Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Polska Marynarka Wojenna... - album pamiątkowy, wydany w Rzymie w 1947 roku
     
Calanau
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 2
Nr użytkownika: 96.167

 
 
post 11/01/2015, 18:20 Quote Post

Witam wszystkich forumowiczow,

Ostatnio grzebalem w starych ksiazkach z rodzinnej biblioteki i natknalem sie na kilka ciekawych pozycji. Chcialem sie dowiedziec kilku rzeczy na temat tych ksiazek a kto wie, moze ktos z tutaj obecnych bylby zainteresowany tymi ksiazkami bardziej niz ja.

Pierwsza ksiazka to wydana w 1947 roku, w Rzymie, pozycja pod nazwa "Polska Marynarka Wojenna; Od pierwszej do ostatniej salwy w Drugiej Wojnie Swiatowej". Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat historii tej ksiazki. Nie wiem dokladnie czy jest to dobre miejsce na tym forum by zadawac takie pytania lecz mam nadzieje, ze mnie nie wyrzucicie smile.gif.

Tutaj zalaczam kilka zdjec tej ksiazki.

Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek Załączony obrazek

Chcialbym sie dowiedziec, co myslicie na jej temat, czy jest warta by ja zachowac w bibliotece rodzinnej czy tez nie. Ogolnie to nie jestem wielkim wielbicielem marynarki wojennej a wiem, ze wiele osob jest w tym temacie od lat wiec moze komus taka ksiazka przydala by sie o wiele bardziej niz mi.

Druga pozycja to "Pisma Zbiorowe Juzefa Pilsudskiego" - lecz poniewaz to nie jest zwiazane z II wojna Swiatowa to nie beda opisywal tej ksiazki tutaj. Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt to wtedy opisze tamta ksiazke albo w odpowiednim albo na emaila.

Dziekuje wszystkim za wszelkiego rodzaju informacje na temat tych ksiazek.

Serdecznie pozdrawiam smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej