Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
67 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Seriale, Jakie seriale oglądają użytkownicy
     
Vergilius
 

le duc de Rivoli
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.395
Nr użytkownika: 55.739

Dawid Sienkiewicz
Stopień akademicki: mgr
Zawód: radca prawny
 
 
post 13/04/2012, 19:53 Quote Post

QUOTE
Jedzmy więc gówno: miliony móch nie mogą sie mylić.


Móchy być może tak. Z muchami natomiast to różnie bywa, bo są gatunki które kupki nie jedzą.

Koleś, zbastuj. Chodzi tu oczywiście nie o ludzi, tylko o samych producentów czy ogólnie TVP. Mają po prostu z tego zysk. Inną kwestią jest to, co jest pokazywane w telewizji i jaki to ma poziom [IMHO, coraz bardziej żenujący, a poziom Ojca Mateusza to i tak wierzchołek góry lodowej (tak samego poziomu jaki trzyma, jak i ogólnie całej problematyki)].
 
User is offline  PMMini Profile Post #31

     
poznański
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 71
Nr użytkownika: 77.520

Stopień akademicki: KLON BANITA
 
 
post 13/04/2012, 20:20 Quote Post

Poprawiłem te muchy.
QUOTE
Inną kwestią jest to, co jest pokazywane w telewizji i jaki to ma poziom [IMHO, coraz bardziej żenujący,

I o to właśnie mi chodzi, nie o jakiś pojedynczy serial tylko o całokształt, przykłady można mnożyć-choćby jeden z seriali brazylijskich: "M jak miłość".
 
User is offline  PMMini Profile Post #32

     
Grant
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 874
Nr użytkownika: 14.756

Zawód: Student
 
 
post 15/04/2012, 19:15 Quote Post

QUOTE
Ilość zbrodni jest już tak duża, że po pierwszym sezonie miasto powinno wyginąć...

Taki urok prowincji. W Morderstwach w Midsomer też wybili już pół hrabstwa, a nikt się tego nie czepia wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #33

     
Andrea$
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.982
Nr użytkownika: 45.545

Zawód: student
 
 
post 15/04/2012, 22:28 Quote Post

A ja nie wiem, co Wam się nie podoba w ''Ojcu Mateuszu''. Serial mi się podoba, oglądam go jednak sporadycznie. Jest nieco sielankowy, mimo, że trup ściele się gęsto. Ale łagodna muzyka, świecące słońce i ładne widoki powodują, że przyjemnie się go ogląda.
Poza tym, ma też pewien pozytywny wpływ, bo polski duchowny nie jest pokazywany, jak niektórzy pewnie by chcieli - jako krwiopijca, żyjący na ciemnocie ludzi, zresztą reklamuje też Sandomierz, który odwiedziło przecież mnóstwo osób i przede wszystkim - nie jest o niczym, jak 90 % polskich seriali.
Ale widać, że ktoś mocno wzorował się na ''Morderstwach w Midsomer''... swego czasu mój ulubiony serial. Tam zresztą ciachali co najmniej 3 osoby na odcinek (był jeden, w którym zginęło siedem osób ), więc hrabstwo - gdyby nie było fikcyjne - wyglądałoby jak pustkowie. tongue.gif

Kiedyś jeszcze oglądałem często ''How I met your mother'' i ''According to Jim''.


Ten post był edytowany przez Andrea$: 15/04/2012, 22:53
 
User is offline  PMMini Profile Post #34

     
karolz77
 

Wciąż młody wilk
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.197
Nr użytkownika: 62.745

KAROL
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Prekariusz
 
 
post 16/04/2012, 12:09 Quote Post

Tak mi się teraz zaczęły przypominać stare amerykańskie seriale, które oglądałem jak Podróż do ziemi obiecanej, Ich Pięcioro, czy Bill Cosby Show.
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
Świętosław
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.556
Nr użytkownika: 28.302

 
 
post 17/04/2012, 13:21 Quote Post

Ja szczerze nie przepadam za Polskimi czy szerzej europejskimi serialami po za paroma wyjątkami.
Seriale amerykańskie są lepiej zrobione, widać budżet i to że tam bardzo liczy się żeby seriale były dobrze przyjęte.

Oglądałem właśnie całkiem ciekawy serial Night Stalker, nowszą wersję, jeśli ktoś lubi niewyjaśnione mambo jambo to na pewno się spodoba, niestety nakręcili tylko 10 odcinków, nawet nie pełny sezon.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #36

     
Świętosław
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.556
Nr użytkownika: 28.302

 
 
post 9/10/2012, 11:03 Quote Post

Nowy serial twórcy zagubionych.

Rewolucja.
http://www.filmweb.pl/serial/Revolution-2012-634694

Nagle z jakiegoś niewyjaśnionego powodu prąd na całej planecie hmm wyłącza się, i nikt nie potrafi tego naprawić czy wyjaśnić, mija 15 lat i coś zaczyna się wyjaśniać.
Ogólnie podobnie jak w lostach dużo niewiadomych i dziwnych techno-magicznych zdarzeń, ale całkiem ciekawe.

Są też pewne aspekty historyczne, z powodu braku prądu nikt nie produkuje naboi, więc ludzie strzelają głównie z broni czarno prochowej wink.gif, a scena ostrzeliwania przez dwuszereg budynku, całkiem fajna.
Tak samo wydaje mi się że mundury milicji, przypominają mundury z czasów wojny secesyjnej.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
niemamniku11
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 1
Nr użytkownika: 79.566

adam heh
Zawód: student
 
 
post 9/10/2012, 12:24 Quote Post

Nie oglądam, raczej seriali... Mam tendencję, że jak zacznę oglądać to się za szybko wciągnę w fabułę i potem czekam na każdy sezon smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
Travis
 

Pogromca rezunów
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.370
Nr użytkownika: 25.441

Stopień akademicki: magister
Zawód: Polski Patriota
 
 
post 9/10/2012, 12:39 Quote Post

Z polskich na pewno "Dom" i "Czterdziestolatek", a z nowszych "Pitbull" (ale tylko I i II seria). Z zagranicznych "Policjanci z Miami".
 
User is offline  PMMini Profile Post #39

     
Ossee
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.501
Nr użytkownika: 65.050

 
 
post 9/10/2012, 15:20 Quote Post

"Ranczo", "Ojciec Mateusz" i "Rodzinka.pl" biggrin.gif
I zamówiłem Grę o Tron EK... smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
silent_hunter
 

Poczwórny Agent, Łowca Replikantów
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.056
Nr użytkownika: 11.971

Stopień akademicki: gramotny
Zawód: przodownik pracy
 
 
post 9/10/2012, 15:31 Quote Post

"Gra o tron" to podstawa wink.gif . Oprócz tego oglądam "Breaking Bad", "Mad Men", "Homeland", "Dexter", "Walking Dead" a z sitkomów ostatnio najbardziej śmieszy mnie "Big Bang Theory", "Louie".
Ze starych serii: "Columbo", "Twin Peaks", "Northern Exposure" (czyli "Przystanek Alaska") a z polskich seriali "Czterdziestolatek"...
 
User is offline  PMMini Profile Post #41

     
szczypiorek
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.288
Nr użytkownika: 74.357

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 9/10/2012, 15:51 Quote Post

Rzadko oglądam seriale. Od czasu do czasu np. "Dwóch i pół". Wymiata biggrin.gif Teraz będzie - o ile kojarzę - kolejna seria, już bez Charlie Sheen'a (wywalili go chyba - bo mocno coś tam nawywijał ). Nie wiem czy równie dobre to będzie ...

Ten post był edytowany przez szczypiorek: 9/10/2012, 15:52
 
User is offline  PMMini Profile Post #42

     
szapur II
 

X ranga
**********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 12.145
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student
 
 
post 9/10/2012, 16:07 Quote Post

Szkoda, że TVP zrezygnowała z kupna ostatniej serii "House'a", chyba nie będę oryginalny - ale ten serial strasznie mi się podoba, przynajmniej kiedyś się kończy wink.gif, poza tym "Rzym", "Tudorowie". Z polskich seriali lubię "Modę na sukces"... przepraszam "M jak miłość", a poważnie jakoś, mimo kwestii propagandy w tym serialu - "Stawka większa niż życie".
 
User is offline  PMMini Profile Post #43

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.217
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 9/10/2012, 16:15 Quote Post

QUOTE(szapur II @ 9/10/2012, 17:07)
Szkoda, że TVP zrezygnowała z kupna ostatniej serii "House'a", chyba nie będę oryginalny - ale ten serial strasznie mi się podoba, przynajmniej kiedyś się kończy wink.gif
*


Ponoć powody zdrowotne-H. Laurie twierdził, że chodzenie o lasce ma zły wpływ na jego kręgosłup. Biorąc pod uwagę wiek aktora, może to być prawda, ale jaka ona jest faktycznie-kompletnie nie mam pojęcia. Ja oglądałem wszystkie odcinki, niektóre wielokrotnie-Grześ Dom jest GE-NIAL-NY! respekt.gif
Zwłaszcza, że ponoć występują pewne podobieństwa rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #44

     
georges
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 25
Nr użytkownika: 17.725

 
 
post 9/10/2012, 19:38 Quote Post

Profit - amerykański serial sprzed ok. 15 lat, uznany podówczas za bardzo kontrowersyjny. Po raz pierwszy widziałem go w TVP jakoś pod koniec lat 90-tych. Polecam.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

67 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej