Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

12 Strony « < 10 11 12 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ, Opinie, oceny

Primo!

ex moderator
Grupa: Przyjaciel forum
Nr użytkownika: 2.660

Marcin ...

post 6/03/2009, 1:38 Quote Post

Marcinkiewicz to dla mnie od samego początku polityczny pajac i pseudospecjalista. Obecnie również hipokryta.
Osobiście nazywam go "panem 3 miliony mieszkań w 4 lata". laugh.gif laugh.gif
Ta słynna deklaracja zdemaskowała jego kompletną niekompetencję w kwestiach gospodarczych. Do dziś dziwię się, że dziennikarze nie pociągnęli wtedy tego surrealistycznego wątku, aby obśmiać premiera z Gorzowa Wlkp.
Sam prezes Jarek po 2 latach określił go specjalistą od Kinderbali. smile.gif (Aluzja do uczestnictwa Marcinkiewicza w studniówkach). Było jeszcze lepienie bałwana, zakładanie czapki kapitańskiej na statku, gra z uczniami w piłkę nożną i koszykówkę na sali gimnastycznej.
Części moich rodaków to błaznowanie podobało się. Jeszcze niedawno był przecież uznawany w sondażach za najlepszego premiera po 1989 roku. laugh.gif laugh.gif

Odnośnie sprawy GoldmanSachs, gdyby Marcinkiewicz miał honor i własną godność, zerwałby współpracę z instytucją finansową, która przyznała się do spekulacyjnego osłabiania wartości polskiej waluty i zarobku na tym procederze. Właśnie, gdyby miał honor i własną godność... sad.gif

Prywatnie życzę mu, aby w terminalu na Okęciu ktoś z podróżnych splunął mu w twarz. Na to zasłużył.

W sprawach osobistych życzę zaś samych sukcesów. W końcu każdy ma prawo się zakochać, zwłaszcza tuż przed 50-tką.
wink.gif

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #166

kmat

Podkarpacki Rabator
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 40.110

Stopień akademicki: mgr

post 6/03/2009, 6:07 Quote Post

adamos2006

Obiło mi sie o uszy,że on tam w tym Londynie wyciąga 100 tysięcy funtów miesięcznie.Jeśli tak mu brakowało czterech liter to przy jego dochodach stać by go było,by codziennie mieć tam inną Izę i to ze znacznie lepszymi czterema literami i przy zachowaniu pełnej dyskrecji.Mógłby wtedy nadal pisać na swoim blogu jakim to płomiennym uczuciem darzy swoją małżonkę i po cichu marzyć o zastąpieniu za rok Lecha Kaczyńskiego.

Ty to wiesz i ja to wiem, ale obawiam się, że uświadomienie sobie tego wymaga nieco wyższych zdolności intelektualnych, niż u typowej pi-arowej wydmuszki.

alcesalces1

Nie oto chodzi, że znalazł młódkę, ale afiszuje się z nią jak nikt inny.

Druga młodość. Patrzcie jakiego lachona wyrwałem wink.gif

Primo!

Sam prezes Jarek po 2 latach określił go specjalistą od Kinderbali.

Widziały gały co brały.

A w sumie to cała sprawa mnie mocno zaskoczyła, przez te rozlazłe gesty zawsze miałem wrażenie, że to kryptogej jest.

User is offline  PMMini Profile Post #167

alcesalces1

VII ranga
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator

post 6/03/2009, 6:32 Quote Post

QUOTE(kmat @ 6/03/2009, 7:07)

Sam prezes Jarek po 2 latach określił go specjalistą od Kinderbali.

Widziały gały co brały.

A w sumie to cała sprawa mnie mocno zaskoczyła, przez te rozlazłe gesty zawsze miałem wrażenie, że to kryptogej jest.
*

Podejrzewam, że gały brały, bo właśnie widziały co brały. Tylko nie spodziewały się, że Kaziowi się w głowie z tego dobrobytu przewróci.

User is offline  PMMini Profile Post #168

juzef

VI ranga
Nr użytkownika: 5.495

Zawód: BANITA

post 6/03/2009, 15:45 Quote Post

Niespecjalnie mnie interesuje sam nowy związek Marcinkiewicza. Uważam, że media przeholowały, np. dziś na dziennik.pl (jakby nie spojrzeć, strona internetowa gazety z pretensjami do opiniotwórczości) czytałem artykuł, który jest de facto zlepkiem komentarzy internautów na blogu Marcinkiewicza. Czyli wypociny różnych frustratów zadowolonych, że moga kogoś opluć choćby za pośrednictwem klawiatury
Można jednak rzec - masz coś chciał, trzeba było nie robić z siebie celebryty (nie każdy polityk nim jest!). Poza tym trzeba było nie łazić po programach TV i opowiadać o swoim szczęściu. Ale mimo wszystko uważam, że media rzuciły się na niego jak sępy na padlinę.

W całej tej sprawie interesujące jest dla mnie to, że żonę zostawia fanatyczny katolik, który jeszcze niedawno chciał nas wszystkich ewangelizować za pomocą prawa. Mało tego, mając już romans wypisywał na blogu teksty o swojej udanej rodzinie, miłości do żony i dzieci itd. HIPOKRYTA

User is offline  PMMini Profile Post #169

kmat

Podkarpacki Rabator

post 7/03/2009, 4:49 Quote Post

W całej tej sprawie interesujące jest dla mnie to, że żonę zostawia fanatyczny katolik, który jeszcze niedawno chciał nas wszystkich ewangelizować za pomocą prawa. Mało tego, mając już romans wypisywał na blogu teksty o swojej udanej rodzinie, miłości do żony i dzieci itd. HIPOKRYTA

"-Baco, a kaj wy idziecie?
-Ady do burdelu.
-A czemu bierecie ksiązecke do nabozeństwa?
-Abo jak bedzie piyknie to i do niedzieli łostane"

User is offline  PMMini Profile Post #170

Donatien

III ranga
Nr użytkownika: 7.668

Damian
Zawód: bibliotekarz

post 7/03/2009, 8:58 Quote Post

że żonę zostawia fanatyczny katolik

taki z niego fanatyczny katolik jak i "najlepszy premier po 1989".
Marniutki pozer.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #171

alcesalces1

VII ranga
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator

post 7/03/2009, 9:56 Quote Post

QUOTE(Donatien @ 7/03/2009, 9:58)
że żonę zostawia fanatyczny katolik

taki z niego fanatyczny katolik jak i "najlepszy premier po 1989".
Marniutki pozer.
*

Lud go w sondażach jednak miłował i po części nadal miłuje. Atrakcyjny Kazimierz przez był nazywany "Dodą polskiej polityki".

User is offline  PMMini Profile Post #172

konto usunięte 051218

Unregistered

post 7/03/2009, 10:06 Quote Post

Doprawdy nie wiem, co od chłopiny chcecie ? Facet przechodzi normalny kryzys wieku średniego, pragnący dowartoścować się (na siłę pokazać otoczeniu, że jest się macho, atrakcyjnym menem*) młodą lasencją, i tyle - rozwód w naszym katolickim kraju w żadnym wieku nie jest sensacją, lecz raczej coraz częściej (niestety) normą. O co więc chodzi ? Ano chyba o to, że Kazio nie jest chyba zbytnio rozgarnięty w swych wypowiedziach, i mało konsekwentny w działaniu, a to go jako polityka raczej dyskredytuje.

* U nas w pewnej instytucji samorządowej też działa (i to bardzo aktywnie) taki 50 - letni macho. Jego sfera zainteresowań to damy w przedziale wiekowym 30 - 38 lat (najczęściej pracownice, lub osoby w różny sposob powiązany z instytucją. Stan cywilny dam jest mu dokładnie obojętny - przecież romans i zdrada w IVRP nie jest karalna ?). Pozostają porozwalane małzeństwa z małymi dziećmi, kłótnie, rozwody - ale kogo to obchodzi ? Kult macho jest über alles - istnieje społeczne przyzwolenie, bezkarność, ba - a nawet podziw i zazdrość u innych notabli ...

Post #173

krzystofer

Semper Invictus
Grupa: Przyjaciel forum
Nr użytkownika: 1.005

post 8/03/2009, 0:51 Quote Post

Dla mnie najbardziej interesujacy jest inny aspekt tego co sie wokol ekspremiera dzieje.
W tej dyskusji padly glosy nt odwracania uwagi badz Niespecjalnie mnie interesuje sam nowy związek Marcinkiewicza. Moze rzeczywiscie tak jest, ale smieszna sprawa spowodowala olbrzymie zainteresowanie przecietnych Polakow jak i Szacownych Forumowiczow. Cel wiec zostal osiagniety. Niestety, badzmy szczerzy i postawmy sprawe jasno - Forum kipi z powodu nowego zwiazku Marcinkiewicza, a np kryzys gospodarczy juz nie byl tak intelektualnym bodzcem do dyskusji.
Cokolwiek by nie mowic o zmianie mentalnosci, popkulturze i ogolnych zmianach w polskich glowach, dalej 'pierdoly' sa dla 99,9% jedyna mozliwoscia ekspresji.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #174

lancelot

Żelazna pięść
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk

post 8/03/2009, 2:25 Quote Post

Doprawdy nie wiem, co od chłopiny chcecie ?
ja również, Moze tylko niepotrzebne były te opowieści hipokryty oznaczeniu rodziny.
że jest się macho, atrakcyjnym menem
najwyraźniej jest, na meskiej urodzie nie znam sie nic a nic ale tu chodzi raczej o stan konta. O tym tez pojecia wielkiego nie mam, niemniej jednak mogę soie wyobrazić.
dalej 'pierdoly' sa dla 99,9% jedyna mozliwoscia ekspresji.
no cóż Brytyjczycy mieli księżnę Dianę, my mamy Marcinkiewicza, był taki kawał o facecie na paralotni i Pałacu Kultury, puenta brzmiała "jaki kraj tacy teroryści", widzę pewne podobieństwo...
Abo jak bedzie piyknie to i do niedzieli łostane
a co to katolik nie może grzeszyć wink.gif ?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #175

kmat

Podkarpacki Rabator

post 8/03/2009, 2:47 Quote Post

a co to katolik nie może grzeszyć wink.gif ?

Może, w końcu wolna wola i ktoś tam kiedyś jakieś jabłko poznania zeżarł, ale to już będzie przeciw Duchowi Św (uporczywość i liczenie na łaskę)., najcięższy kaliber-piekło gwarantowane.

User is offline  PMMini Profile Post #176

lancelot

Żelazna pięść
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk

post 8/03/2009, 2:53 Quote Post

najcięższy kaliber-piekło gwarantowane.
owszem ale to juz nie nasze rozliczenia...

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #177

12 Strony « < 10 11 12 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej