Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony « < 7 8 9 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Co mnie irytuje na Forum...

etubel

V ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 23.553

Przemyslaw Mazur
Stopień akademicki: mgr
Zawód: archiwista

post 15/09/2011, 14:10 Quote Post

Woj

W Twoim, z rzadka niestety trafionym poczuciu... Cóż jednak począć gdy samokrytycyzm u niektórych moderatorów pozostaje w stanie szczątkowym...

Nawet jeśli moderator nosi w sobie mniej lub bardziej skrywane animozje wobec użytkownika, który ośmielił się przemodelować nieco tok dyskusji (w gruncie rzeczy trzymając się tematu przy jego rozpatrywaniu od nieco innej strony) wypadałoby uszanować tych, którzy dyskusje podjęli wydzielając posty w osobny temat. Jak widać jednak tego typu działania przerastają co poniektórych. Rzecz jasna nie zamierzam uznawać tego typu procederu za przejaw pospolitego buractwa lecz raczej braku moderatorskiego doświadczenia. Przydałoby się jednak coś z tym zrobić i unikać na przyszłość podobnych wpadek.

Ten post był edytowany przez etubel: 15/09/2011, 14:10

User is offline  PMMini Profile Post #121

Woj

VIII ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 25.745

Stopień akademicki: posiadam
Zawód: historyk

post 15/09/2011, 14:18 Quote Post

QUOTE(etubel @ 15/09/2011, 15:10)
W Twoim, z rzadka niestety trafionym poczuciu... Cóż jednak począć gdy samokrytycyzm u niektórych moderatorów pozostaje w stanie szczątkowym...

Nie potrafię dyskutować merytorycznie, to przynajmniej będę niegrzeczny? wink.gif

QUOTE(etubel @ 15/09/2011, 15:10)
Nawet jeśli moderator nosi w sobie mniej lub bardziej skrywane animozje wobec użytkownika, który ośmielił się przemodelować nieco tok dyskusji (w gruncie rzeczy trzymając się tematu przy jego rozpatrywaniu od nieco innej strony) wypadałoby uszanować tych, którzy dyskusje podjęli wydzielając posty w osobny temat.

Bardzo mi przykro, ja mam pilnować porządku dyskusji, a nie sprzątać po flejtuchach, którym przeczytać tematu dyskusji się nie chce.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #122

etubel

V ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 23.553

Przemyslaw Mazur
Zawód: archiwista

post 15/09/2011, 14:24 Quote Post

Woj: "Bardzo mi przykro, ja mam pilnować porządku dyskusji, a nie sprzątać po flejtuchach, którym przeczytać tematu dyskusji się nie chce."

Kilku "flejtuchów" którzy temat podjęli mimo wszystko się znalazło. I właśnie tę okoliczność wypadało uszanować. Najwidoczniej nie wszyscy dorośli do roli moderatora...

User is offline  PMMini Profile Post #123

Piegziu

Tajny Agent Piegziu
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Zawód: prawnik, japonista

post 15/09/2011, 14:40 Quote Post

QUOTE(etubel @ 15/09/2011, 14:24)
Najwidoczniej nie wszyscy dorośli do roli moderatora...
*

Najwidoczniej.

Jak chodzi o korzystanie z pozycji to bardzo ochoczo. Jak chodzi o pracę to już się "nie chce".

User is offline  PMMini Profile Post #124

welesxxi

Conan The Historian
Nr użytkownika: 13.919

post 15/09/2011, 14:53 Quote Post

Regulamin forum:
[5] Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, ze złamali regulamin. To jest robota dla moderatora, który odpowiednio zajmie się postem. Niedopuszczalna jest także publiczna krytyka członków Grona Moderatorów i Administratorów oraz ich działań. Wszelkie zażalenia kieruje sie poprzez PMki.

Wątek zamknięty.

User is offline  PMMini Profile Post #125

9 Strony « < 7 8 9 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Closed TopicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej