Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
8 Strony « < 6 7 8 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Grody Czerwieńskie, Halicz i Wołyń X-XIII wiek
     
Marthinus
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.019
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog
 
 
post 3/07/2013, 19:00 Quote Post

Tro:
QUOTE
Wyraźnie Kolega nie wie, dlaczego, przez kogo i kiedy byli w tych rozmaitych miejscach "osadzani". Bo gdyby znał przegląd badań w tym zakresie, to takieo przykładu by nie dawał.


Tak się przypadkowo składa, że Kolega wyraźnie wie dlaczego przez kogo i kiedy byli w tych rozmaitych miejscach osadzani. Skoro taki przykład dałem to uznałem to za zasadne. Stwierdzenie, że bym go nie dał jeśli bym znał przeglądu badań jest niestety gołosłowne i wisi w próżni. Jeżeli Kolega nie ma NIC merytorycznego do napisania to proponuje nie pisać nic.

Ten post był edytowany przez Marthinus: 3/07/2013, 19:01
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #106

     
TRo
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Nr użytkownika: 82.247

 
 
post 3/07/2013, 19:08 Quote Post

QUOTE(Maxwell77 @ 3/07/2013, 19:28)
Ja jestem tym specjalistą. Tak więc zapytuję w czym kwestia?

QUOTE
Bo wygląda na równie wybitnego znawcę problemu jak Urbańczyk.

Na pewno jestem znakomitym znawcą tego problemu z tego choćby powodu, że przeorałem całą na ten temat literaturę. Co więcej mam w danej kwestii własne zdanie, które wielokrotnie na forum było publikowane. Nie jest ono oczekiwaną zgodą na propozycję Labudy/Nalepy. Lokalizację nad Bugiem i/albo Sanem uważam za zupełnie chybioną i sprzeczną z zasadniczymi źródłami. Oczywiście nie będę pisał po raz 100-ny tego samego więc oczekuję od ewentualnego krytyka, że odszuka moje wypowiedzi i nie będzie ich wyrywał z kontekstu.
*



Skoro jest Pan tym specjalistą, to najprościej będzie jak przedstawi Pan nam swoją pełną argumentację w jednym poście.

Bo odesłanie do jakichś w żaden sposób niezlokalizowanych wypowiedzi, nie jest zbyt pomocne w poznaniu Pana poglądu na ten temat. Tym bardziej to pożądane, że w wykazie Pana postów na forum historycy.pl (link) takich wypowiedzi nie widać.







 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #107

     
TRo
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 66
Nr użytkownika: 82.247

 
 
post 3/07/2013, 19:21 Quote Post

QUOTE(Maxwell77 @ 3/07/2013, 20:12)
QUOTE
Skoro jest Pan tym specjalistą, to najprościej będzie jak przedstawi Pan nam swoją pełną argumentację w jednym poście.
Bo odesłanie do jakichś w żaden sposób niezlokalizowanych wypowiedzi, nie jest zbyt pomocne w poznaniu Pana poglądu na ten temat.


Bez PAN proszę wink.gif Moje wypowiedzi są oczywiście wypowiedziami marlona. Nie wiedziałem, że tego nie wiesz. Było tego sporo i łatwo odszukać. Dlatego nie będę się powtarzał. Szkoda czasu tym bardziej, że nawet w tym wątku jest tego od groma. A są jeszcze inne dokładniejsze.
*



OK. Będzie bez PANA...

Ale skoro tych wypowiedzi było sporo i myśl jest w nich rozproszona, to tym bardziej wskazane byłoby zrobić jeden "post porządkujący" - zestawiający/podsumowujący całą Twoją argumentację w tym zakresie. (Zwłaszcza że jak widzę jako marlon masz na koncie blisko 8000 postów - znaleźć w takiej masie co ważne w tym zakresie raczej nie będzie łatwe ani tym bardziej szybkie).


.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #108

8 Strony « < 6 7 8 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej