Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Arabowie i Żydzi w Izraelu.
     
studentka1990
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 5
Nr użytkownika: 74.879

Zawód: student
 
 
post 23/10/2011, 14:08 Quote Post

Witam,
pisze prace licencjacką i rozmyślam nad tematem trudnego współistnienia dwóch narodów w jednym państwie(Arabowie i Żydzi w Izraelu). Mam problem z tym tematem, ponieważ nie wiem czy znajdę dostateczną ilość książek na ten temat. jeśli znacie jakieś podajcie ...
Zawsze miałam problemy z pisaniem. Nie mam pojęcia jak się za tą prace zabrać, od czego zacząć, jak nazwać rozdziały ...

Ten post był edytowany przez studentka1990: 23/10/2011, 14:09
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
rakuuu85
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 151
Nr użytkownika: 75.342

 
 
post 20/11/2011, 10:16 Quote Post

QUOTE(studentka1990 @ 23/10/2011, 14:08)
Witam,
pisze prace  licencjacką i rozmyślam nad tematem trudnego współistnienia dwóch narodów w jednym państwie(Arabowie i Żydzi w Izraelu). Mam problem z tym tematem, ponieważ nie wiem czy znajdę dostateczną ilość książek na ten temat. jeśli znacie jakieś podajcie ...
Zawsze miałam problemy z pisaniem. Nie mam pojęcia jak się za tą prace zabrać, od czego zacząć, jak nazwać rozdziały ...
*


Wpierw zdefinuj co to jest Izrael i kim sa Arabowie i Żydzi. Jak wiesz Izrael nie ma wytyczonych granic, i teraz np. nie wiadomo czy Samarytanie w Nablus sa Arabami czy Żydami, jesli oczywiscie tylko takie dwie kategorie przymujesz. Temat ciekawy, lecz nie na licencjat- a z czego jesli mozna wiedziec. Skup sie na opisie np. Chrzescijan w Galilei albo kwestii Beduinow, albo napisz o Czerkiesach. A co do materiałów----to jest mnóstwo, śmieje się czasami że tam każdy został sfilmowany czy przepytany przez jakiegoś badacza czy dziennikarza. Jesli mi powiesz z czego ta praca ma byc to moge pomoc, sam tam robiłem badania w pewnej tajemniczej sekcie wink.gif

p.s. jesli nie wiesz o czym ta prace chcesz pisac.....to napisz to co wiesz ze potrafisz napisac, licencjat to nie nobel wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej