Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Od Moraczewskiego do Składkowskiego., Gabinety 1918-1939
     
Gnome
 

histeryk
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 638
Nr użytkownika: 58.209

 
 
post 17/08/2011, 17:03 Quote Post

QUOTE(Bauero @ 17/08/2011, 14:54)
Gnome miałeś rację, dziś znajomy z USz tamtejszego Instytutu Historii zadzwonił z wiadomością, iż drugie wydanie książki Od Moraczewskiego ...... w niższej dosyć fajnej cenie 45 zł., wink.gif  będzie dostępne od 1 X 2011 r. Jak na razie do końca września cena zostaje taka sama, 80 zł.

Warto będzie poczekać te kilka dni.
*



No to już szykuję gotówkę i miejsce na półce, bo cena faktycznie przystępna. Jestem ciekaw jakie zmiany zostaną wprowadzone, bo podobno jakieś mają być.

Ten post był edytowany przez Gnome: 17/08/2011, 17:04
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
Bauero
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 784
Nr użytkownika: 35.416

Baueroo
Zawód: wspominacz
 
 
post 17/08/2011, 18:55 Quote Post

QUOTE(Gnome @ 17/08/2011, 17:03)
QUOTE(Bauero @ 17/08/2011, 14:54)
Gnome miałeś rację, dziś znajomy z USz tamtejszego Instytutu Historii zadzwonił z wiadomością, iż drugie wydanie książki Od Moraczewskiego ...... w niższej dosyć fajnej cenie 45 zł., wink.gif  będzie dostępne od 1 X 2011 r. Jak na razie do końca września cena zostaje taka sama, 80 zł.

Warto będzie poczekać te kilka dni.
*



No to już szykuję gotówkę i miejsce na półce, bo cena faktycznie przystępna. Jestem ciekaw jakie zmiany zostaną wprowadzone, bo podobno jakieś mają być.
*




Nic mi o zmianach nie wiadomo, a i informator też nic nie wie!?! confused1.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
Gnome
 

histeryk
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 638
Nr użytkownika: 58.209

 
 
post 17/08/2011, 19:43 Quote Post

Czyżbyś nadal wątpił w moje informacje wink.gif, tak jak i poprzednio pochodzą one od naczelnej wydawnictwa, więc wypada wierzyć, że zmiany będą, ale jakie to nie wiem, może dołożą bibliografię, albo indeks?

Ten post był edytowany przez Gnome: 18/08/2011, 8:38
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
WNUS
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 74.102

Jan Skolimowski
 
 
post 22/08/2011, 23:26 Quote Post

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

Wysłałem tydzień temu informację na maila (historycy@historycy.org) odnośnie do książki, ale widzę, że nadal jest na temat ceny wspomnianej pozycji ożywiona dyskusja. Mam zatem nadzieję, że admini wybaczą mi, jeśli zabiorę oficjalny głos w tej sprawie - jako osoba z Wydawnictwa Naukowego US.

Drugie wydanie publikacji "Gabinety Polski odrodzonej" jest już od jakiegoś czasu dostępne na rynku. Tak jak informowaliśmy, obniżyliśmy znacznie cenę - teraz koszt jednego egzemplarza wynosi 45 zł (do tego trzeba doliczyć koszt wysyłki, jeśli ktoś nie korzysta z lokalnych punktów).

Recenzja Pana Rafała Kuzaka z pewnością dała nam do myślenia odnośnie do ceny książki. Uwagi merytoryczne i techniczne (przypisy)również przekazałem dalej. Przy tej publikacji nie udało się już wprowadzić większych poprawek, natomiast na pewno przydały się nam wszystkie sugestie przy kolejnej pracy, proszę spojrzeć chociażby na książkę "Warszawa-Praga 1948-1968".

Zapraszamy na naszą stronę (sierpień 2011 - nowa cena dodruku). Na wszystkie pytania odnośnie do tej książki, jak i innych chętnie odpowiem (teraz i w przyszłości) mailowo - jan.skolimowski@univ.szczecin.pl. Dołożę wszelkich starań, żeby Pan Rafał Kuzak jako osoba, która szczególnie pomogła wypromować książkę (recenzja, wątek na forum), otrzymała jeden, bezpłatny egzemplarz, co publicznie niniejszym w tym miejscu deklaruję. Proszę Pana o kontakt na maila.

Pozdrawiam serdecznie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
Gnome
 

histeryk
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 638
Nr użytkownika: 58.209

 
 
post 26/08/2011, 14:17 Quote Post

Po kontakcie mailowym z Panem Janem dowiedziałem się, że książkę można kupić m.in. w Krakowie w Księgarni Naukowej przy Bagateli oraz Warszawie w księgarni „Książki Historyczne”, więc Bauero masz blisko wink.gif.

Ten post był edytowany przez Gnome: 26/08/2011, 14:20
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Bauero
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 784
Nr użytkownika: 35.416

Baueroo
Zawód: wspominacz
 
 
post 26/08/2011, 15:33 Quote Post

QUOTE(Gnome @ 26/08/2011, 14:17)
Po kontakcie mailowym z Panem Janem dowiedziałem się, że książkę można kupić m.in. w Krakowie w Księgarni Naukowej przy Bagateli oraz Warszawie w księgarni „Książki Historyczne”, więc Bauero masz blisko wink.gif.
*




Tak, już zakupiłem wczoraj rolleyes.gif jedyne 45 zł
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

     
Gnome
 

histeryk
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 638
Nr użytkownika: 58.209

 
 
post 26/08/2011, 18:06 Quote Post

QUOTE(Bauero @ 26/08/2011, 16:33)
Tak, już zakupiłem wczoraj  rolleyes.gif  jedyne 45 zł
*



To jak przeczytasz podziel się swoimi wrażeniami, ja czekam na mój, który ma dotrzeć pocztą. A 45 zł to moim zadaniem całkiem rozsądna cena za tego typu książkę. Przy okazji, czy nadal nie ma indeksu osób?

Ten post był edytowany przez Gnome: 26/08/2011, 18:10
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
Bauero
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 784
Nr użytkownika: 35.416

Baueroo
Zawód: wspominacz
 
 
post 27/08/2011, 6:40 Quote Post

QUOTE(Gnome @ 26/08/2011, 18:06)
QUOTE(Bauero @ 26/08/2011, 16:33)
Tak, już zakupiłem wczoraj  rolleyes.gif  jedyne 45 zł
*



To jak przeczytasz podziel się swoimi wrażeniami, ja czekam na mój, który ma dotrzeć pocztą. A 45 zł to moim zadaniem całkiem rozsądna cena za tego typu książkę. Przy okazji, czy nadal nie ma indeksu osób?
*




Nie ma indexu osób. Nie wiem, co zostało poprawione w tym II wydaniu, bo pierwszego w ogole nie widziałem na oczy jedynie w internecie.

Zacząłem czytać i jak to mówią konfrontuje to teraz z moim stanem wiedzy z studiów rolleyes.gif a było to dawnoo już temu wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

     
Gnome
 

histeryk
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 638
Nr użytkownika: 58.209

 
 
post 30/08/2011, 10:18 Quote Post

Książka właśnie do mnie dotarła smile.gif.

Po szybkim sprawdzeniu, widzę, że poprawiono to o czym wspominałem w recenzji, poza tym Rożnowem (chociaż oczywiście nie koniecznie musiało to być związane z samą recenzją). W związku z tym poziom merytoryczny jest jeszcze wyższy, gdyby był do tego chociaż indeks osób (geo to już marzenie wink.gif ), to byłbym zupełnie kontent. Tak czy inaczej, za 45 zł warto mieć ją w swoich zbiorach, szczególnie, że poza wszystkim ładnie prezentuje się na półce wink.gif.

Ten post był edytowany przez Gnome: 30/08/2011, 10:18
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

2 Strony < 1 2 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej