Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
23 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

> 7 lat Forum !
     
Marthinus
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.019
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog
 
 
post 28/05/2010, 20:52 Quote Post

QUOTE(Samuel Łaszcz @ 28/05/2010, 19:46)
QUOTE(Vergilius @ 28/05/2010, 19:28)
Vivat Historycy.org!!!
*



Niechaj gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie! Sto lat! (ciekawe kto administrowałby i kto pisałby na forum forum za jakieś sto lat (o ile forum przetrwa do tego czasu, co brzmi jak powieść fantasy wink.gif ).
*




To ja proponuję tradycyjną pieśń śpiewaną na weselach i innych tego typu okazjach.A więc:
Kto w styczniu urodzony jest... smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 28/05/2010, 21:35 Quote Post

Vitam

A jeżeli ktoś nie zechce przyjąć nagrody? (Damian W)

Nie ma prawa.

Rebe Coobeck (Eamr)

No tak, znowu mi pejsy wyszły spod klawiatury...
A tak w ogóle, to jakby to szło?
גשלשלבדוארג הרב




 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
Vapnatak
 

Od Greutungów i Terwingów zrodzony z Haliurunnae
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 8.441
Nr użytkownika: 26.201

 
 
post 28/05/2010, 21:40 Quote Post

Sto lat Forum! smile.gif I rychłego 10.000 posta dla Ramonda! smile.gif

vapnatak
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 28/05/2010, 21:49 Quote Post

QUOTE(Marthinus @ 28/05/2010, 21:52)
To ja proponuję tradycyjną pieśń śpiewaną na weselach i innych tego typu okazjach.A więc:
Kto w styczniu urodzony jest... smile.gif
*


A kto się w styczniu urodził... A mnie jakoś dziwnie zawsze bocian przynosił, mimo, że urodziłem się w listopadzie... rolleyes.gif BTW, moi drodzy Żydzi-rabini, czy jeśli któryś z was wygra ramoniadę, to nagrody różnić się będą od tych dla zwykłych śmiertelników?
A, kto jest drugi po Ramondzie? Przy włączaniu "10 największych gaduł" wyskakuje błąd, kiedyś drugi był lancelot. Teraz bodajże Sargon? Może zrobimy zakład, który dłużej utrzyma pozycję? tongue.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

     
Vergilius
 

le duc de Rivoli
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.395
Nr użytkownika: 55.739

Dawid Sienkiewicz
Stopień akademicki: mgr
Zawód: radca prawny
 
 
post 28/05/2010, 21:55 Quote Post

No chyba że Szapur II utrzyma swoje nisamowite tempo 15 postów na dzień, to może za jakiś czas i Ramond poczuje czyjś oddech na plecach?
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 28/05/2010, 22:10 Quote Post

QUOTE(Vergilius @ 28/05/2010, 22:55)
No chyba że Szapur II utrzyma swoje nisamowite tempo 15 postów na dzień, to może za jakiś czas i Ramond poczuje czyjś oddech na plecach?
*


Też takie miałem-na dłuższą metę ciężko utrzymać, w każdym razie mnie brakło tematów, w których by takie tempo było. Choć zdarza się szybciej (mój rekord to 50 postów w 1 dobę).
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
Marthinus
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.019
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog
 
 
post 28/05/2010, 22:18 Quote Post

Ale Kolega Szapur utrzymuje tą średnią od 3 miesięcy - 1 300 postów w niespełna 3 miesiące to chyba niekwestionowany rekord!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
Vapnatak
 

Od Greutungów i Terwingów zrodzony z Haliurunnae
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 8.441
Nr użytkownika: 26.201

 
 
post 28/05/2010, 22:30 Quote Post

Tak, szapur II dużo pisze. Dobrze, że choć z głową. wink.gif Dużo razy dyskutowaliśmy wspólnie. Co do rekordów prywatnych, to też chyba dobiłem raz do 50 postów w jednym dniu. smile.gif To był wtedy maratonik, nie powiem. Ale przyznam się bez bicia, że wszystkie były merytoryczne i na temat posty! tongue.gif Jest kilku użytkowników, którzy trzymają fason i postują dużo dziennie. Dzieki takim jak oni nasze forum istnieje i może się pochwalić rekordową, już chyba, ilością postów.

vapnatak
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #38

     
Vergilius
 

le duc de Rivoli
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.395
Nr użytkownika: 55.739

Dawid Sienkiewicz
Stopień akademicki: mgr
Zawód: radca prawny
 
 
post 29/05/2010, 0:14 Quote Post

A no właśnie, kolega Szapur II, nie jest byle spamer, a człek oczytany. Choć z początku podchodziłem trochę z zażenowaniem do tej niesamowitej średniej.

QUOTE
Też takie miałem-na dłuższą metę ciężko utrzymać, w każdym razie mnie brakło tematów, w których by takie tempo było. Choć zdarza się szybciej (mój rekord to 50 postów w 1 dobę).


Mój prywatny rekord to 30 postów jakoś smile.gif. Generalnie jednak staram się pisać dużo w jednym poście i nie za często, by nie popaść w nałóg bo to forum niesamowicie zjada czas!

QUOTE
To był wtedy maratonik, nie powiem. Ale przyznam się bez bicia, że wszystkie były merytoryczne i na temat posty!


Vapnatak, kumie, a kiedy tak nie było biggrin.gif? Jak znajdziesz mi choć jeden Twój bez sensu post, to przejdę w stroju faraona przez rynek krakowski, pląsając w nieskazitelnym białym prześcieradle nie troszcząc się przy tym wcześniej o założenie bielizny biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. A tak na poważnie, to Ty żeś mnie na to forum wprowadził podczas dyskusji o Echnatonie biggrin.gif. Tak mi się fajnie gadało, że zostałem.

QUOTE
Dzieki takim jak oni nasze forum istnieje i może się pochwalić rekordową, już chyba, ilością postów.


Posty swoją drogą. Jest wielu userów, jak Lanciarius który nie pisze zbyt wiele, a uważam go za największy autorytet na tym forum jeśli chodzi o starożytność, a szczególnie historie jej wojskowości. Czasem pisze tak mądrze, że człowiek potrzebuje ślęczeć nad jego postami ze słownikiem poprawnej greki i łaciny.

Niesamowicie mi brakuje jednak jakichś userów żywo zainteresowanych czasami Ludwika XIII i XIV. Póki co, jedyny mankament tego forum biggrin.gif. Dlatego proszę modów o sprowadzenia takiej osoby. Wykorzystajcie swe żydowsko-masońskie macki i znajdźcie jakiegoś kompana, z którym mógłbym podyskutować o Roszelczykach, hrabim Lauzun, Fouquet'cie i jaki ten Ludwik XIV był smile.gif.
 
User is offline  PMMini Profile Post #39

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 29/05/2010, 7:21 Quote Post

A co sie stalo z Florkiem?Obrazil sie czy go zbanowano?Jezeli tak to strata niepowetowana.Zawsze zaczynalem przeglad forum od jego postow,od razu dzien mi sie dobrze zaczynal. smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #40

     
net_sailor
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 695
Nr użytkownika: 40.506

 
 
post 29/05/2010, 7:50 Quote Post

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=66931&st=45#
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #41

     
Marthinus
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.019
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog
 
 
post 29/05/2010, 9:30 Quote Post

Cóż moja aktywność na Forum ogranicza się z reguły do 2-3 działów stąd chyba nigdy nie wyszedłem poza 20 postów w przeciągu dnia.
Ale rzeczywiście trzeba przyznać że jest też bardzo dużo użytkowników którzy piszą stosunkowo niedużo natomiast zawsze są to posty stricte merytoryczne i na temat.
Tak swoją drogą zauważyłem że w przeciągu mojej obecności na Forum odbyła się taka zmiana warty.Sporo użytkowników zasłużonych dla Forum albo przestało się wogóle logować albo znacząco ograniczyło pisanie postów.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
Vergilius
 

le duc de Rivoli
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.395
Nr użytkownika: 55.739

Dawid Sienkiewicz
Stopień akademicki: mgr
Zawód: radca prawny
 
 
post 29/05/2010, 9:46 Quote Post

Szkoda Florka... Nie można by go jakoś przywrócić? Naprawdę mądry user, tylko że czasem niepokorny i o dość ekscentrycznym (ale to nie znaczy że nieprawidłowym) sposobie pojmowania otaczającej go rzeczywistości.
 
User is offline  PMMini Profile Post #43

     
alcesalces1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.681
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator
 
 
post 29/05/2010, 10:17 Quote Post

Jak Florka, to może i szanownego Pana Juliusza, pierwszego poskromionego banem przez modów, autora szeregu nowatorskich koncepcji dotyczących historii Polski.
 
User is offline  PMMini Profile Post #44

     
Vergilius
 

le duc de Rivoli
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.395
Nr użytkownika: 55.739

Dawid Sienkiewicz
Stopień akademicki: mgr
Zawód: radca prawny
 
 
post 29/05/2010, 10:27 Quote Post

QUOTE
Jak Florka, to może i szanownego Pana Juliusza, pierwszego poskromionego banem przez modów, autora szeregu nowatorskich koncepcji dotyczących historii Polski.


Florek, to jednak inny format biggrin.gif.
 
User is offline  PMMini Profile Post #45

23 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej