Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> JULIUSZ CEZAR: homoseksualista ??
     
Ikswonarab
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 266
Nr użytkownika: 24

 
 
post 29/07/2005, 12:14 Quote Post

A. Jolie no ujdzie lepsza jest Laetitia Casta, albo Bellucci, ale jak zauważł Gryz to kwestia gustu. Na mój gust, co chyba udowodniłem kilka odpowiedzi wyżej, Cezar nie miał żadnych kontaktów seksualnych z Nikomedesem
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 8/08/2005, 23:21 Quote Post

Ja powiem tyle dzienikarze to debile wogule teraz z kazdego wielkiego wodza chce sie zrobic geja wystrczy popatrzeć Aleksander Wielki wedlug nie jakiego Olivera Stona byl gejem newsweek robi geja z Cezara. Słyszalem teorie że Napoleon Bonaparte też był gejem
No i oczywiście Adolf Hitler też był . Ja nie kumam jak można z zazdrości robic komus taka złą opinję to prawda ze w czasie Antyku inaczej pojmowano miłość ale gejiostwa na pewno nie było jesli ktoś mi udowodni że było to publicznie ugryze sie w jezyk i powiemze jestem głupi ale jednego jestem pewien w Antycznym Rzymie nie było Gejów a cezara na 100% był hetero z drugiej strony newsweek to zwykly szmatławiec wedlug mnie
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
P.A.Hadrianus
 

Princeps Senatus
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 572
Nr użytkownika: 1.385

Imperator Caesar Traianus Hadrianus Aug.
Stopień akademicki: Consul Triplex
Zawód: Pontifex Maximus
 
 
post 8/08/2005, 23:30 Quote Post

Kolego Centurionie88, troche mniej emocji więcej wiedzy prosiłbym na przyszłość. Pozatym, nie uwierzę, żeby ludzka seksualność dopiero w średniowieczu wykształciła homoseksualizm.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #33

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 9/08/2005, 9:19 Quote Post

A ja nie mowie że homoseksualizm wykształcił sie w średniowieczu mowie że wsród wyszych warstw rzymskich nie istniał ten rodzaj "miłości" mówie też że dzisjaj celowo robi sie homoseksualistow z wielkich wodzów .A o co ci chodzi drogi P.A.Hadrianusie z wiedz mysle że posiadam jej dosyć dużo
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

     
P.A.Hadrianus
 

Princeps Senatus
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 572
Nr użytkownika: 1.385

Imperator Caesar Traianus Hadrianus Aug.
Stopień akademicki: Consul Triplex
Zawód: Pontifex Maximus
 
 
post 9/08/2005, 16:27 Quote Post

Na jakiej podstawie twierdzisz, że "taki rodzaj miłości" nie istniał wśród "wyższych warstw" w Rzymie? Co powiesz o Heliogabalu? Chyba nie ma wyższych warstw niż dwór cesarski. Polecam jego biografię w Scriptores Historiae Augustae. To tylko jeden przykład z wielu.

Po drugie, kto i po co celowo robi gejów z największych wodzów?

Po trzecie, wypowiedzi "dziennikarze to debile" to raczej nie prezentowanie wiedzy.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #35

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 9/08/2005, 18:08 Quote Post

A powiem wiele, Heliogabal został cesarzem od 218 roku n.e a rozmawiamy przynajmniej w moim mniemaniu o czasach Cezara czyli do 31r p.n.e maksymalnie, potem cesarstwo sie zmieniło i upadły republikańskie normy. Pytasz sie kto i po co?? Ciekawe pytanie, kto ci nie powiem bo sam niewiem, a poco wydaje mi się że z zazdrości iż ludzie ci stworzyli swoją legendę, pokazali swoj geniusz, o tak tego im sie zazdrości, geniuszu i umiejętności wykorzystania go. A jeśli idzie o dziennikarzy to pokazali już nie raz, że są niwni chociażby strasząc raz po raz zamachami w Polsce, a zamachów mieli dokonać Talibowie kiedy okazało to się zwykłą bzdurą, nikt się nie przyznawał do błędu. Dziennikarze dużo gadają, mało wiedzą, trzeba przecież dodać od siebie aby informacja się sprzedała i aby zarobić.

Ten post był edytowany przez P.A.Hadrianus: 9/08/2005, 18:51
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
P.A.Hadrianus
 

Princeps Senatus
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 572
Nr użytkownika: 1.385

Imperator Caesar Traianus Hadrianus Aug.
Stopień akademicki: Consul Triplex
Zawód: Pontifex Maximus
 
 
post 9/08/2005, 18:47 Quote Post

jednego jestem pewien w Antycznym Rzymie nie było Gejów
Czasy Heliogabala to wciąż Antyczny Rzym. Ale jak mówie, to tylko przykład.

cesarstwo sie zmieniło i upadły republikańskie normy
No chyba nie powiesz mi, że zachowania homoseksualne to swoista moda wprowadzona nagle przez cesarstwo.

z zazdrości iz ludzie ci stworzyli swoja legende pokazali swoj geniusz o tak tego im sie zazdrości geniuszu i umiejetności wykorzystania go
Wykazanie, że np Aleksander Macedoński miałby być homoseksualistą pozbawiło by go legendy, geniuszu i umiejętności wykorzystania go?

Twoja wypowiedź o dziennikarzach była obraźliwa i miała mało wspólnego z tym o czym chcemy pisać na naszym forum. Kolejny raz proszę o stosowny język oraz o trzymanie się zasad ortografii i interpunkcji w wypowiedziach. Zawsze można skorzystać z korekty w Wordzie lub słownika. Mówi o tym wyraźnie regulamin forum:
http://www.historycy.org/Regulamin_Dzialu_...tnosc-t753.html

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 9/08/2005, 23:13 Quote Post

Żeczywiście nie byla to moda wprowadzona nagle ale powoli nie to złe stwierdzenie nie moda zboczenie które przedostało się do świata ludzi wykształconych.Co do Aleksandra Macedońskiego którego podałeś za przyklad oczywiście że teoretycznie nie umniejsza to Jego zasług lecz parktycznie tak homoseksualizm nie jest akceptowany i dobrze bo to zboczenie które należy leczyć a nie akceptować.A gdyby powiedziano że Pilsucki byl gejem myslisz że dalej byłby tak uwielbiany??.Co do dziennikarzy to wstrzymam się od komentarza lecz potrzymuje swoje zdanie o nich
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #38

     
Alqin
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 181
Nr użytkownika: 4.221

Stopień akademicki: nie uznaje
Zawód: 13 Apostol
 
 
post 10/08/2005, 0:38 Quote Post

QUOTE(centurion88 @ 10/08/2005, 0:13)
Żeczywiście nie byla to moda wprowadzona nagle ale powoli nie to złe stwierdzenie nie moda zboczenie które przedostało się do świata ludzi wykształconych.Co do Aleksandra Macedońskiego którego podałeś za przyklad oczywiście że teoretycznie nie umniejsza to Jego zasług lecz parktycznie tak homoseksualizm nie jest akceptowany i dobrze bo to zboczenie które należy leczyć a nie akceptować.A gdyby powiedziano że Pilsucki byl gejem myslisz że dalej byłby tak uwielbiany??.Co do dziennikarzy to wstrzymam się od komentarza lecz potrzymuje swoje zdanie o nich
*


Gdyby okazało się że PIŁSUDSKI był gejem to w żadnym stopniu nie umniejszało by jego roli w historii Polski. Jakie ma znaczenie kto jest jakiej orientacji do tego co robi. To wina naszego zacofanego społeczeństwa, że tacy ludzie są odrzucani przez ogół. Kto powiedział, że to jest zboczenie? Kto powiedział, że to choroba? To tylko światopogląd chrześcijański tak mówi. TYLKO. Na szczęście istnieją i istniały inne normy moralne głoszone przez inne religie. Dzięki BOGU (w którego nie wierze).

Błagam wszystko wytrzymam, bo sam nie jestem ideałem ale błędy w nazwiskach??? "Pilsucki" - co to jest??????? Nawet nie wiedziałem, że cos takiego można zrobic z tego nazwiska. Normalnie się nie czepiam, ale to już przesada.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
antracyt
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 596
Nr użytkownika: 4.698

 
 
post 10/08/2005, 2:58 Quote Post

Zdaje sie, ze opinie ksztaltuje historia Holywood. Nie pamietam tytulow ale chodi o te stare pierwsze monumentalne, historyczne, amerykanskie produkcje. Bylo to w czasach kiedy pokazywanie scenek wskazujacych na seks zostalo zabronione. Problem nie w cezarze tylko we wplywowej grupie filmowcow-homo z Holywood. Film (tytul chyba Juliusz Cezar) zostal niemilosiernie pociety przez cenzure ze wzgledu na scenki, ktore wskazywaly intymne zwiazki miedzy mezczyznami. Laznie, wojsko itd. swietnie nadawaly sie do zamaskowanej manifestacji honoseksualizmu. Te socjologiczne historie sa dla nas Europejczykow czesto nie zrozumiale. Mozliwe, ze Oliver Stone to dalsza czesc historii kina amerykanskiego a nie starozytnych podbojow.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #40

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 10/08/2005, 14:43 Quote Post

Żeczywiście popełniłem literowke w nazwisku PIŁSUDSKI przyznaje sie do błędu i przepraszam. Kto powiedzial że to zboczenie albo choroba zapytam się tak a chaiłbyś z taka osoba zostać sam na sam?? bo ja bym się bał. Nie tylko światopogląd chrześcijański kształtujie taką postawe wyznawcy Islamu nie sądze żeby tolerowali homoseksualizm a inne religie o ktorych Mówiłeś według mnie i nie chce tu nikogo obrazić Są zbudowane na lewicowych przekonanaich ich twórców i wyznawców. Ale dyskusja ta nie jest na ten temat.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #41

     
P.A.Hadrianus
 

Princeps Senatus
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 572
Nr użytkownika: 1.385

Imperator Caesar Traianus Hadrianus Aug.
Stopień akademicki: Consul Triplex
Zawód: Pontifex Maximus
 
 
post 10/08/2005, 16:54 Quote Post

Podążając za twoją logiką, nie powinniśmy posyłać córek do szkół w których uczą heteroseksualni nauczyciele. Przecież mogło by się zdarzyć, że taka dziewczynka została by sam na sam z jakimś nauczycielem, a wtedy...

Proszę o zakończenie wszelkich dziwnych dygresji w tym temacie. Kolejne twoje nienawistne wypowiedzi o homoseksualiźmie, który nie jest uznawany za chorobę ani zboczenie tak u nas jak i w większości demokratycznych państw świata, będą wykasowane.

P.S. Co do negatywnych opinii wielkich systemów religijnych o tym zagadnieniu. Oto co myślę o światopoglądach opartych o wykładnię tzw."słowa bożego":

"Kto we wszystkim powołuje się na boga, składa tylko dowody swego nieuctwa i braku jakichkolwiek dowodów na poparcie swoich twierdzeń."
Paul d'Thiry baron Holbach
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 11/08/2005, 0:16 Quote Post

Ja napewno nie posle dziecka do takiej szkoły a jeśli chodzi o chcrześcjaństwo to też nie jestem chrześcijaninem lecz bardzo je szanujie a jeśli koś sie nie zgdza z mojmi wypowiedziami na tym forum to moze to publicznie powiedziec i nie widze potrzeby kasowania ich gdyż uważam że wiekszość spoleczeństw "krajów demokratycznych" się by zemna zgodziła jeśli chodzi o temat homoseksualizmu



Nie mogę się powstrzymać od komentarza.
Jeśli nie wyślesz córki do "takiej szkoły", tzn będziesz szukał wyłącznie homoseksualnych mężczyzn na nauczycieli dla niej? Wtedy powninna być bezpieczna?


biggrin.gif biggrin.gif

Ten post był edytowany przez P.A.Hadrianus: 11/08/2005, 15:54
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
Ikswonarab
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 266
Nr użytkownika: 24

 
 
post 11/08/2005, 8:41 Quote Post

Słuchaj centurion... rozmawiamy domniemanym, a właściwie wyssanym z palaca homoseksualizmie Cezara. Dziwię się, że zabrałeś głos w dyskuji, która w sumie po moim poście sensu nie ma, bo sądzę, ze przekonał on wsyztskich, którzy mają jakiekolwiek pojęcie w tej materii, więc zaniechaj swoich komentarzy. Bo mnie drażnią i psują cały obraz ciekawej w miarę dyskusji, chociaż i tak niewielu z przedmówców (prócz Stefcia i Gryzia oraz Hadrian) ma jakieś pojęcie o informacji Swetoniusza, a no jeszcze ten cesarz z helleńską brodą, też ma rację i słusznie się wyzywa, powinien zareagować jeszcze ostrzej
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
centurion88
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 68
Nr użytkownika: 7.827

Zawód: student
 
 
post 11/08/2005, 8:53 Quote Post

Skoro homoseksualizm Cezara jest wyssany z palca toczemu wszyscy tak kurczowo trzymaja sie tej teorii??. A to że drażnią Cie moje posty nie oznacza że mam przestać poprostu mam inne zdanie niz reszta i mam prawo je wyrazić a że nie pasuje Wam moja opinia to co innego i uważam że nic nie psuje wrecz przeciwnie wnosze nowy pogląd do dyskusji
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

4 Strony < 1 2 3 4 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej