Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
52 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wybory Samorządowe 2014, Przewidywane przez Was rezultaty
     
matigeo
 

Wielki książę Halicko-Włodzimierski
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.736
Nr użytkownika: 66.052

Mateusz Slawinski
Stopień akademicki: inzynier
 
 
post 13/11/2014, 21:48 Quote Post

A to już problem z komputerem (ew. z łonczem). Mi działa normalnie.
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
Chindit
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 6
Nr użytkownika: 95.511

Zawód: Emeryt
 
 
post 13/11/2014, 21:51 Quote Post

Spadać mi z tymi pierdołami.


z tymi pierdołami
Recydywa. Urlop i wakacje.
Moderator N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 13/11/2014, 23:13
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
gtsw64
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.427
Nr użytkownika: 38.675

Zawód: st.sier¿.sztab
 
 
post 13/11/2014, 21:52 Quote Post

QUOTE(matigeo @ 13/11/2014, 21:48)
A to już problem z komputerem (ew. z łonczem). Mi działa normalnie.
*


Nie znam się na tym.
Ale gdy dojadę do końca strony, automatycznie przewija się na początek
A gdy przewijam do początku to przenosi na koniec sad.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Varyag
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.445
Nr użytkownika: 88.193

 
 
post 13/11/2014, 23:07 Quote Post

A gdzie opcja "nie idę na wybory"?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
RAF
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 120
Nr użytkownika: 14.759

Rafal
 
 
post 13/11/2014, 23:37 Quote Post

Zdecydowanie brakuje opcji : nie głosuje

Co do panów z demokracji bezpośredniej... Trudno się zgodzić z twierdzeniem, że na problemy demokracji najlepszym lekiem jest większa jej ilość. Szwajcaria to jednak kraina ludzi przyzwoitych którzy pojęcie dobra wspólnego kształtują od XII wieku. Wspólne zarządzanie lasami i wypasem hal nauczyło ich pojęć które są obce polskiej duszy. Najlepszym przykładem było ostatnie odrzucenie przepisów o płacy minimalnej. Głosowanie w Polsce zakończyłoby się ustanowieniem płacy minimalnej na poziomie przynajmniej 10 000 zł miesięcznie wink.gif . Jedynym rozwiązaniem dla dzikiego ludu między Odrą i Bugiem jest monarchia absolutna i import urzędników z Królestwa Prus(ewentualnie z waszej Szwajcarii)
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
matigeo
 

Wielki książę Halicko-Włodzimierski
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.736
Nr użytkownika: 66.052

Mateusz Slawinski
Stopień akademicki: inzynier
 
 
post 14/11/2014, 0:07 Quote Post

Akurat bardziej mi zależy na możliwości pogonienia tej beznadziejnej części polityków (czyli w zasadzie wszystkich rolleyes.gif ) i ograniczenia ich destrukcyjnej działalności. Nie podoba się sposób rządzenia X-a? Zbierz 100 tysięcy podpisów, po czym nieodwołalnie w krótkim czasie dochodzi do referendum w tej sprawie. Y po raz kolejny jechał pod wpływem? Wysoka kara, odebranie prawa jazdy itp. Żadnych przywilejów dla bandy czworga i ich popleczników doppelpunkt.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 14/11/2014, 0:20 Quote Post

Zaznaczyłem opcję PiS, mimo ewidentnego socjalizmu w ekonomii. Najbliższy mi jest oczywiście KNP, ale od czasu jak się Mikke pokazał od strony poglądów na politykę zagraniczną- poczekam, aż dziadek przejdzie na emeryturę polityczną. Bo jest po prostu ze swoimi bredniami niebezpieczny. To znaczy byłby, gdyby miał wpływ na politykę zagraniczną. Facet stał się dla mnie, swoją drogą, zagadką- zdrowy rozsądek w ekonomii i kompletny odlot w polityce- dotąd nie sądziłem, że aż taki mix jest możliwy u jednego gościa. No, cóż- całe życie człowiek sie uczy. Poza tym- dobrze będzie jak KNP na początek wejdzie do parlamentu i zaznaczy porządnie swoja obecność- z normalnością trzeba zsocjalizowane czyli ogłupione społeczeństwo oswajać stopniowo...
Najpierw trzeba oczyścić mieszkanie z gnoju i grzyba a potem remontować i naprawiać...

Ten post był edytowany przez emigrant: 14/11/2014, 11:26
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
Mustang90
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 961
Nr użytkownika: 83.028

 
 
post 14/11/2014, 0:24 Quote Post

Ja zamierzam głosować na Polskę Razem. Oni chcą zmian w bardziej wolnorynkowym kierunku, chociaż jak na mój gust proponowane przez nich zmiany mogłyby być większe. Niemniej w tej partii nie ma dziwnej fascynacji archaicznymi i ludobójczymi ustrojami jakie widoczne są u JKM.

RAF
CODE
Jedynym rozwiązaniem dla dzikiego ludu między Odrą i Bugiem jest monarchia absolutna i import urzędników z Królestwa Prus(ewentualnie z waszej Szwajcarii)


Polacy dzikim ludem i Polska dzikim krajem? Co w takim razie powiedzieć o Meksyku, RPA, Syrii czy Nigerii? Nawet w porównaniu do Ukrainy i Rosji Polska pod każdym względem wypada lepiej, może tylko rosyjscy oligarchowie są bogatsi od naszych, no ale gdyby nasi siedzieli na ropie i gazie ziemnym...

Co do monarchii absolutnej to napisałem tu masę postów dlaczego taki ustrój (i ogólnie dyktatura) się nie sprawdza w praktyce. Dlatego też nie uważam żeby jakiekolwiek ograniczenie demokracji byłoby dobre dla Polski. Byłoby jeszcze gorzej niż dzisiaj, bo dziś przynajmniej nie mordują i nie wsadzają do więzień za poglądy polityczne. Oczywiście są nadużycia i wolność słowa jest u nas mniejsza niż na Zachodzie ale Białorusini mogą tylko pomarzyć o naszych swobodach. Co do importu urzędników ze Szwajcarii czy innego państwa zachodnioeuropejskiego to raczej mało kto byłby chętny do brudzenia sobie rąk krwią i byciem trybikiem w maszynie autokratycznego reżimu smile.gif .

Owszem, jest problem z podejściem urzędników do człowieka i potrzebna jest wymiana pokoleniowa w urzędach. Niemniej jest to pokłosie autorytarnej dyktatury komunistycznej, wprowadzenie innej dyktatury tylko dolałoby oliwy do ognia i umocniło patologie w urzędach.
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 14/11/2014, 0:26 Quote Post


Ja też bym głosował na kandydata PIS (gdybym był w Polsce) ... bo to mój wujek rolleyes.gif



QUOTE(Varyag @ 13/11/2014, 21:07)
A gdzie opcja "nie idę na wybory"?
*



No własnie, jaką przewidujecie frekwencje ?


 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
Arokis29
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Nr użytkownika: 95.191

 
 
post 14/11/2014, 8:22 Quote Post

Wybaczcie że nie dodałem opcji nie idę na wybory ale
chciałem dodać do sondażu jak najwięcej partii i niestarczyło
miejsca na taką opcje.
Jeśli nie zamierzacie iść na wybory to napiszcie to w komentarzach i jeśli chcecie to napiszcie dlaczego
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #25

     
Patryk em
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 87
Nr użytkownika: 95.505

Stopień akademicki: KLON SPAMER BANITA
 
 
post 14/11/2014, 11:26 Quote Post

Zagłosuję na KNP. Naszemu krajowi przydałaby się większa wolność gospodarcza, a nie ciągle podkładanie kłód przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy. No, i mam dośc obecnego beznadziejnego rządu, a na PiS nie zagłosuję, bo to socjaliści, jak reszta sejmowych partii. Co do szkodliwości JKM w polityce zagranicznej- bardziej szkodliwe wydaje mi się bratanie się Kaczyńskiego z banderowcami na Ukrainie .
 
User is offline  PMMini Profile Post #26

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 14/11/2014, 11:37 Quote Post

QUOTE(Patryk em @ 14/11/2014, 12:26)
Zagłosuję na KNP. Naszemu krajowi przydałaby się większa wolność gospodarcza, a nie ciągle podkładanie kłód przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy. No, i mam dośc obecnego beznadziejnego rządu, a na PiS nie zagłosuję, bo to socjaliści, jak reszta sejmowych partii. Co do szkodliwości JKM w polityce zagranicznej- bardziej szkodliwe wydaje mi się bratanie się Kaczyńskiego z banderowcami na Ukrainie .
*


Kto ci zabroni uznać idiotyzm wizerunkowy za bardziej szkodliwy od strategicznego? rolleyes.gif


A co do mnie, to chyba też KNP, choć nie jestem pewien-bo mnie ten stary czubek strasznie uwiera. Może libertarianie?
Najlepsza byłaby chyba PO z programem z pierwszych zwycięskich wyborów, ale to wiadomo... wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
pseudomiles
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.540
Nr użytkownika: 38.593

 
 
post 14/11/2014, 12:08 Quote Post

QUOTE
Jedynym rozwiązaniem dla dzikiego ludu między Odrą i Bugiem jest monarchia absolutna i import urzędników z Królestwa Prus(ewentualnie z waszej Szwajcarii)
Antypolska propaganda na polskim forum. Panie RAF, pan żeś padł ofiarą niezłej indoktrynacji.

A monarchia absolutna to taka sama skrajność jak demokracja. Mówię o tym, bo startuje też we Wrocławiu jakiś komitet monarchistów.

Zastanawiam się: wszyscy ci ludzie praktycznie się od siebie nie różnią i aby wiedzieć na kogo głosować należałoby dobrze znać CV ich wszystkich oraz te różne ich zakulisowe powiązania i interesy. Praktycznie nikt nic o tym nie wie, poza jakąś bardzo wąską grupą zainteresowanych. Może więc oddać głos nie na nieznanych ludzi, lecz na daną ideologię lub partię ogólnopolską, którą owi kandydaci przy okazji chcą zareklamować?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.501
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 14/11/2014, 12:08 Quote Post

QUOTE(Arokis29 @ 13/11/2014, 20:17)
Ja osobiście głosuję na Ruch Narodowy ale żadna partia nie pokrywa się z moją ideologią
czyli: Narodowy Katolicyzm, Narodowy Konserwatyzm, Klerykalizm, Nacjonalizm, Protekcjonizm,
częściowa Nacjonalizacja Przemysłu
*




W ostatnich wyborach tradycyjnie głosuję na Habsburgów.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.903
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 14/11/2014, 12:23 Quote Post

QUOTE(Tromp @ 14/11/2014, 11:37)
Najlepsza byłaby chyba PO z programem z pierwszych zwycięskich wyborów, ale to wiadomo... wink.gif
*


Dokładnie. Co do pierwszego i drugiego.
Niestety gra sie takimi kartami, jakie się ma, nie jakie by się chciało mieć. Mikke chyba tego nigdy nie zrozumiał...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

52 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej