Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Wiking": film rosyjski z 2016 r.,
     
Gajusz Mariusz TW
 

Ambasador San Escobar
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 6.283
Nr użytkownika: 98.326

M.
Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus
 
 
post 11/06/2017, 16:51 Quote Post

Hmmm... A ja jako niezbyt sprzyjający produktom Mosfilmu i jego pogrobowców nawet jestem zadowolony z seansu smile.gif Na tura czekałem i się doczekałem. Vikingów z rogami nie widziałem, więc też nie najgorzej. Sceny walki. No cóż, tak bywa gdy kilkudziesięciu vs kilkudziesięciu odgrywa jakieś wielkie batalie (pytanie czy lepiej to wygląda w rodzaju kopiuj-wklej jak przy Wiedniu rolleyes.gif ) czy pseudo oblężenie Korsunia (Korsuń bizantyjski confused1.gif ) Nie nastawiałem się na historyczne fakty więc jakoś nie boleję. Główny bohater też taki jakiś nijaki (a tu się bałem ze będzie Władymir P. do potęgi. A to znokautuje tura, a to zagryzie tygrysa. A tu jakiś chłystek! Jak wypił wywar Normanów to najarany tak atakował Połock że jedynie co zdążył to zgwałcił dziewuchę. Bohatersko zabił brata, potyka się jako jedyny by nie wskoczyć do drakkara, no i w końcu popłacze się na spowiedzi u... Deląga smile.gif Swoją drogą ledwo go poznałem w połowie filmu. ) Oczywiście, absurdalna scena z atakiem drakkarami ze wzgórza, wejście zwycięskiej armii do zdobytego miasta w formie... procesji? Rozumiem zdumienie, ale zachowywali się jak japońska wycieczka emerytów. smile.gif

Podsumowując - mimo wszystko film o klasę lepszy niż 1612.
 
User is offline  PMMini Profile Post #46

     
AAN
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 219
Nr użytkownika: 65.180

Andrzej Nikitin
Zawód: urzednik federalny
 
 
post 27/11/2017, 6:50 Quote Post

QUOTE(Darth Stalin @ 24/01/2017, 19:57)
QUOTE(AAN @ 13/10/2016, 10:28)
Poszła taka seria filmów o legendarnych bohaterach rosyjskich: "Gagarin. Pierwszy w kosmosie.", "28 panfiłowców.", "legenda № 17", "Legenda o Kołowrocie".
*


Ten film o Kołowrocie to już wyszedł? Jest gdzieś dostępny?
*



W kinach już powiesiły postery z tym filmem. Piszą, że pokażą z 30 listopada. Wszystkie zwiastuny filmu tu

Ten post był edytowany przez AAN: 27/11/2017, 6:51
 
User is offline  PMMini Profile Post #47

4 Strony « < 2 3 4 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej