Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
> Prawo - Uwr, Uj, UŚ...?, Dylematy niezdecydowanej maturzystki
     
Firlejka
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 104.887

 
 
post 23/06/2019, 11:31 Quote Post

Dzień dobry wszystkim!
Przepraszam za temat niezbyt związany z tematyką forum, ale naprawdę potrzebuję porady, bo już nie wiem, co robić...
Wybieram się na prawo i usiłuję zdecydować, którą uczelnie obstawiać przede wszystkim w sytuacji, gdyby matura poszła tak, jakbym chciała. Najbardziej nastawiałam się na Wrocław, ale z przerażeniem zorientowałam się, że ten uniwerek bardzo spadł w rankingach i ma sporo niepochlebnych opinii (egzaminy sprawdzające nie wiedzę, a "wykucie" i tak dalej)...
Drugą opcją jest UJ, ale jakoś nie jestem przekonana do miasta, a dojazd też nie jest zbyt dobry.
Najbliżej mam na Śląsk i ze względów praktycznych wydaje się on najlepszym wyborem (co ciekawe w rankingu Perspektyw jest wyżej niż UWr confused1.gif ), ale zawsze wydawało mi się, że to uczelnia o gorszej renomie...
Zdaję sobie sprawę, że nikt nie ma porównania, bo każdy zna tylko swoją uczelnię, ale będę wdzięczna za absolutnie każdą poradę i podpowiedź!
Chciałabym iść na UWr, bo kusi mnie historia i piękno miasta, ale te wszystkie głosy krytyczne wraz z perspektywą dłuższej drogi do domu (a będę jeździć co weekend) trochę zniechęcają... Prooszę, podpowiedzcie coś unsure.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1


 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Odpowiedzi
     
Firlejka
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 104.887

 
 
post 24/06/2019, 17:41 Quote Post

O to chodzi, chciałam po prostu zebrać jak najwięcej opinii samych studentów - dzięki za odpowiedź smile.gif
Wszelkie dodatkowe informacje oczywiście się przydadzą, ale na razie nie mam konkretnych pytań co do danych przedmiotów, więc chyba nie będę zawracać Ci głowy biggrin.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2



 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej