Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

14 Strony « < 12 13 14 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Korona królów, Telenowela historyczna TVP

wysoki

X ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier

post Dzisiaj, 14:36 Quote Post

dlaczego tego seriale historyczne do tej pory nie były realizowane? Od "Ogniem i mieczem" chyba nic nie pojawiło się na ekranach mimo jak widać po tej telenoweli zainteresowanie tematem jest olbrzymie.

Oprócz już wymienionych przez Szapura seriali nakręconych po "Ogniem i mieczem" dodam choćby "1920. Wojna i miłość". Powinnaś też w sumie pamiętać choćby "Czas honoru" - leciał w TVP przez 6 lat i też był nieźle krytykowany wink.gif.

A tak ostatnio, bo w 2016 r., TVP puszczała "Bodo", który miał być wielkim hitem.
Co ciekawe podobno (bo te dane nie są oficjalne), odcinek tego serialu kosztował 1,5 mln zł: http://party.pl/seriale/wyniki-ogladalnosc...inka-101455-r1/ .
Czyli patrząc także na nieoficjalne dane na temat KK (i biorąc pod uwagę czas trwania) jeden odcinek "Bodo" był 3-4 razy droższy.

Może i w KK dałoby się jednak więcej zainwestować.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #196

Eamr

Bojowa Gęś Wizygocka z Setidavy
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 39.134

post Dzisiaj, 15:14 Quote Post

@ Lucyna Beata

Jakie upolitycznienie, jakie upolitycznienie smile.gif Polityka jest częścią naszej rzeczywistości i nie schowamy się przed nią pod stołem. Mamy na Forum zwolenników różnych opcji i to jest naturalne. Faktem jest, że TVP została zawłaszczona przez obecnie rządzącą opcję i zeszła na dno dna. Faktem jest, że po szumnych deklaracjach spłodziła coś żenująco słabego.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #197

Wilczyca24823

VIII ranga
Grupa: Stażysta
Nr użytkownika: 98.909

Ewa Mach
Zawód: opiekun

post Dzisiaj, 15:27 Quote Post

PiS- owi się dostaje za ten serial, ponieważ przejął całkowicie kontrolę w telewizji publicznej, więc to ta partia odpowiada za jakość takich produkcji. TYm bardziej, iż śmiem przypuszczać, że KK powstała na jej zamówienie.

Mnie nie rażą kartony (tak swoją droga to Kazimierz nie bedzie nikogo bił, bo nawet kartony za drogo), nie rażą stroje, ani nawet gra aktorów - no tak średnio, bo Włądysława Łokietka to nie zapomnę, a żonę Charcika to na jakieś warsztaty aktorskie bym wysłała. Kazimierz wydaje się rozkręcać aktorsko. Ale ta papryka i Olgierd poganin jako prawie że domownik Kazimierza...no tego ostatniego to nie przeboleję chyba. Kto za niego na Litwie synów mu płodzi?? I córki? No tutaj to prostu kupy się nie trzyma...Kazimierz zawdzięcza życie córek Litwinowi, a mimo to chce pokoju z Zakonem, chociaż wie, że to zaszkodzi Litwinom...ech sad.gif

P.S.:Ja oglądam KK po prostu juz po jej emisji w tv, jeden odcinek dziennie wystarczy - i mam całkowicie za darmo wink.gif a że nie mogę obejrzeć odcinków przed ich emisją...no cóż - i tak nie mam na to czasu.

User is online!  PMMini Profile Post #198

14 Strony « < 12 13 14 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2017 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej