Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
5 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Naklejka, Logo historycy.org na samochód
     
karolz77
 

Wciąż młody wilk
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.197
Nr użytkownika: 62.745

KAROL
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Prekariusz
 
 
post 24/05/2014, 8:06 Quote Post

Na forum harmonijkarzy zrobiliśmy sobie koszulki. Najpierw wybraliśmy wzór a potem admin z jednym kolegą załatwiali sprawy z wydrukiem itp. Niektórzy zrobili sobie samemu w sensie poszli do firmy w swoim mieście używając tego samego wzoru. smile.gif Teraz myślimy o nowym wzorze na nowy sezon.

Ten post był edytowany przez karolz77: 24/05/2014, 8:07
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 24/05/2014, 13:17 Quote Post

Zarówno koszulkę, jak i nalepkę czy inne gadżety prezentujące logo forum (długopisy, kubki, itd...) chętnie bym kupił i nosił/woził/używał/pokazywał...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
pogezan
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.103
Nr użytkownika: 78.883

 
 
post 24/05/2014, 14:18 Quote Post

Sądzę, że jakimś rozwiązaniem, mogłoby być znalezienie jednej firmy, która zajmuje się tego typu produkcją; do produkcji i sprzedaży. Oglądam, wybieram, dzwonię lub mailuję, i za pobraniem mi wysyłają, czy to naklejkę, koszulkę, kubek czy kalendarz. Plusem tego by była stała cena i większy wybór Najmilej by było jakby to była firma któregoś z użytkowników. Przygotowanie tego wymaga już zaangażowania Administracji i Moderatorów; wybór firmy, ustalenie cen, uzgodnienie szczegółów itp.
Ja chętnie poczekam, jeżeli takie działania będą podjęte.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #18

     
Bazyli
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.066
Nr użytkownika: 13.822

Stopień akademicki: jakiś jest...
Zawód: handlowiec pogl¹dami
 
 
post 31/05/2014, 22:24 Quote Post

No to rozeznam temat. Bez lipy, bo mam bliskie spotkanie 3 stopnia z wiarą, która para się tego rodzaju dzialalnością. Niebawem dam znać ...
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.878
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 31/05/2014, 23:11 Quote Post

Super smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 1/06/2014, 12:10 Quote Post

Pomysł bardzo dobry, ale po warunkiem że będzie to normalny sklep internetowy który wysyła towar na cały świat i oferuje wszystkie możliwe płatności ( karty i paypal).
Na upartego można użyć gotowych stron np. takiej
Wtedy to może się udać. Oczywiście pod warunkiem odpowiedniej ceny i jakości.

Ten post był edytowany przez dawid2009: 1/06/2014, 12:11
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
teemem
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 778
Nr użytkownika: 56.334

teemem
Stopień akademicki: mgr inz.
Zawód: konkretny
 
 
post 1/06/2014, 20:50 Quote Post

Pogezan: Najmilej by było jakby to była firma któregoś z użytkowników
Zapraszam do Lublina po wydruki na koszulkach i gadżetach oraz hafty (polecam) do (prawie) mojej firmy. Firma się rozkręca i będzie otwarta na wszelkie propozycje, ale dopiero w lipcu.
Ploter tnący mam, drobnoelementowe logo wyciąć się da, można zafoliować - ale tak się już nie robi. Jeżeli chodzi o to czerwone okrągłe w lewym górnym rogu, to zamiana tego na rysunek wektorowy spowoduje spore przekłamania. Lepiej wydrukować bitmapę. Cena zależy od rodzaju folii i wielkości zamówienia, w uproszczeniu można założyć 100 zł za mkw.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
Bazyli
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.066
Nr użytkownika: 13.822

Stopień akademicki: jakiś jest...
Zawód: handlowiec pogl¹dami
 
 
post 10/06/2014, 10:18 Quote Post

A więc tak...
Mam możliwość wykonania wielu gadżetów z logo naszego ulubionego Portalu.
Mogą to być koszulki (białe lub czarne), kubki, czapeczki, długopisy...
Jakość wykonania dobra (bo sprawdzona).
Rzecz jasna jednostkowe wykonanie (jak w każdym przypadku) byłoby stosunkowo drogie, ale ufam, że znalazłoby się trochę wiary z naszego Forum i wtedy moglibyśmy wg zasady "duży może więcej" smile.gif

Ps Jeśli uzbiera nas się trochę, to jak rozumiem, biegniemy z tematem do Moderacji?
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
pogezan
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.103
Nr użytkownika: 78.883

 
 
post 11/06/2014, 22:34 Quote Post

Ja jestem za smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

     
saywiehu
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 662
Nr użytkownika: 21.212

Zawód: szybki- nie wolny
 
 
post 13/06/2014, 1:09 Quote Post

Wrzucane powyżej ceny są normalnymi cenami rynkowymi, a nawet je przekraczają. Stówa za metr, przy gotowym projekcie? Tyle jest dla Andzi z ulicy, gdy chce wydrukować sobie dużą fotkę chłopaka. I pewno jednocześnie te same osoby na Oferii walczą o robotę przy cenach niższych od kosztów, z projektem i montażem gratis... Sorry, nie obraźcie się chłopaki smile.gif
Jeśli ja dostałbym zamówienie (naklejki, niektóre gadżety) dla forum, na którym piszę, zadziałałbym na nieco innych zasadach. Mam firmę reklamową, w tym drukarnię wielkoformatową, działam od '95. A robiłem już sporo gadżetów choćby na forach astro. Tyle, ze tam to już panowały całkowicie kumpelskie układy, spotykaliśmy się często na zlotach.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
konto usunięte 051218
 

Unregistered

 
 
post 13/06/2014, 4:53 Quote Post

QUOTE(saywiehu @ 13/06/2014, 2:09)
Wrzucane powyżej ceny są normalnymi cenami rynkowymi, a nawet je przekraczają. Stówa za metr, przy gotowym projekcie? Tyle jest dla Andzi z ulicy, gdy chce wydrukować sobie dużą fotkę chłopaka.

Czytajmy proszę ze zrozumieniem - podałem tylko przykład ceny, a nie cenę faktyczną:

Np. 1 m2 wydruku kosztuje 100 zł. Zdawać by się mogło, że to dużo, ale jak na takiej folii zmieścimy np. 50 szt. naklejek, wtedy cena w granicach 2 zł. wydaje się być rozsądną (podałem przykład - dokładnych cen obecnie nie znam)

QUOTE
Jeśli ja dostałbym zamówienie (naklejki, niektóre gadżety) dla forum, na którym piszę, zadziałałbym na nieco innych zasadach. Mam firmę reklamową, w tym drukarnię wielkoformatową, działam od '95. A robiłem już sporo gadżetów choćby na forach astro. Tyle, ze tam to już panowały całkowicie kumpelskie układy, spotykaliśmy się często na zlotach.

Zatem: czekamy na twoją cenę (nieprzykładową) ....
 
Post #26

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.516
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 13/06/2014, 6:06 Quote Post

QUOTE(Qbk @ 24/05/2014, 5:53)
Vitam

Moja się już całkiem rozpadła po tylu latach. Trzeba będzie sobie zrobić nową.
*




To ja chyba miałem z lepszego materiału - przeżyła jak dotąd kąpiel w Morzu Czarnym, kilka ulew, ogień i kota.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
saywiehu
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 662
Nr użytkownika: 21.212

Zawód: szybki- nie wolny
 
 
post 13/06/2014, 16:44 Quote Post

QUOTE(ciekawy @ 13/06/2014, 5:53)
Zatem: czekamy na twoją cenę (nieprzykładową)
*


Cena nieprzykładowa to 45 zł/m2. Druk solwentowy ploterem Roland na folii Orajet, laminowanie, cięcie po obrysie (nacinanie)- jeśli miałbym je wysłać "centralnie". Przy cięciu na pojedyncze sztuki- doliczę 5 gr/szt. Na 1 m2 wchodzą 132 naklejki w takim rozmiarze, jak wklejona w temacie.
Cena podana dla 1 m2, im więcej- tym taniej. Ale nie oznacza to, że nagle zacznę przyjmować zamówienia na wydruki reklamowe itd. w tej cenie - nie chcę traktować for jako mojej tuby reklamowej smile.gif

Cięcie takich naklejeczek ploterem tnącym uważam za nieporozumienie, ze względu na wielkość znaków. Nie chodzi o samo wycinanie (ploter wytnie), ale o wybieranie niepotrzebnej folii i kurczenie się folii (każda się kurczy z czasem, na słoneczku najszybciej. Mam i sprzęt do takich zadań, a nawet niemal przemysłowo wycinamy i obrabiamy skomplikowane grafiki, ale właśnie... wiem o czym piszę.

Ten post był edytowany przez saywiehu: 13/06/2014, 16:45
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.878
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 13/06/2014, 22:31 Quote Post

No to mamy konkretną informację. Teraz ilu było by chętnych?
QUOTE
Ps Jeśli uzbiera nas się trochę, to jak rozumiem, biegniemy z tematem do Moderacji?

Jakby się nas trochę uzbierało to załatwić zgodę Administracji nie problem smile.gif.

Ten post był edytowany przez wysoki: 13/06/2014, 22:41
 
User is offline  PMMini Profile Post #29

     
pogezan
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.103
Nr użytkownika: 78.883

 
 
post 15/06/2014, 19:26 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 13/06/2014, 22:31)
No to mamy konkretną informację. Teraz ilu było by chętnych?

Zdecydowanie ja. Naklejka + koszulka, co bym na Grunwaldzie jak człowiek był ubrany smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

5 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej