Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Wywiad" Lewickiej z wicepremierem Glińskim, Kto miał rację?
     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 23/11/2015, 16:57 Quote Post

QUOTE(OGUREK @ 23/11/2015, 14:45)
Dawid_G
QUOTE
Czy Ty w ogóle to oglądałeś?

Owszem, no i? Wina dziennikarki, że wicepremier to miękka, nerwowa buła?



Czyli żeby iść do telewizji to najlepiej być dresiarzem z knajpianymj językiem,bo inaczej tłuszcza nie zrozumie?

Poza tym do premiera zwracamy się z szacunkiem, nie przerywamy, nie podnosimy głosu, słuchamy itp.
Jednak żeby tak się zachować trzeba być dobrze wychowanym. Myśle, że tu jest klucz do zroumienia Lewickiej. Brak dobrego wychowania.
I Ty to chamstwo porównujesz do Frosta?!


To jest pytanie z tezą, któran ta kobieta uprawia:

OGÓREK, czy przestałeś już ćpać? Odpowiedz tak lub nie.

Ten post był edytowany przez Dawid_G: 23/11/2015, 17:11
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
OGUREK
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.314
Nr użytkownika: 94.475

 
 
post 23/11/2015, 17:11 Quote Post

Dawid_G
QUOTE
OGÓREK, czy przestałeś już ćpać? Odpowiedz tak lub nie.

Ha, i tym pytaniem rozróżnisz dobrego polityka od słabego, który się spulta, zdenerwuje i wyjdzie. Proszę obejrzeć sobie wywiady np. z Putinem, największego kalibru oskarżenia, a on chill, poker face. To samo Tusk, nawet mu powieka nie drga.

QUOTE
Poza tym do premiera zwracamy się z szacunkiem, nie przerywamy, nie podnosimy głosu, słuchamy itp.
Jednak żeby tak się zachować trzeba być dobrze wychowanym. Myśle, że tu jest klucz do zrozumienia Lewickiej. Brak dobrego wychowania.

Dlatego, że jest wicepremierem ma być świętą krową? Nie, mój drogi, ma być wręcz przeciwnie, musi być poddawany takim próbom.
Dlaczego Wojewódzki ma większą oglądalność niż porządni i grzeczni dziennikarze z Trwam i Republiki? Własnie dlatego, że doprowadza mówce do takiego stanu, że sypią się jak domek z kart wydukane na pamięć formułki i wychodzi prawdziwy człowiek, jego charakter. Wywiady są po to aby mówce poddać próbie, czy jest w stanie się kontrolować, czy też nie.

QUOTE
I Ty to chamstwo porównujesz do Frosta?!

Do Larry Kinga, Ali G.(w wywiadach prowokował i nie znał pojęcia poprawność polityczna), Wojewódzkiego, Kimmela, czy innych z Night Show'ów i 60 minut.
Jeżeli ludziom się to będzie nie podobać, to nie będą oglądać. Ale widocznie podoba, bo to nie pierwszy program gdzie ta pani używa tego rodzaju dyskusji, a ludzie oglądają.

Generalnie problem ludzi z prawicy jest taki, że boją się konfrontować swoje poglądy z innymi i koniec końców bulgoczą sobie we własnych kółkach wzajemnej adoracji, po czym gdy wyjdą na światło dzienne, to zostają wgnieceni w ziemie, bo okazuje się, że ich "prawdy" nie mają posłuchu, ani zrozumienia u drugiej strony. I jest koniec, jak Zawiszy, który został zrobiony jak małe dziecko przez Urbana.
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
szczypiorek
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.287
Nr użytkownika: 74.357

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 23/11/2015, 17:20 Quote Post

Dwie opinie medioznawców. Zawarta w poniższym artykule opinia Eryka Mistewicza była już przytaczana. Warto dla odmiany rzucić okiem na to co mówi prof. Godzic.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,142074,title,N...15fea&_ticrsn=3

Jeden fragment. Krótko i na temat :

QUOTE
- Dziennikarka spotkała się z syndromem Telewizji Trwam, który objawia się tym, że zaprasza się gościa i pozwala mu się mówić przez nieograniczony czas, nie przerywa mu się. Dziennikarz w TV Trwam, przeważnie duchowny, "współgra" z gościem, jest to doskonale połączony team. Oni wszyscy myślą tak samo, mówią to samo i nikt ich nie naciska i nie zadaje niewygodnych pytań


Ten post był edytowany przez szczypiorek: 23/11/2015, 17:21
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 23/11/2015, 17:22 Quote Post

Wojewódzki obok L.Kinga? To już wszystko rozumiem. wink.gif

QUOTE
latego, że jest wicepremierem ma być świętą krową? Nie, mój drogi, ma być wręcz przeciwnie, musi być poddawany takim próbom


To by miało sens gdby zachowywała się tak do wszystkich. Z politykami PO ta pani robiła to samo? Nie? Więc nie jest dziennikarką tylko funkconariuszką.


QUOTE
Dlaczego Wojewódzki ma większą oglądalność niż porządni i grzeczni dziennikarze z Trwam i Republiki?


W wywiadzie z prem. nie powinno chodzić o prymitywny talk show tylko o merytoryke. W przeciwnym razie tam powinna być Tadla tańcząca na rurze.

QUOTE
Wywiady są po to aby mówce poddać próbie, czy jest w stanie się kontrolować, czy też nie.


A ja myślałem, żeby się czegoś dowiedzieć od pytanego. Cóż, człowiek starej daty ze mnie.

QUOTE
Generalnie problem ludzi z prawicy jest taki, że boją się konfrontować swoje poglądy z innymi i koniec końców bulgoczą sobie we własnych kółkach wzajemnej adoracji


Mit. Obejrzyj sobie wczorajsze wystąpienie Żakowskiego. Na każdą próbe konfontacji swoich tez się obruszał i odpowiadałm zdawkowymi ogólnikami unikając konkretów.


Ten post był edytowany przez Dawid_G: 23/11/2015, 17:24
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 23/11/2015, 17:39 Quote Post

Tak po prawdzie to najbliżej mi do zdanie rapahandocka - Gliński próbował zrobić szopkę, to mu Lewicka zaczęła w tym przeszkadzać - i sama zrobiła własną...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #20

     
gtsw64
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.427
Nr użytkownika: 38.675

Zawód: st.sier¿.sztab
 
 
post 23/11/2015, 17:43 Quote Post

No ale niedługo PiS zrobi porządek w TVP i będzie już tylko dobre dziennikarstwo. Nie będzie szopek, a pan Pospieszalski z rodziną będzie robił cudowne sielskie wywiady.
Poczekajcie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 23/11/2015, 17:47 Quote Post

QUOTE(gtsw64 @ 23/11/2015, 18:43)
No ale niedługo PiS zrobi porządek w TVP i będzie już tylko dobre dziennikarstwo. Nie będzie szopek, a pan Pospieszalski z rodziną będzie robił cudowne sielskie wywiady.
Poczekajcie.
*


Szopka będzie. Bo chrześcijańska. Tylko dziennikarstwa będzie pewnie jakby mniej...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
metalcoola
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 251
Nr użytkownika: 47.635

Stopień akademicki: BANITA
 
 
post 23/11/2015, 17:54 Quote Post

Oczywiście nie może zabraknąć Sierakowskiego. Ostatnio robi się z niego autorytet sad.gif http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,S...,wiadomosc.html
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 23/11/2015, 17:58 Quote Post

Pospieszalski odchodzi w styczniu tongue.gif

Wracając do gwiazdy...kabaretu zwanego TVP:

Tak zwana rozmowa trwała 16 minut, w trakcie której redaktorka przemawiała 8 minut. Nie dość, że sama zawłaszczyła tyle czasu, to przerywała swemu rozmówcy niemal każde zdanie; odbierała mu głos 50 razy, średnio co 9,6 sek.!

Jak to jest dziennikarstwo to oby go jak najmniej było.



Ten post był edytowany przez Dawid_G: 23/11/2015, 17:59
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
gtsw64
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.427
Nr użytkownika: 38.675

Zawód: st.sier¿.sztab
 
 
post 23/11/2015, 18:09 Quote Post

[quote=Dawid_G,23/11/2015, 17:58]
Pospieszalski odchodzi w styczniu


Na redaktora naczelnego laugh.gif laugh.gif laugh.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #25

     
indigo
 

Ad maiorem Historycy.org gloriam!
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 4.522
Nr użytkownika: 488

Stopień akademicki: magister
 
 
post 23/11/2015, 18:11 Quote Post

Nihil novi sub sole - https://www.youtube.com/watch?v=uOD8h-aTgeo
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
Popcorn
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 11.692

Marcin Popkowski
Zawód: Agent
 
 
post 23/11/2015, 20:27 Quote Post

QUOTE
OGUREK,23/11/2015, 16:45]
Dawid_G
CODE
Czy Ty w ogóle to oglądałeś?

Owszem, no i? Wina dziennikarki, że wicepremier to miękka, nerwowa buła?


Wicepremier nie musi być "medialny" od tego jest rzecznik rządu. Profesor Gliński po prostu nie czuje się zbyt dobrze przed kamerami. Mógł nie przychodzić ale wtedy pewnie była by nagonka, że nie chce odpowiedzieć na „trudne” pytania i unika TV.



QUOTE(gtsw64 @ 23/11/2015, 17:43)
No ale niedługo PiS zrobi porządek w TVP i będzie już tylko dobre dziennikarstwo. Nie będzie szopek, a pan Pospieszalski z rodziną będzie robił cudowne sielskie wywiady.
Poczekajcie.
*


A Pospieszalski to na pewno będzie miał przedłużoną umowę? Obiło mi się o uszy, że nie przedłużą mu umowy jak Lisowi. Chyba, że coś źle zrozumiałem.

Ten post był edytowany przez wysoki: 23/11/2015, 23:42
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
gtsw64
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.427
Nr użytkownika: 38.675

Zawód: st.sier¿.sztab
 
 
post 23/11/2015, 20:40 Quote Post

QUOTE(Popcorn @ 23/11/2015, 20:33)
QUOTE(gtsw64 @ 23/11/2015, 17:43)
No ale niedługo PiS zrobi porządek w TVP i będzie już tylko dobre dziennikarstwo. Nie będzie szopek, a pan Pospieszalski z rodziną będzie robił cudowne sielskie wywiady.
Poczekajcie.
*


A Pospieszalski to na pewno będzie miał przedłużoną umowę? Obiło mi się o uszy, że nie przedłużą mu umowy jak Lisowi. Chyba, że coś źle zrozumiałem.
*


Widziałeś w moim poście nr 25 emotikony? I to trzy?
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
Popcorn
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 11.692

Marcin Popkowski
Zawód: Agent
 
 
post 23/11/2015, 20:42 Quote Post

QUOTE(gtsw64 @ 23/11/2015, 20:40)
QUOTE(Popcorn @ 23/11/2015, 20:33)
QUOTE(gtsw64 @ 23/11/2015, 17:43)
No ale niedługo PiS zrobi porządek w TVP i będzie już tylko dobre dziennikarstwo. Nie będzie szopek, a pan Pospieszalski z rodziną będzie robił cudowne sielskie wywiady.
Poczekajcie.
*


A Pospieszalski to na pewno będzie miał przedłużoną umowę? Obiło mi się o uszy, że nie przedłużą mu umowy jak Lisowi. Chyba, że coś źle zrozumiałem.
*


Widziałeś w moim poście nr 25 emotikony? I to trzy?
*


Tak ale nie zrozumiałem dlaczego. A moge prosić o jakiegoś linka z potwierdzeniem?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
Napoleon7
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.975
Nr użytkownika: 58.281

 
 
post 23/11/2015, 20:43 Quote Post

CODE
Ale też nie podoba mi się atak dziennikarzy, są inne sposoby niż przerywanie i ataki.

Jakie? Generalnie akcja równa się reakcji. Politycy PiS są chyba jakoś szkoleni, bo większość przed kamerami zachowuje się podobnie - pada pytanie a oni wówczas zaczynają wypowiadać się w kwestiach nie związanych z pytaniem. Inaczej mówiąc, zaczyna się monolog na temat wybrany przez tegoż polityka.
W tej sytuacji, gdy taktowne próby powrotu do pytania zawodzą, to co ma zrobić dziennikarz?
1) Zgodzić się na wszystko i pozwalać politykowi mówić,
2) Próbować mu cały czas zwrócić uwagę że mówi nie na temat (co wymaga wchodzenie w wypowiedzi jeżeli nie reaguje na uwagi)
3) Przerwać mu (tylko jak przerwać jeżeli cały czas mówi i nie chce przestać)?
4) ??? Czekam na podpowiedź, bo mnie już nic innego do głowy nie przychodzi.

Widzę tu tradycyjną postawę bogoojczyźnianej prawicy - jeżeli my komuś przerywamy, wybijamy z rytmu, przeszkadzamy, zwracamy niegrzecznie uwagę itd, to jest OK, jeżeli to robią "naszym" to jest skandal. A politycy PiS zachowują się już tak jakby wszyscy wokoło winni im oddawać cześć i szacunek oraz wszelkie możliwe hołdy.
Nie jestem zwolennikiem prowokacyjnego dziennikarstwa (Wojewódzkiego nie znoszę), ale jeżeli ktoś zachowuje się jak Gliński, to trudno z nim inaczej robić wywiad. Po prostu się nie da. Chyba, że z góry zgadzamy się na wszystko co on zechce zrobić i powiedzieć. Tylko czy o to chodzi?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

6 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej