Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

11 Strony « < 9 10 11 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Rasy, kiedy powstały?

KubaNR

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 70.835

post 17/04/2011, 12:38 Quote Post

Czyli mogę spokojnie określić się subnordykiem ? tak? Na to wychodzi.

User is offline  PMMini Profile Post #151

kmat

Podkarpacki Rabator
Nr użytkownika: 40.110

Stopień akademicki: mgr

post 17/04/2011, 12:40 Quote Post

KubaNR
CODE
No rozumiem Żydów. Ale Murzyni ?! jakim cudem?! bez przesady. Mam za jasny pigment skóry!

Jeśli murzyński przodek żył w dajmy na to XVII wieku, to szanse, że będzie to jeszcze jakoś widoczne są znikome.

CODE
No chodzi mi o tych Murzynów np. niewolników i jak pisano wyżej służących w domach szlacheckich co przybywali na te ziemie poprostu. No takich chyba nie mam.. no prosze Was; /

Może masz, może nie masz. Pewności nigdy mieć nie będziesz sleep.gif
Natomiast biorąc po uwagę występujące względnie często w Polsce cechy takie jak obfita fałda powiekowa, poduszeczki tłuszczowe na policzkach czy tendencje do spłaszczenia owych policzków, właściwie nieunikniony jest przodek żółty..

CODE
aa jeszcze jedno! Niektórzy ludzie mają cechy typowo aryjskie. Wysocy blondyni o niebieskich oczach. Idealni no poprostu potomkowie Ariów.

Wcześni Indoeuropejczycy zapewne byli stosunkowo jaśni, ale raczej nie oni jedni. Taka uroda w pólnocno-zachodniej Europie to raczej spadek po tubylcach. Finowie są jeszcze jaśniejsi, a jacy z nich Indoeuropejczycy.

CODE
Są tak samo żydowscy jak ja ?;/

Owszem..

CODE
Trudno nie miałem odpowiedniej wiedzy i wierzyłem w czystość rasy.

Do tego nie trzeba specjalistycznej wiedzy, wystarczy atlas geograficzny..

Ten post był edytowany przez kmat: 17/04/2011, 12:42

User is offline  PMMini Profile Post #152

KubaNR

I ranga
*
Nr użytkownika: 70.835

post 17/04/2011, 13:09 Quote Post

Narodowość to stan umysłu. Pochodzenie to zdecydowanie mniej ważny element tożsamości narodowej.

Ale nie zmieniła by się haplogrupa?? jak to jest?? czemu wszyscy nie mamy semickich haplogrup ?

http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm

Wielu naukowców neguje , że pochodzimy z afryki.. afryka 200tys lat temu to nie współczesna afryka! to zupełnie inny kontynent. Jeśli zostanie odkryty starszy szkielet to znów zmieni się teoria o pochodzniu człowieka.

Łączenie postów.
Proszę przestać pisac kilka postów pod rząd bez potrzeby - w prawym górnym rogu postu znajduje się opcja Edytuj, aktywna przez 24h od jego napisania.

Ten post był edytowany przez sargon: 17/04/2011, 15:52

User is offline  PMMini Profile Post #153

kmat

Podkarpacki Rabator

post 17/04/2011, 14:41 Quote Post

CODE
Ale nie zmieniła by się haplogrupa?? jak to jest?? czemu wszyscy nie mamy semickich haplogrup ?

Haplogrupy dziedziczą się tylko w linii męskiej albo żeńskiej. Po dziadku ze strony matki żadnych haplogrup nie mamy.

CODE
http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm

Pierdoły.

CODE
Wielu naukowców neguje , że pochodzimy z afryki..

Jacy naukowcy?

User is offline  PMMini Profile Post #154

Baribal

IV ranga
Nr użytkownika: 64.472

Stopień akademicki: Mlodywilk

post 17/04/2011, 15:05 Quote Post

QUOTE(welesxxi)
Dzięki tej dyskusji odzyskałem wiarę w sens edukacji. smile.gif

Jeżeli do takich kwiatków prowadzi szkolnictwo publiczne, to wolę nie myśleć do czego prowadzić może homeschooling.biggrin.gif

QUOTE(Kmat)
Jacy naukowcy?

Może to i nie naukowcy, ale starczy wpisać w guglu Kent Hovind, Ray Comfort, albo Raptor Jesus. O Danikenie i Sumeryjskich kosmitach już nie wspominam, bo to wiedza potoczna.wink.gif
Pewnie dałoby się jeszcze dorzucić kilku multiregionalistów (jeżeli jeszcze jacyś są).

Dobrze, ze nie wspomnieliśmy jeszcze o sugestiach krzyżowania się z Neandertalczykami.biggrin.gif

User is offline  PMMini Profile Post #155

kmat

Podkarpacki Rabator

post 17/04/2011, 15:56 Quote Post

CODE
Pewnie dałoby się jeszcze dorzucić kilku multiregionalistów (jeżeli jeszcze jacyś są).

To jednak trochę inna kategoria niż goście od intelygentnego projektu banana, który ma ogonek w takim miejscu, żeby go łatwiej było obrać. Zresztą od niedawna zaczyna się okazywać, że towarzystwo nie do końca się myliło.

CODE
Dobrze, ze nie wspomnieliśmy jeszcze o sugestiach krzyżowania się z Neandertalczykami.biggrin.gif

A tam, oni też docelowo są z Afryki, więc jedna cholera smile.gif

User is offline  PMMini Profile Post #156

sargon

IX ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 4.555

Stopień akademicki: mgr inz

post 17/04/2011, 16:02 Quote Post

Panowie, temat się zamienił w kuriozum. Już zaczynają się pojawiać pseudonaukowe stronki.
Na dokładkę "nieco" odbiegliście od tematu wątku.

Postów nie będę wyrzucał, bo część jest wartościowa, ale sam temat zamykam do odwołania. Ewentualne wnioski (lub skargi) proszę kierować przez PM.
Moderator

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #157

11 Strony « < 9 10 11 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Closed TopicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej