Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Konwencja Genewska, i protokoły dodatkowe z 1949r
     
trull
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 52.544

 
 
post 10/01/2009, 14:19 Quote Post

Witam
To mój pierwszy post na tym forum, więc nie jestem do końca pewien czy napisałem go w dobrym dziale.
Szukałem w Internecie informacji na temat tego, które państwa nie podpisały lub nie ratyfikowały konwencji Genewskiej i protokołów dodatkowych z 1949r. Jedyne co znalazłem to to, że Rosja nie podpisała tej konwencji. Czy ktoś wie, które państwa jeszcze nie podpisały konwencji G. i tych protokołów bądź ich nie ratyfikowały ?

//edit: Źle na działy popatrzyłem sad.gif Czy można przenieść mój temat dowłaściwego działu bo ja chyba takich uprawnień nie mam ?
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
secesjonista
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.565
Nr użytkownika: 42.378

Marek
Stopień akademicki: Plebejusz
Zawód: advocatus diaboli
 
 
post 10/01/2009, 15:18 Quote Post

QUOTE(trull @ 10/01/2009, 14:19)
Witam
To mój pierwszy post na tym forum, więc nie jestem do końca pewien czy napisałem go w dobrym dziale.
Szukałem w Internecie informacji na temat tego, które państwa nie podpisały lub nie ratyfikowały konwencji Genewskiej i protokołów dodatkowych z 1949r. Jedyne co znalazłem to to, że Rosja nie podpisała tej konwencji. Czy ktoś wie, które państwa jeszcze nie podpisały konwencji G. i tych protokołów bądź ich nie ratyfikowały ?

//edit: Źle na działy popatrzyłem sad.gif Czy można przenieść mój temat dowłaściwego działu bo ja chyba takich uprawnień nie mam ?
*


Konwencję podpisało 167 państw
oprócz: USA, Izrael, Pakistan, Iran, Afganistan, Irak; i chyba jeszcze Maroko i Filipiny.
protokoły1
protokoły2
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej