Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

49 Strony « < 47 48 49 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zamach na JFK, Kto stał za tym zabójstwem?

Zamach na JFK
CIA [ 155 ]  [44.80%]
Kubańczycy [ 21 ]  [6.07%]
Rosjanie [ 47 ]  [13.58%]
mafia [ 34 ]  [9.83%]
Oswald działał sam [ 32 ]  [9.25%]
inni [ 57 ]  [16.47%]
Suma głosów: 346
Goście nie mogą głosować 

adinus

III ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 83.368

post 20/03/2017, 18:16 Quote Post

http://spartacus-educational.com/JFKbrewerJ.htm

Bzdura na bzdurze w Wikipedii.Powyższy link odpowie tobie ze Brewer nie mógł widzieć zabójstwa Tippita ponieważ był w pracy w sklepie.Oswald zastrzelił Tippita kilka przecznicz dalej.Brewer dowiedział sie z radia że strzelano do prezydenta i zabito Tippita.Więc gdy zobaczył nerwowego gościa który unika policji wyszedł ze sklepu.Nie sugeruj sie Wiki.Polecam dokument "Duch Oswalda"znajdziesz w sieci a on tobie wiele powie.

User is offline  PMMini Profile Post #721

as81

I ranga
*
Nr użytkownika: 57.202

post 20/03/2017, 19:28 Quote Post

Musze przyznać że z takim stwierdzeniem się jeszcze nie spotkałem, jakoby wikipedia wypadła z pod kontroli tuby propagandowej. Brewer i wielu innych mogą sobie mówić co chcą. Oswald nie żyje a żadnego protokołu z jego zeznań nie ma. Właściwie nie może się bronić że nie wchodził do żadnego sklepu i nie może odpierać wszystkich innych zarzutów. Za to zdarzają się przypadki świadków którzy zeznali inny przebieg wydarzeń, ich wersja nie interesowała komisji.
Wiesz nie przekonuje mnie wersja Brewera, jeśli chodzi o rzekome zachowanie Oswalda. Nie on jeden w tej sytuacji działał pod wpływem impulsu, to żaden argument żeby robić z tego aferę.

User is offline  PMMini Profile Post #722

adinus

III ranga

post 20/03/2017, 19:40 Quote Post

Postaram się znaleźć i wkleić zeznania Oswalda.Bzdurą jest że nie ma nic z jego zeznań.Co prawda nie ma całości i nagrań ale kilka protokołów się zachowało.Zresztą sam ocenisz.Mały przykład...Z tego co pamiętam na pierwszym przesłuchaniu mówił że w trakcie strzałów byl w stołówce na 2 piętrze.Na kolejnym że słyszał strzały gdy schodził z górnych pięter.Zresztą wkleję albo dam załącznik(oczywiście jak znajdę).Niestety Brewer mówi prawdę ponieważ jego wersję podpiera bileterka i kierownik kina.

Tutaj fragment z Wikipedii En

6] Oswald was next seen by shoe store manager Johnny Brewer "ducking into" the entrance alcove of his store. Suspicious of this activity, Brewer watched Oswald continue up the street and slip into the nearby Texas Theatre without paying.[67] Brewer alerted the theater's ticket clerk, who telephoned the police[68] at about 1:40 pm

Ten post był edytowany przez adinus: 20/03/2017, 19:44

User is offline  PMMini Profile Post #723

as81

I ranga
*
Nr użytkownika: 57.202

post 20/03/2017, 19:53 Quote Post

QUOTE(adinus @ 20/03/2017, 19:40)
Postaram się znaleźć i wkleić zeznania Oswalda.Bzdurą jest że nie ma nic z jego zeznań.Co prawda nie ma całości i nagrań ale kilka protokołów się zachowało

*

uuu no to po Oswaldzie laugh.gif
Tymczasem dziękuję za miła dyskusje. smile.gif

User is offline  PMMini Profile Post #724

adinus

III ranga

post 20/03/2017, 21:07 Quote Post

Zeznania mogą wydawać się trochę chaotyczne ale to tylko ze względu na brak pytań.Przy głębszym zastanowieniu pytania stają się oczywiste względem odpowiedzi.Miłej lektury.

22.11.63r

13:45 – Kino Texas.

"Nie wiem, dlaczego mnie traktujecie w ten sposób. Jedyne co zrobiłem to miałem pistolet w kinie.. .. Nie wiem, dlaczego mnie zakuliście.... Dlaczego miałbym ukrywać swoją twarz? Nie mam się czego wstydzić.... Chcę prawnika....Nie stawiam oporu przy aresztowaniu. ... Nie zabiłem nikogo.... I nikogo nie zastrzeliłem.... Protestuję wobec brutalności policji.... O co w tym wszystkim chodzi? "

14:00 – Przejazd na posterunek policji

"O co w tym wszystkim chodzi?... Znam swoje prawa.... Policjant został zabity?.... Ja tylko miałem przy sobie pistolet.... Nie, Hidell nie jest moje prawdziwe nazwisko.... Byłem w Marines……Udałem się do Rosji.... Miałem pewne problemy z policją w Nowym Orleanie po przejściu na literature pro-Castrowską.... Dlaczego pan mnie nęka w ten sposób?... Ja nie złamałem prawa.... Żądam swoich praw. "

14:25 – 16:04 – Przesłuchanie przez Will’a Fritz’a

"Nazywam się Lee Harvey Oswald.... Pracuję w składnicy książek.... Mieszkałem w Mińsku i Moskwie.... Pracowałem w fabryce.... Podobało mi się tam wszystko z wyjątkiem pogody.... Mam żonę i kilkoro dzieci.... Moje miejsce zamieszkania to 1026 Północna Beckley, Dallas, Texas. "
Na przesłuchanie wchodzi agent FBI James Hosty:
"Byłeś w moim domu dwa lub trzy razy rozmawiałeś z moją żoną. Nie podoba mi się że przychodzisz, kiedy mnie nie ma.... Nigdy nie byłem w Meksyku. Byłem w Tijuanie.... Proszę mi zdjąć kajdanki , za moimi plecami.... Zauważyłem karabin w składnicy, gdzie pracuję, 20 listopada 1963 r... Pan Roy Truly,kierownik,pokazywał karabin osobom w jego biurze na pierwszym piętrze.... nigdy nie posiadałem karabinu.... Przebywałem w Związku Radzieckim trzy lata, gdzie mam wielu przyjaciół i krewnych ma moja żona.... Byłem sekretarzem Fair Play Komitetu Kuby w Nowym Orleanie kilka miesięcy temu....W Marines, otrzymałem nagrodę za celność jako członek US Marine Corps.... Żyjąc na Beckley Street, użyłem nazwy O. H. Lee.... Byłem obecny w składnicy książek, byłem tam zatrudniony od 15 października 1963 r.Jako pracownik, mam dostęp do całego budynku.Zwykle moje miejsce pracy znajduje się na pierwszym piętrze. Ja jednak częściej korzystam z czwartego, piątego, szóstego, siódmego piętra. Byłem na wszystkich piętrach tego ranka. Ponieważ było zamieszanie, pomyślałem, nie będzie pracy po południu, więc postanowiłem wrócić do domu. Zmieniłem ubranie i poszedłem do kina.Miałem ze sobą pistolet, bo miałem na to ochotę, nie z innego powodu. Walczyłem z policją z Dallas, która aresztowała mnie w kinie, gdzie zostałem uderzony. Nie strzelałem do Prezydenta John F. Kennedy’eo lub Officer JD Tippita.Oficer uderzył mnie, powodując znaki nad moim lewym okiem, po tym, jak ja go uderzyłem.

16:45 – Identyfikacja przez Helen Markham w sprawie zabójstwa J.D Tippit’a

"To nie jest w porządku, aby umieścić mnie między tymi nastolatkami.... Wiem co robisz, i próbujesz mnie wrobić.... Chcę mojego prawnika.... Robisz niesprawiedliwość umieszczając mnie ubranego inaczej niż Oni.... Jestem jedyny z siniakiem na głowie.... Nie wierze że identyfikacja jest sprawiedliwa,Chcę założyć kurtkę podobną do tych noszonych przez kilka innych osób w identyfikacji.... Każdy z was ma koszulę, a ja mam koszulkę . Chcę koszulę czy coś.... Ta koszulka jest niesprawiedliwa ".

16:50 – 18:30 Drugie przesłuchanie

"Kiedy wyszedłem ze składnicy, poszedłem do mojego pokoju, gdzie zmieniłem moje spodnie, wziąłem pistolet i poszedłem do kina.... Wiesz,chłopaki czasem noszą broń .... Tak, napisałem do ambasady rosyjskiej....Hosty nachodził moją żonę. Ty nękałeś ją przy dwóch różnych okazjach, kiedy rozmawiałeś z nią.... Znam cię.Groził jej. On praktycznie powiedział jej,że będzie musiała wrócić do Rosji.Nie mogę korzystać z telefonu.... Chcę, żeby reprezentował mnie prokurator w Nowym Jorku, pan Abt. nie znam go osobiście, ale wiem o przypadku, że reprezentował kilka lat temu,osoby, które dopuściły się naruszenia ustawy……Nie znam go osobiście, ale to jest adwokat którego chcę. Jeśli nie mogę go dostać, to może Amerykańska Unia Wolności Obywatelskich,wyśle mi adwokata. "
"Chodziłem do szkoły w Nowym Jorku oraz w Fort Worth.... Po dostaniu się do Marines,skończyłem edukację szkolną.... Popieram rewolucje Castro.... Moja gospodyni nie zrozumiała mojego nazwiska poprawnie, więc to był jej pomysł, żeby mnie nazwać O. H. Lee.... Chcę porozmawiać z panem Abt, prawnikiem z Nowego Jorku.... Jedyny worek jaki przyniosłem do pracy to był mój obiad... . Nigdy nie miałem karty do partii komunistycznej.... Jestem marksistą, ale nie leninowskim-marksistą.... Kupiłem pistolet w Fort Worth kilka miesięcy temu.... Nie pamiętam gdzie pistolet został zakupiony….Nie jestem niezadowolony. Nic mnie nie irytowało u prezydenta. " Jak mogę sobie kupić karabin gdy mam pensje $ 1.25 na godzine?... John Kennedy miał miłą rodzinę..."To kombi należy do pani Ruth Paine. Nie staraj się mieszać do tego. Ona nie miała nic wspólnego z tym.Wszyscy będą wiedzieć kim teraz jestem. "

19:10

"Nalegam na moje prawa konstytucyjne.... Sposób, w jaki traktują mnie, równie dobrze mogłbym być w Rosji.... I nie dano mi na moją prośbę,kurtki jaką nosili ludzie na identyfikacji ".
19:55 – Trzecie przesłuchanie
"Myślę, że mówiłem wystarczająco długo. Nie mam nic więcej do powiedzenia.... To, co miało być krótki przesłuchaniem okazało się być dość długie.... Nie dbam o to, aby więcej mówić.. .. Czekam na kogoś, kto da mi pomoc prawną.... Nie było to jednak prawdą, jak wróciłem do domu.Wziąłem autobus, ale ze względu na korki, wyszedłem z autobusu i dostałem się do taksówki i pojechałem do mojego miejsca zamieszkania. "

20:55 – Zbieranie odcisków i test parafinowy

"Nie będę podpisać karty linii papilarnych, aż nie porozmawiam z moim prawnikiem.... Co próbujesz udowodnić za pomocą tego testu parafinowego, że strzelałem?... Marnujesz czas. Nie wiem nic o tym o co mnie oskarżają. "

23:00 – 23:20 Rozmowa z Adamcik i Cements

"Byłem w Rosji dwa lata i podobało mi się.... Mam 177cm.,waże 63 kg, mam brązowe włosy, niebiesko-szare oczy i nie mam tatuaży lub trwałych blizny."

23:22 – 23:25 Konferencja prasowa

Oswald - Cóż, byłem przesłuchiwany przez sędziego.Jednak zaprotestowałem w tym czasie, że nie pozwolono mi na prawnika w tym bardzo krótkim przesłuchaniu.Naprawde nie wiem o co tu chodzi. Nikt nie powiedział mi nic poza tym, że jestem oskarżony o zabójstwo policjanta. I nic więcej nie wiem.Prosze o przyznanie mi pomocy prawnej.
Reporter – Zabiłeś prezydenta?
Oswald - Nie, nie zostałem oskarżony o to.Nikt nie powiedział mi tego jeszcze. Pierwszą raz usłyszałem o tym gdy reporterzy w holu zadał mi to pytanie.... Ja tego nie zrobiłem. To nie ja.... Nie strzelałem do nikogo.
Reporter – Zostałeś oskarżony.Co się stało Panu w oko?
Oswald – Policjant mnie uderzył

23.11.63r

00:25 – Oswald umieszczony w celi.

„To już trzeci zestaw odcisków które pobieracie.”

01:35 – Więzienie.

"No, proszę pana, myślę, że w tej sprawie.... Chcę, aby skontaktowano się z moim prawnikiem, panem Abt, w Nowym Jorku. Chciałbym mieć tego Pana. On jest z Amerykańskiej ochrony praw obywateli".
10:30 – 13:10 Przesłuchanie przez Will’a Fritz’a
"Powiedziałem, że chcę, aby skontaktowano się z prokuratorem Abt w Nowym Jorku. Bronił przypadki Smith Act w 1949 i 1950 roku, ale nie znam jego adresu, oprócz tego, że jest w Nowym Jorku.... Nigdy nie posiadałem karabinu. ... Michael Paine posiada samochód, Ruth Paine dwa samochody.... Robert Oswald, mój brat mieszka w Fort Worth. On i Paine’owie byli najbliższymi przyjaciółmi w mieście.... FBI dokładnie przesłuchiwano mnie o różne rzeczy w innych czasach.... Oni wykorzystali swoje twarde i miękkie podejście do mnie.... Znam zasady przesłuchań i nie mam zamiaru dokonywać jakichkolwiek oświadczeń....Trzy tygodnie FBI rozmawiało z moją żoną. Byli obraźliwi i niegrzeczni. Oni przestraszyli moją żonę, i uważam, ich działalność za wredną. "
"Zostałem aresztowany w Nowym Orleanie za zakłócanie spokoju i zapłaciłem 10 $ grzywny za promowanie Fair Play dla Komitetu Kuby. Musiałem walczyć z niektórymi uchodźcami którzy byli przeciw Castro.Oni zostali zwolnieni, a ja zostałem ukarany grzywną.... Odmawiam badanie wariografem.... FBI przekroczyło swoje granice w użyciu różnych taktyk podczas przesłuchiwania mnie.... Nie zastrzeliłem Johna Kennedy'ego.... I nawet nie wiedziałem że gubernator John Connally został postrzelony.... Nie mam karabinu.... Nie powiedziałem Wesley’owi Frazier nic o karniszach.... Moja żona mieszka z Ruth Paine. Ona uczyła się rosyjskiego. Potrzebowaliśmy pomocy nad małym dzieckiem, więc to dobry układ dla obu z nich. "
"Garaż w domu Pain’ów'ma kilka kartonów, które mają wiele moich rzeczy osobistych. Zostawiłem je po powrocie z Nowego Orleanu we wrześniu.... Pod nazwiskiem Alek Hidell zostałem zatrzymany podczas pracy w Nowym Orleanie gdy rozdawałem ulotki Fair Play dla Kuby.... Po rosyjsku, korespondowałem z ludźmi w Rosji, otrzymywałem gazety z Rosji.... Nie mam karabinu w ogóle.... Miałem małą strzelbę kilka lat temu. Nie można kupić karabinu w Rosji, można kupić tylko strzelbe. Miałem strzelbę w Rosji i polowałem tam trochę czasu. Nie wziąłem karabinu z Nowego Orleanu.... Nie jestem członkiem partii komunistycznej.... Ja należę do Unii Swobód Obywatelskich.... Przyniosłem worek do składnicy.Miałem tam mój obiad, kanapki i owoce, które wziąłem z domu Paine’ów.... Nie miałem nic przeciwko osobie Johna Kennedy'ego ".

13:15 – 13:30 Oswald odwiedzony przez matke i żone.

(Do matki). "Nie, nic nie można zrobić. Wszystko jest w porządku. Znam swoje prawa, i będę musiał się spotkać z prawnikiem.Już mówiłem aby się skontaktować z prokuratorem Abt, myślę, że tak się nazywa.Nie martw się o nic. "
(Do żony.)"Och, nie, nie biją mnie. Oni traktują mnie dobrze.... Nie masz się o co to martwić.Przyprowadziłaś June i Rachel?... Oczywiście, możemy mówić .... To błąd. Nie jestem winny. Są ludzie, którzy mi pomogą. Nie,jest prawnik w Nowym Jorku, na którego pomoc licze.... Nie płacz . Nie ma co płakać. Staraj się nie myśleć o tym.... Wszystko będzie w porządku. Jeśli pytają, masz prawo nie odpowiadać. Masz prawo do odmowy. Rozumiesz, ?... Nie masz się czym martwić. Masz przyjaciół. Oni pomogą. Jeśli do tego dojdzie, można zwrócić się do Czerwonego Krzyża o pomoc. Nie musisz martwić się o mnie. Pocałuj June i Rachel ode mnie. Kocham cię.... Pamiętaj, aby kupić buty do June. "

14:15 Identyfikacja William Whaley, William W. Scoggins
"Odmawiam . Mam koszulkę a inni mężczyźni ubrani są w różny sposób.... Każdy ma koszulę a ja mam koszulkę.... To jest niesprawiedliwe. "

15:30 – 15:40 Oswald odwiedzony przez brata.

"Nie mogę nic mówić, bo mogą to wykorzystać.... Mam te siniaki z kina. Oni traktują mnie w porządku. ... Co sądzisz o dziecku? Cóż, to była dziewczynka, a ja chciałem chłopca, ale wiesz, jak to jest.... Nie wiem, co się dzieje. Ja po prostu nie wiem o czym mówią.... Nie wierz w te wszystkie tak zwane dowody.Bracie, nie znajdziesz tam nic.... Moi przyjaciele zajmą się Mariną i dziećmi. Junie potrzebuje nowej pary butów."

17:30 – 17:35 Oswald odwiedzony przez adwokata Louis’a Nichols’a

"Cóż, ja naprawdę nie wiem, co w tym wszystkim chodzi, że byłem trzymany w odosobnieniu w więzieniu i przesłuchiwany.... Czy znasz prawnika w Nowym Jorku o nazwie John Abt. Chciałbym aby mnie reprezentował. To jest człowiek którego chce. Znasz prawników, którzy są członkami Amerykańskiej Unii Wolności Obywatelskich? Jestem członkiem tej organizacji, i chciałbym mieć kogoś, kto jest członkiem i że Organizacja reprezentuje mnie. ……Nie, nie teraz. Może wrócisz w przyszłym tygodniu, a jeśli nie niektórzy nie pomogą,poproszę ciebie abyś znalazł kogoś kto będzie mnie reprezentował. "

18:00 - 18:30 Przesłuchanie przez Will’a Fritz’a

"Później wam udowodnie, że to nie jest moje zdjęcie, ale nie będę odpowiadał żadne pytania.... Nie będę dyskutował o zdjeciu bez konsultacji z prawnikiem....Były inne karabiny w budynku. Widziałem je. Warren Caster miał dwa karabiny Mauser dla siebie i syna.... To zdjęcie nie jest moje,tylko twarz jest moja. Zdjęcie zostało wykonane przez nałożenie mojej twarzy. Druga część obrazu to nie ja, ja nigdy nie widziałem tego zdjęcia.Znam się na fotografii naprawdę dobrze, i będę w stanie pokazać, że nie jest moje zdjęcie.... To całkiem możliwe, że Departament Policji sfabrykował fotografie.. .. Policja w Dallas jest sprawcą.... Niewielki obraz został powiększony.... Ponieważ zostałem sfotografowany w City Hall, z ludźmi,wzięli moje zdjęcie, gdy byłem kierowany z urzędu do drzwi więzienia, ktoś był w stanie uzyskać obraz mojej twarzy i zrobić zdjęcie.Nigdy nie trzymałem karabinu w garażu pani Paine ….Nie mieliśmy żadnych gości w naszym mieszkaniu na Północnym Beckley…..Nie mam żadnych kwitów na zakup dowolnego pistoletu, i nigdy nie zamawiałem żadnej broni. Nie mam karabinu, nigdy nie posiadałem karabinu…….Nie powiem, kto napisał AJ Hidell na mojej karcie.Książka adresowa w moim posiadaniu ma nazwiska rosyjskich imigrantów w Dallas,których odwiedziłem. "

22:00 Biuro Will’a Fritz’a

„Życie w Rosji jest lepsze dla kolorowych niż tutaj”

24.11.63r

9:30 – 11:15 Przesłuchanie przez Will’a Fritz’a.

"Po zabójstwie, policjant czy jakiś mężczyzna wpadł do składnicy i powiedział,` Gdzie jest telefon? `Właśnie tam," odpowiedziałem, wskazując na telefon.... „Tak, mogę zjeść obiad z tobą, "Powiedziałem mojemu współpracownikowi,ale nie mogę iść teraz. Jedź i windą,i wyślij mi ją z powrotem.".. Po rozpoczęciu zamieszania, po prostu poszedłem na dół aby zobaczyć co się stało, o co w tym wszystkim chodzi. Policjant i mój kierownik podszeli do mnie,kierownik powiedział funkcjonariuszowi, że jestem jednym z pracowników budynku.... Jeśli pytasz mnie o zastrzelenie Tippita, nie wiem o czym mówisz.... Jedyną rzeczą, za co tutaj trafiłem,to uderzenie policjanta w kinie na Jefferson Avenue, po prostu się broniłem.... dowiedziałem się o wakacie w składnicy od ludzi z okolicy pani Paine.... Odwiedziłem moją żone w czwartek wieczorem, 21 listopada, podczas gdy normalnie odwiedzam ją w weekend, bo pani Paine wydawała przyjęcie dla dzieci w weekend. Mieli w domu dzieci z sąsiedztwa. Nie chciałem być w pobliżu w tym czasie.... W związku z tym, moja tygodniowa wizyta była czwartek , a nie w weekend. To nie kosztuje wiele, aby przejechać do Meksyku. To kosztowało mnie $ 26,małe, śmieszne kwoty, a inna śmieszna ilość to nocleg….Poszedłem do ambasady Meksykańskiej spróbować otrzymaj pozwolenie na wyjazd do Rosji w drodze na Kube. Poszedłem do konsulatu w Mexico City. Poszedłem do ambasady rosyjskiej, aby pojechać do Rosji przez Kube Kuby. Kazali mi wrócić po `trzydziestu dniach."….. Nie przypominam sobie, kształtu, może to był mały worek, lub duży worek,nie zawsze znajduje taki, który po prostu pasuje do kanapki……Worek był w samochodzie, obok mnie, na moich kolanach, jak zawsze……To nie było na tylnym siedzeniu. Pan Frazier musi być w błędzie, albo myśli o innym dniu, kiedy podwoził mnie.Dla Fair Play Komitetu Kuby był luźno zorganizowaną rzeczą, i nie mieliśmy żadnych przełożonych. Prawdopodobnie dodzwoniłbyś się do mnie, bo ja zbierałem pieniądze……W Nowym Jorku mają dobrą organizacje, lub lepsze, organizację…..Nie, wcale nie,Ja nie zamierzam nic organizować tu w Dallas.Byłem zbyt zajęty,szukaniem pracy…..Czy ktoś miał prawo korzystać ze skrzynki nr 6525 w w Nowym Orleanie? Odpowiedź brzmi: nie…Możliwe jest, że w rzadkich przypadkach przekazałem jeden z kluczy mojej żonie, ale z pewnością nikomu innemu. ….Nigdy nie zamówiłem karabinu pod nazwiskiem Hidell, Oswald,czy innym nazwiskiem…….Nigdy nikomu nie kazałem zamówić karabinu ani odebrać …..Nigdy nie zamówiłem karabinu z wysyłki i nie kupiłem żadnego….Nie posiadam żadnego karabinu. Ja nie ćwiczyłem celności…….Nie wiem nic na temat AJ Hidell……..Zakładam, że masz odniesienie do mapy którą miałem w moim pokoju i niektórych X. Nie mam samochodu. Nie mam żadnych środków transportu. Są tutaj nazwiska i adresy miejsc, które miały wakaty i gdzie mogę starać się o pracę.Szukałem pracy i umieściłem te oznaczenia na tej mapie, więc mogłem zaplanować trasę chodzenia. Każdy z tych X stanowiło miejsce, gdzie poszedłem i pytałem o prace. Możesz sprawdzić każdą z nich, jeśli chcesz. X na skrzyżowaniu Elm i Houston to lokalizacja składnicy książek. Poszedłem tam na rozmowę o pracę. W rzeczywistości dostałem pracę tam. Jest to tym map sprowadza. Czy jestem religijny?Nie wierzę, przypuszczam, że masz na myśli Biblię. Czytałem Biblię.Uczciwie przeczytałem, ale nie bardzo mnie to interesuje.Powiedziałem ci, że nie strzelałem z karabinu od czasów Marines, ewentualnie mała broń, może .22, ale nic większego od kiedy opuściłem Marine Corps…..Nigdy nie otrzymałem paczki na skrzynkę nr 2915, pod nazwą Alek Hidell, absolutnie nie…… Byłem studentem marksizmu od kiedy skończyłem 14 lat……Amerykan szybko zapomną prezydenta i to że został zastrzelony, ale ja go nie zastrzeliłem……Ponieważ prezydent został zabity, ktoś inny zajmie jego miejsce, być może Wiceprezydent Johnson. Jego poglądy na temat Kuby będą prawdopodobnie w dużej mierze takie same jak te za prezydenta Kennedy'ego. I nie zabiłem prezydenta Kennedy'ego lub funkcjonariusza Tippit. Jeśli chcesz to przyznał się do uderzenia policjanta,kiedy zostałem aresztowany, tak, przyznaję się do tego. Ale ja zaprzeczam jakoby strzelałem zarówno do prezydenta jak i Tippita. "

User is offline  PMMini Profile Post #725

49 Strony « < 47 48 49 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2016 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej