Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pochówki celtyckie na terenie Śląska, Praca licencjacka i problem...
     
ElLoko
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 80.601

Pawel R.
Zawód: student
 
 
post 21/12/2012, 23:22 Quote Post

Witam.
Moi drodzy, jestem tegorocznym studentem 3 roku, a co za tym idzie - obrona licencjatu. Temat mojej pracy dotyczy pochówków celtyckich na naszym Śląsku. Na początku temat dotyczył śladów Celtów na Śląsku, potem do pochówków... a teraz muszę jeszcze ograniczyć go do bardziej zawężonego obszaru. Z tego co wiem, dwa najważniejsze to Wyżyna Głubczycka i okolice Wrocławia. Czeka mnie stworzenie katalogu, a przede wszystkim zebranie literatury. Miałem już Przeworską, Gierek i inne, ale żadna nie traktuje tam szczegółowo o tym, czego poszukuję.
Proszę o pomoc. Jeśli wiecie, w jakic tytułach mogę coś znaleźć, gdzie szukać to proszę o wskazanie mi drogi.
I jeszcze jedno pytanie - czym technicznie się różnią cmentarzyska Celtów na Wyżynie i w okolichach Wrocławia? Chodzi mi o dostępność materiałów, ilość cmentarzysk, ich wielkość itp.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odp i pomoc.
Pozdrawiam ! wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #1

     
Filimer
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 528
Nr użytkownika: 15.410

Stopień akademicki: (jeszcze) magistrant
Zawód: archeolog
 
 
post 22/12/2012, 19:39 Quote Post

Nie żartuj, że zadajesz takie pytanie bez przeczytania co najmniej jednej z biblii celtologicznych dla Śląska, jak "Osadnictwo Celtyckie w Polsce" Z. Woźniaka czy "Die Kelten in Schlesien" Jahna...
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej