania się w nowym środowisku byłyby mniejsze - przynajmniej tak mi się wydaje.

User is offline  PMMini Profile Post #2899

ChochlikTW

W trakcie uczłowieczania

post 17/01/2018, 20:02 Quote Post

@kathy
CODE
Chochliku
Przez caly czas mylisz dwa pojecia "teza" i "hipoteza".  
Tak więc przestań  trollować nie tylko  pisząc że napisałam to czego nie napisałam ale zmieniając to co napisałeś (Niemcy są źli) na to czego nie napisałeś (Niemcy są źródłem poważnego zagrożenia dla Polski).

Znów uciekasz się do tego samego argumentu - trollowanie. Nihil novi sub sole.
A ja Ci niczego nie przypisałem. Tylko, gdy argumentów brakuje sięga się po coś, co nie istnieje w rzeczywistości.

CODE
A wśród migrantów z krajów pozaeuropejskich do Niemiec jest najwięcej muzułmanów. Co faktycznie było postawioną tezą.
[quote]Na konferencji prasowej 19 sierpnia niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière ujawnił, że w 2015 roku już przyjęto ponad 800 tys. imigrantów. To równowartość prawie jednego procenta całej populacji Niemiec. W samym tylko lipcu nasi zachodni sąsiedzi wpuścili do kraju ponad 83 tys. uchodźców.

De Maizière podkreślił, że choć wielu przybyszy pochodzi z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, znaczna ilość (40 proc.) - to imigranci zarobkowi z krajów bałkańskich, w tym z Albanii i Kosowa.

Spośród 800 tys. przybyszy, co najmniej 80 proc. (640 tys.) stanowią muzułmanie. Zważywszy na szybki przyrost populacji muzułmańskiej już mieszkającej w Niemczech, który wynosi około 1,6 proc. rocznie (77 tys. osóB), na początku przyszłego roku liczba muzułmanów przekroczy po raz pierwszy próg 6 mln.
[url=http://www.pch24.pl/niemcy-drastycznie-zmienia-swoje-oblicze--fala-muzulmanskich-imigrantow-zalewa-kraj,37883,i.html]http://www.pch24.pl/niemcy-drastycznie-zmi...aj,37883,i.html[/url][/quote]

Rozumiesz pojęcie migrant? Jest to osoba zmieniająca miejsce zamieszkania. A ponieważ cały czas masz problem z pamiętaniem własnych słów to przypomnę Ci, co napisałaś i twierdziłaś.

Migranci to w większości muzułmanie. rolleyes.gif
Oraz post, gdzie to napisałaś.

Skoro wyjaśniliśmy sprawę oczekuję, że odniesiesz się do ogółu migrantów, a nie wybierzesz sobie jedną z jej form, która pasuje i udowadnia Twoją tezę. Mogą być Ci przybywający do Niemiec skoro sięgnęłaś akurat po ten kraj.

Nawet Ci pomogę. wink.gif Wchodzisz na tą stronę - http://www.bamf.de/DE/Startseite/startseite-node.html w zakładkę Infothek, dalej Statistiken, po prawo masz odnośnik - Das Bundesamt in Zahlen 2016. W dokumencie przechodzisz na stronę 72. I tam masz wszystko ładnie rozpisane, co i jak, włącznie z procentami, a propo narodowości, które przybyły i opuściły Niemcy w 2016r.
I na tej podstawie wykaż, że masz rację jeżeli potrafisz. Oczywiście bez uciekania się do manipulacji. smile.gif

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 17/01/2018, 20:06

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2900

kathy

VII ranga

post 18/01/2018, 22:49 Quote Post

Rozumiesz pojęcie migrant? Jest to osoba zmieniająca miejsce zamieszkania. A ponieważ cały czas masz problem z pamiętaniem własnych słów to przypomnę Ci, co napisałaś i twierdziłaś.

Skoro wyjaśniliśmy sprawę oczekuję, że odniesiesz się do ogółu migrantów, a nie wybierzesz sobie jedną z jej form, która pasuje i udowadnia Twoją tezę. Mogą być Ci przybywający do Niemiec skoro sięgnęłaś akurat po ten kraj.

Nie, Chochliku, nie wyjaśniliśmy sobie niczego. Mówimy o migrantach spoza EU. Jeżeli ci się taka definicja migrantów nie podoba i uważasz że w tym temacie mówimy też o migrantach wewnątrz UE to zgłoś się do moderatora.
Natomiast żeby ci pokazać jak bardzo się mylisz, podliczyłam migrantów do Niemiec. Migrantów spoza UE i z UE. Ze strony ktorą sam dałeś.. POdliczone po łebach, zgadzam się, ale dalej nic nie wykazuje że migrantów o innych wyznaniach jest większość. smile.gif

Liczba aplikantów a azyl 722,370
Procent aplikantów wyznających Islam 75.9%
Liczba aplikantów wyznających Islam 548,279
Liczba aplikantów o innych wyznaniach lub bez wyznania 174,091
(str.25)

Liczba migrantów ze wszystkich krajów 1307253
Liczba migrantów z UE 634,036
Liczba migrantow spoza UE 673,217
(str 78)
Liczba migrantów spoza UE z krajów o większości muzułmańskiej 600,000 (str 80)
Liczba migrantów spoza UE którzy nie wyznają Islam 73217
Liczba migrantów z krajów o większości muzułmańskiej (tu założę że liczba osób wyznających Islam w krajach takich jak Turcja, Afganistan czy Arabia Saudyjska to nawet nie 90% ale 80%) co daje liczbę 480,000 osób wyznających Islam którzy nie przybyli do Niemiec jako uciekinierzy/azylanci i (120000 + 73000) = 183217 którzy nie wyznają Islamu

Liczymy
174091 +634036 + 183217= 991344 ludzi którzy nie wyznają Islamu.
548279 + 480000 = 1,o28,279 osób które wyznają Islam.
A jak doliczymy jeszcze te kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy którzy zniknęli z widoku to cyfry tych wyznających islam będą jesczcze większe.
Rozterki duchowe francuskich lewaków.
Posyłają dzieci do lepszych szkół, tych poza gettem lub takich lepszych przy czym aby to osiągnąć poddrabiają dokumenty z miejscem zamieszkania. Sami wieszczą o tym że należy mieszkać oraz uczyć się tam gdzie jest multikulturowa spoleczność.
http://www.liberation.fr/debats/2018/01/17...l-ecole_1623163
Okropność szkolna w Lutton. Szkoła muzułmańska.
naczynia myje się w zlewie w ubikacji
dzieci wyrzucają jedzenie przez okna w ubikacji
nie ma papieru toaletowego
a w bibliotece są ekstremistyczne książki.
https://www.thesun.co.uk/news/5351674/pupil...hers-loo-paper/

Ten post był edytowany przez kathy: 18/01/2018, 23:15

User is offline  PMMini Profile Post #2901

saywiehu

V ranga
Nr użytkownika: 21.212

Zawód: szybki- nie wolny

post Wczoraj, 06:00 Quote Post

Fajne uzupełnienie cyferek Kathy:
Ponad 10 tyś. radykalnych islamistów mieszka w Niemczech - wynika z danych służb bezpieczeństwa. W ciągu sześciu lat w Berlinie liczba członków tzw. ruchu salafitów zwiększyła się trzykrotnie.

https://wiadomosci.wp.pl/islamscy-fanatycy-...10787055687297a

To bardziej lekarze, czy inżynierowie?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2902

ChochlikTW

W trakcie uczłowieczania

post Wczoraj, 10:41 Quote Post

QUOTE(kathy @ 18/01/2018, 22:49)

Nie, Chochliku, nie wyjaśniliśmy sobie niczego. Mówimy o migrantach spoza EU. Jeżeli ci się taka definicja migrantów nie podoba i uważasz że w tym temacie mówimy też o migrantach wewnątrz UE to zgłoś się do moderatora.
Natomiast żeby ci pokazać jak bardzo się mylisz, podliczyłam migrantów do Niemiec. Migrantów spoza UE i z UE. Ze strony ktorą sam dałeś.. POdliczone po łebach, zgadzam się, ale dalej nic nie wykazuje że migrantów o innych wyznaniach jest większość. smile.gif

*

Gdzie mówimy? rolleyes.gif Napisałaś - Migranci to w większości muzułmanie. Widzisz tam wyszczególnienie, która konkretnie grupa? Bo ja tego nie dostrzegam. I tego powinnaś się trzymać, ale jak zwykle w dyskusji uciekasz się do manipulacji, gdy nie potrafisz udowodnić własnych słów.

I przy okazji. Wyjaśnij mi, czemu nie skorzystałaś z prostego kołowego wykresu umieszczonego na stronie 76?

Zuzüge nach den zehn häufigsten Staatsangehörigkeiten im Jahr 2016, czyli Napływ
według dziesięciu najczęstszych narodowości w 2016 roku
.
I masz procentowy udział poszczególnych grup, również tych z poza UE.

Załączony obrazek

Tylko w ramach sumowania postanowiłaś dodać i azylantów i migrantów spoza Unii pochodzących min. z Syrii, Iraku czy Afganistanu. rolleyes.gif

I, jak tam? Wiesz już kto stał za atakami na karetki pogotowia? laugh.gif

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: Wczoraj, 22:19

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2903

Alexander Malinowski 3

VI ranga
Nr użytkownika: 100.863

Alexander Malinowski
Zawód: Informatyk

post Wczoraj, 12:39 Quote Post

Najpierw znalazłem na islamofobicznych portalach a teraz sam znalazłem źródło:
W Dreznie na Uniwersytecie Ludowym są zajęcia z akceptacj burki! Czekamy na kurs z islamskiego bicia żony, wiem, że nie wolno zostawiać śladów i trzeba bić z uśmiechem oraz że powodem jest odmowa seksu.

https://www.vhs-dresden.de/programm/mensch-...ereich/details/

Komisariat Policji w niebędącym No Go Zone Malmö Rosengård uszkodzony przez eksplozję.

https://www.google.pl/amp/s/www.express.co....on-lockdown/amp

Ten post był edytowany przez Alexander Malinowski 3: Wczoraj, 13:59

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2904

ChochlikTW

W trakcie uczłowieczania

post Wczoraj, 21:49 Quote Post

QUOTE(Alexander Malinowski 3 @ 19/01/2018, 12:39)
Najpierw znalazłem na islamofobicznych portalach a teraz sam znalazłem źródło:
W Dreznie na Uniwersytecie Ludowym są zajęcia z akceptacj burki! Czekamy na kurs z islamskiego bicia żony, wiem, że nie wolno zostawiać śladów i trzeba bić z uśmiechem  oraz że powodem  jest odmowa seksu.

https://www.vhs-dresden.de/programm/mensch-...ereich/details/

*

Poświęciłeś czas, aby sprawdzić u źródła za, co masz plusa.

Odpowiedź uniwersytetu w Dreźnie. - http://www.vhs-dresden.de/fileadmin/redakt...Thema_Islam.pdf

Rzecz najważniejsza z tego tekstu,

„An keiner Stelle wird das Tragen der Burka im Kurs verherrlicht, geschweige denn propagiert. Vielmehr steht nicht die Burka, sondern die Kleiderordnung im Allgemeinen im Fokus des Kurses. Die Teilnehmerinnen und Teilnehmer werden bei diesem Kurs in die Lage versetzt, sich kritisch mit den religiösen und kulturellen Hintergründen der Kleiderzusammenstellungen im islamischen Kulturraum auseinander zu setzen. Bisher haben an diesem Kurs bereits knapp 100 Personen teilgenommen, sich informiert und diskutiert“, stellt vhs-Dresden-Direktor Jürgen Küfner klar. „Der Kurs wurde vor allem für Ehrenamtliche in der Flüchtlingsarbeit konzipiert, die in Kontakt mit Flüchtlingen aus der arabischen Welt stehen, um ihnen auch das nötige Hintergrundwissen beim Kontakt vermitteln zu können. Die Dozentin ist eine promovierte Ethnologin, die sich auch mit Frauenrollen und Frauenrechten beschäftigt, insofern fundiert und unideologisch zur Kleiderordnung und der Rolle der Frau in der muslimischen Welt berichten kann. Eine kritische Auseinandersetzung mit dem Thema Verschleierung ist also elementarer Bestandteil des Kurses.“

przetłumaczona na język polski.

"W żadnym punkcie noszenie burki w klasie nie jest gloryfikowane, nie mówiąc już o tym propagowaniu. Przeciwnie burka nie jest w centrum uwagi, ale kurs koncentruje się na ogólnym dress codzie. Uczestnicy i uczestniczki, którzy wezmą w tym kursie w tym położeniu przedstawia krytykę wobec religijnego i kulturowego tła kobiecych ubiorów, oddzielnie dla islamskiego obszaru kulturalnego. Jak dotąd prawie 100 osób wzięło udział, poinformowało i przedyskutowało ten kurs ",
Dyrektor VHS-Dresden Jürgen Küfner wyjaśnia. "Kurs był przeznaczony głównie dla wolontariuszy
zaprojektowane w pracy dla uchodźców, w kontakcie z uchodźcami ze świata arabskiego, aby zapewnić im niezbędną wiedzę w kontaktach.
Wykładowca jest lekarzem antropologii, który zajmuje się również rolami kobiet i zajmuję się prawami kobiet, w tak powstałym i nielogicznym ubiorze i role kobiet w muzułmańskim świecie można głosić. Krytyczna dyskusja na tematem ukrycia twarzy jest zatem elementarną częścią kursu. "

Za minusa zaś masz to, że dokonałeś całkowicie błędnego tłumaczenia.

Kopftuch und Hijab in Dresden - Kleiderordnungen im Islam

Farbenfrohe Kopfbedeckungen machen neugierig auf ihre Trägerinnen. Die unterschiedlichen Farben, Formen, Bindetechniken und Materialien geben Hinweise auf die kulturellen Hintergründe. So trägt Aysche den Hijab, der ihr Haar und Hals bedeckt, Marinda bevorzugt den Chimar, der wie ein Cape Kopf und Schulter bedeckt. Andere Frauen tragen den Nikab, Tschador oder Al-Almira. Im Kurs werden Praxis, Herkunft und Bedeutung der einzelnen Kleiderordnungen aufgezeigt und können sogar praktisch (wie fühlt sich eine Burka an) ausprobiert werden.

Diese Veranstaltung wird durch die Landeshauptstadt Dresden gefördert. Die Teilnahme an diesem Kurs ist kostenfrei. Das persönliche ehrenamtliche Engagement ist gegebenenfalls bei der Anmeldung in geeigneter Form nachzuweisen (zum Beispiel mit einem Empfehlungsschreiben des Vereins, der Stiftung, dem Ehrenamtspass, einer individuellen Kurzbeschreibung des Vorhabens etc.).

Chustka na głowę i Hidżab w Dreźnie - kody ubioru w islamie (18F1213)

Kolorowe nakrycia głowy sprawiają ,ze jesteś ciekawy o ich użytkownikach. Różne kolory, formy, techniki wiązania i materiały dają wskazówki na temat tła kulturowego. Więc Aysche nosi hidżab, który obejmuje jej włosy i szyję, Marinda faworyzuje Chimar, który zakrywa jej głowę i ramiona jak pelerynę. Inne kobiety noszą Nikab, Chador lub Al-Almira. W trakcie praktyki pokazano, pochodzenie i znaczenie poszczególnych kodów ubioru, a nawet można je wypróbować praktycznie (jak czuje się burka).

To wydarzenie jest sponsorowane przez stolicę landu Drezno. Udział w tym kursie jest bezpłatny. O osobiste zaangażowanie wolontariuszy można wymagać udowodnienia podczas rejestracji (na przykład za pomocą listu polecającego od stowarzyszenia, fundacji, przepustki dla wolontariuszy, indywidualnego krótkiego opisu projektu itp.).

I w żadnym stopniu nie masz racji pisząc, że celem kursu jest akceptacji ubioru.

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: Wczoraj, 21:51

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2905

kathy

VII ranga

post Dzisiaj, 00:14 Quote Post

I przy okazji. Wyjaśnij mi, czemu nie skorzystałaś z prostego kołowego wykresu umieszczonego na stronie 76?

Dlatego bo korzystam z liczb które dają mi opis wszystkich migrantów,także i tych dla których BMF zrobil oddzielną kategorię, kategorie azylantów którą nie jest wliczona do wszystkich migrantów ** Oraz takie które nie podają mi informacji jedynie o 10 najważniejszych krajach ale o wszystkich krajach.

ps. pisanie dużymi literami z pogrubianiem nie zmieni faktu że najwięcej migrantów to muzułmanie przybyli głównie z krajów o większości muzułmańskiej. rolleyes.gif
pps. There are lies, damn lies and statistics. wink.gif

**(str. 20ta ogólna liczba azylantów 722370 z Syrii przybylo 36.9% czyli 266,554; str 76 za chochlikiem ogolna liczba 1307253
Przybysze z Syrii - 9.2% czyli z Syrii wg tej tabelki przybylo 120,267)
Cottbus, Niemcy
Na początku tego roku został przeprowadzony atak na 51 latka i jego żonę przez 3 migrantów z Syrii (14, 15 i 17 lat). Migranci zażądali żeby para ich przepuściła a pani okazała im szacunek. Po odmowie zaatakowali mężczyznę nożem.
Jeden z tych migrantów został uznany przez burmistrza jako zbyt niebezpieczny żeby mógł przebywać na terenie miasta i wydalono jego wraz z ojcem z wilczym biletem, czyli zabroniono im pokazywać się na terytorium miasta. Jest to nie pierwszy wypadek yabronienia wstepu do miasta migrantom w Niemczech. To takze nie jedyny atak Syryjskich migrantow w tym miescie, kilka dni temu mlodociani migranci z Syrii zaatakowali 16 latka.

https://www.thelocal.de/20180117/refugee-ba...er-knife-attack
http://www.epochtimes.de/politik/deutschla...a-a2325960.html

Ten post był edytowany przez kathy: Dzisiaj, 00:51

User is offline  PMMini Profile Post #2906

Alexander Malinowski 3

VI ranga

Alexander Malinowski

post Dzisiaj, 00:40 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 19/01/2018, 21:49)
Więc Aysche nosi hidżab, który obejmuje jej włosy i szyję, Marinda faworyzuje Chimar, który zakrywa jej głowę i ramiona jak pelerynę. Inne kobiety noszą Nikab, Chador lub Al-Almira. W trakcie praktyki pokazano, pochodzenie i znaczenie poszczególnych kodów ubioru, a nawet można je wypróbować praktycznie (jak czuje się burka).

Nadużyciem jest tutaj używanie słów sugerujących dobrowolność.

CODE
[b]I w żadnym stopniu nie masz racji pisząc, że celem kursu jest akceptacji ubioru.[/b]

Nawet z opisun wynika, że celem szkolenia jest zrozumienie roli kobiety w krajach Islamu, ale szkolenie jest w Niemczch i jest dedykowane dla Niemców. Czyli to Niemcy mają zaakceptować rolę kobiety w Islamie, a nie muzułmanie zaakceptować równość płci i wolnośc kobiet.

Transfer kulturowy jest w niewłaściwym kierunku.

Jeśli połączymy to ze ściganiem jakichkolwiek aktów krytyki strojów islamskich jak aktów zbrodni nienawiści, to jest to część kampanii islamizacji Niemiec i Zachodu.

Tutaj mamy przykład z Kanady:
11-letnia muzułmanka wymyśliła historię ataku na jej chustę.
Świadkiem był jej brat, w domyśle starszy.
Historia stała się medialna, a nagle policja ujawniła, że jest oszustwem.

Naturalne byłoby wszczęcie dochodzenia na temat rodziny, kto i w jaki sposób zmusił dziewczynkę do tego zmyślenia.
Przy okazji jest prawdopodobne, że bylibyśmy w stanie ujawnić np. przemoc w rodzinie i ewentualnie wziąć ją z tego środowiska.

Reakcja lewaka jest inna: to przeproszenie dziewczynki, nie wiadomo za bardzo za co? Za to, że Kanada nie ingeruje w jej przemocową rodzinę i pozwala ją w ten sposób maltretować?

http://www.huffingtonpost.ca/danielle-s-mc...kcahpmg00000002

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2907

El Muerte

V ranga
Nr użytkownika: 66.246

post Dzisiaj, 01:17 Quote Post

QUOTE(Alexander Malinowski 3 @ 20/01/2018, 0:40)

*

Przy czym w tym wypadku nie bedzie zadnej odpowiedzialnosci karnej za te oszustwo, sprawa po prostu zamknieta.
PS Brat mlodszy, 10 lat.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2908

Alexander Malinowski 3

VI ranga

Alexander Malinowski

post Dzisiaj, 01:35 Quote Post

QUOTE(El Muerte @ 20/01/2018, 1:17)
QUOTE(Alexander Malinowski 3 @ 20/01/2018, 0:40)

*

Przy czym w tym wypadku nie bedzie zadnej odpowiedzialnosci karnej za te oszustwo, sprawa po prostu zamknieta.
PS Brat mlodszy, 10 lat.
*

Pewna muzułmanka w Anglii prowadzi krucjatę przeciwko zmuszaniu dziewczynek do noszenia chusty. 11-letnia dziewczynka nie nosi chusty w Arabii Saudyjskiej, a w Kanadzie tak.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2909

194 Strony « < 192 193 194 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2017 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej