Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hearts of Iron IV, strategia
     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 28/06/2014, 8:08 Quote Post

Mile widziane newsy.Jak na razie nie ma zbyt wiele informacji, ale jest pewność,że powrócą zespoły konstrukcyjne. Ponoć w końcu,aby stworzyć jednostkę taktyczną potrzebne będą pojazdy wyprodukowane w fabrykach. To tak na początek ode mnie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
Szklarz
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 482
Nr użytkownika: 92.874

Zawód: student
 
 
post 28/06/2014, 8:25 Quote Post

Według mnie na początku powinna podana być data premiery – I kwartał 2015 roku. Jako fan gier Paradoxu nie mogę się doczekać smile.gif. Wrzucam jeszcze link do oficjalnej strony gry: http://www.heartsofiron4.com/ .
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 28/06/2014, 8:42 Quote Post

QUOTE(Szklarz @ 28/06/2014, 8:25)
Według mnie na początku powinna podana być data premiery – I kwartał 2015 roku. Jako fan gier Paradoxu nie mogę się doczekać smile.gif. Wrzucam jeszcze link do oficjalnej strony gry: http://www.heartsofiron4.com/ .
*



Swoją drogą to ciekawe,jak mało info. na razie podali
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
Szklarz
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 482
Nr użytkownika: 92.874

Zawód: student
 
 
post 28/06/2014, 8:48 Quote Post

Nie chcą może popełnić błędu Ubisoftu, który pokazał przed premierą dużo materiału o Watch Dogs, a potem okazało się, że gra jest całkiem inna wink.gif. Choć o EUIV było dużo newsów, twórcy bardzo wcześnie pochwalili się ważniejszymi zmianami w rozgrywce. Może w wypadku HoIIV zmian nie będzie dużo?
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 28/06/2014, 8:51 Quote Post

QUOTE(Szklarz @ 28/06/2014, 8:48)
Nie chcą może popełnić błędu Ubisoftu, który pokazał przed premierą dużo materiału o Watch Dogs, a potem okazało się, że gra jest całkiem inna wink.gif. Choć o EUIV było dużo newsów, twórcy bardzo wcześnie pochwalili się ważniejszymi zmianami w rozgrywce. Może w wypadku HoIIV zmian nie będzie dużo?
*



Dla mnie to tylko dziwne,że potrzebowali tyle lat, by dojść do produkcji w fabrykach pojazdów i pózniej na ich bazie tworzyć jednostki i mam nadzieję,że jeśli nie teraz to w pózniejszych wersjach HOI tak samo postąpią z bronią dla piechoty i samolotami
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
Baszybuzuk
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.000
Nr użytkownika: 50.178

Stopień akademicki: Nadszyszkownik
Zawód: IT
 
 
post 29/06/2014, 12:03 Quote Post

Mają do ogarnięcia sporo - głównie system rebelii/parrtyzantki i logistykę, dobrze byłoby też rozdzielić bazę produkcyjną dla lądu, lotnictwa i morza... Pomysły jak to robić dostali na talerzu na forum, więc teraz to już głównie kwestia tego, co Henrik zdecyduje się implementować, a Johan zakoduje.
 
User is offline  PMMini Profile Post #6

     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 2/07/2014, 10:16 Quote Post

QUOTE(Baszybuzuk @ 29/06/2014, 12:03)
Mają do ogarnięcia sporo - głównie system rebelii/parrtyzantki i logistykę, dobrze byłoby też rozdzielić bazę produkcyjną dla lądu, lotnictwa i morza... Pomysły jak to robić dostali na talerzu na forum, więc teraz to już głównie kwestia tego, co Henrik zdecyduje się implementować, a Johan zakoduje.
*


szkoda,że nie będzie premiery w Polsce, znowu trzeba będzie kombinować z EU4
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #7

     
Kalininkos
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 165
Nr użytkownika: 91.760

 
 
post 3/07/2014, 10:43 Quote Post

QUOTE(biały Apacz2 @ 2/07/2014, 11:16)
szkoda,że nie będzie premiery w Polsce, znowu trzeba będzie kombinować z EU4
*



Czy to jest już pewne?
 
User is offline  PMMini Profile Post #8

     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 3/07/2014, 10:45 Quote Post

nie, ale paradox olewa sobie od jakiegoś czasu Polskę
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #9

     
Baszybuzuk
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.000
Nr użytkownika: 50.178

Stopień akademicki: Nadszyszkownik
Zawód: IT
 
 
post 3/07/2014, 10:53 Quote Post

Jakość tłumaczeń i tak zawsze była niska i część ludzi kupowała grę bezpośrednio na Gamersgate lub na Steamie. Paradox nie olewa Polski jakoś indywidualnie, oni po prostu olewają dystrybucję inną niż cyfrowa.
 
User is offline  PMMini Profile Post #10

     
Ammianus_Marcellinus
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 872
Nr użytkownika: 50.193

Zawód: student
 
 
post 3/07/2014, 12:20 Quote Post

Pod względem rozgrywki bitewnej to nic nie będzie lepsze od Gary Grigsby's War in the East (grając w nią nie dziwi mnie fakt jej małej popularności-autorzy nazbyt skomplikowali grę graczowi), a co do HoI to jeśli gra jest od wszystkiego (rozgrywka bitewna łączona z aspektami ekonomicznymi itp.) to jest do niczego (zgranie wszystkich aspektów gry w jedno, aby wszystkie były na równie dobrym poziomie, nie ujmując innym to jest rzadkość). Wiem, że to mocne słowa, lecz do stworzenia gry wojennej (strategicznej) moich marzeń to jeszcze wiele brakuje.
 
User is offline  PMMini Profile Post #11

     
Premislaus1988
 

Unregistered

 
 
post 3/07/2014, 14:01 Quote Post

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showth...r-Diary-Archive

Jest już 6 dev diaries. Mogli by wreszcie zrobić 64-bitową wersję gry.
 
Post #12

     
Kalininkos
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 165
Nr użytkownika: 91.760

 
 
post 3/07/2014, 14:17 Quote Post

Może to nawet lepiej, że nie będzie po polsku. Mam Crusader Kings II, do których dokupiłem dodatki po angielsku (nie chciało im się tłumaczyć na polski). Okropność. Przemieszane języki, a czasami nawet zamiast nazw prowincji lub imion są kody typu EH1411#HU56. Mam nadzieję, że jeśli już zrobią wersję polską to będą ją tłumaczyć konsekwentnie i porządnie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #13

     
biały Apacz2
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 188
Nr użytkownika: 86.937

Stopień akademicki: mgr
Zawód: student
 
 
post 3/07/2014, 14:24 Quote Post

QUOTE(Baszybuzuk @ 3/07/2014, 10:53)
Jakość tłumaczeń i tak zawsze była niska i część ludzi kupowała grę bezpośrednio na Gamersgate lub na Steamie. Paradox nie olewa Polski jakoś indywidualnie, oni po prostu olewają dystrybucję inną niż cyfrowa.
*


jak zwał tak zwał, faktem jest,że- jeśli dobrze pamiętam; to od pierwszego tłumaczenia dodatku do HOI3 gry nie można w normalny sposób- w sklepie, kupić. Nie wiem jak ty,ale ja do kupna gry nie zamierzam tworzyć konta w banku
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #14

     
Szklarz
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 482
Nr użytkownika: 92.874

Zawód: student
 
 
post 3/07/2014, 14:25 Quote Post

QUOTE(Kalininkos @ 3/07/2014, 15:17)
Może to nawet lepiej, że nie będzie po polsku. Mam Crusader Kings II, do których dokupiłem dodatki po angielsku (nie chciało im się tłumaczyć na polski). Okropność. Przemieszane języki, a czasami nawet zamiast nazw prowincji lub imion są kody typu EH1411#HU56. Mam nadzieję, że jeśli już zrobią wersję polską to będą ją tłumaczyć konsekwentnie i porządnie.
*


Ja miałem podobnie w EU2 i EU3, ale większość rzeczy znałem tam tak dobrze, że nie czytałem komunikatów, bo na pierwszy rzut oka wiedziałem o co chodzi, więc czasem nawet zapominałem że gram w dwóch językach na raz.
 
User is offline  PMMini Profile Post #15

2 Strony  1 2 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej