Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
3 Strony < 1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SPORT: wybory prezesa PZPN, Kto się na 10 lat przyspawa do stołka?
     
salvusek
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.236
Nr użytkownika: 44.999

 
 
post 23/10/2008, 16:00 Quote Post

QUOTE(balum @ 23/10/2008, 15:47)
Pewnie wszytko co złe sie mówi o PZPN jest prawdą. jednak byłoby naiwnoscia wierzyc, że intencje rządu sa czysto bezinteresownie szlachetne i nie stoi za nimi żadna grupa interesu. Przypomnijmy sobie porzednich ministrów sportu i jak skończyli. Jeden z kulą w głowie, bo związał się z gangsterami, drugi siedzi.
*


No i tu się z tobą zgadzam balumie . PZPN i cała otoczka tej piłki to jedna wielka sitwa . Drzewiecki i Schetyna juz predzej byli związni z tym światkiem . Całe szczęście , że piłka nożna nie ma wpływu na moje zycie w sposób bezpośredni . Nie podoba mi się tylko angaż państwa w te ciemne sprawy . Jest to smutne i ordynarne , ale cóż taką właśnie III RP mamy .
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #16

     
Husarz
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 791
Nr użytkownika: 1.222

 
 
post 23/10/2008, 18:03 Quote Post

QUOTE(balum @ 23/10/2008, 15:47)
Pewnie wszytko co złe sie mówi o PZPN jest prawdą. jednak byłoby naiwnoscia wierzyc, że intencje rządu sa czysto bezinteresownie szlachetne i nie stoi za nimi żadna grupa interesu. Przypomnijmy sobie porzednich ministrów sportu i jak skończyli. Jeden z kulą w głowie, bo związał się z gangsterami, drugi siedzi.
*



Bardziej byłbym skłonny uwierzyć że ma to na celu poprawę sondaży, nie widzę innego związku pomiędzy tymi działaniami na rzecz jakichś grup interesu.

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
Kon-dzia
 

VII ranga
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 1.746
Nr użytkownika: 12.898

Konrad
 
 
post 23/10/2008, 22:13 Quote Post

Jakieś grupy interesu zawsze by się znalazły: np. ITI jest też właścicielem Legii. Zaś Legia i kilka innych najbogatszych klubów chciałaby mieć dużo większy wpływ na polską piłkę. Zarzuty korupcyjne raczej omijają te kluby. Wiadomo: cuda omijały swego czasu Groclin a sędziowie zawsze byli niesprawiedliwi dla Wisły czy Legii. wink.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
swatek
 

Czekam na Króla
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.555
Nr użytkownika: 7.721

 
 
post 30/10/2008, 18:44 Quote Post

user posted image
 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
alcesalces1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.681
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator
 
 
post 30/10/2008, 19:29 Quote Post

Dziś w godzinach popołudniowych z gmachu PZPN uniósł się biały dym. Obwieszczono miastu i światu: Habemus praesidem! Eminentissimum, reverendissimum fratrem Gregorium Aestatem!
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Ryju
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 181
Nr użytkownika: 34.192

Mateusz
Stopień akademicki: MAGISTER
Zawód: Uczen
 
 
post 30/10/2008, 19:44 Quote Post

Oby Lato nie kontynuował polityki korupcyjnej tongue.gif . Szkoda, że nie wybrano Bońka, bo miał fajną wizję. A tak to leśne dziadki będą rządzić i tyle.
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
Lugork
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 142
Nr użytkownika: 38.828

 
 
post 30/10/2008, 20:10 Quote Post

QUOTE(Ryju @ 30/10/2008, 19:44)
Oby Lato nie kontynuował polityki korupcyjnej tongue.gif . Szkoda, że nie wybrano Bońka, bo miał fajną wizję. A tak to leśne dziadki będą rządzić i tyle.
*


Jaką wizję miał Boniek?
 
User is offline  PMMini Profile Post #22

     
swatek
 

Czekam na Króla
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.555
Nr użytkownika: 7.721

 
 
post 30/10/2008, 20:15 Quote Post

QUOTE(Lugork @ 30/10/2008, 20:10)

Jaką wizję miał Boniek?


Czy to ważne jaką miał Boniek - chyba ważniejsze jest jaką ma Lato.
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
Lugork
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 142
Nr użytkownika: 38.828

 
 
post 30/10/2008, 20:19 Quote Post

QUOTE(swatek @ 30/10/2008, 20:15)
QUOTE(Lugork @ 30/10/2008, 20:10)

Jaką wizję miał Boniek?


Czy to ważne jaką miał Boniek - chyba ważniejsze jest jaką ma Lato.
*


Jaką ma Lato to wiadomo, ale Ryju sugerował, że powinien Boniek wygrać bo miał jakąś tam wizję. To ja pytam z ciekawości- Jaka to miała być wizja?
 
User is offline  PMMini Profile Post #24

     
Ryju
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 181
Nr użytkownika: 34.192

Mateusz
Stopień akademicki: MAGISTER
Zawód: Uczen
 
 
post 30/10/2008, 21:01 Quote Post

Jak Boniek gadał to trochę się kimnąłem, ale Zibi coś gadał, że chce zwiększyć współpracę między Ekstraklasą S.A. a I ligą. Czy tam nawet jedną spółkę zrobić. Dobrze mówię??

Bardzo spodobał mi się plan utworzenia biura podróży. Boniek wtedy miałby wszystko na dłoni, czyli za to tyle, za to tyle. A tak to dziadki leśne pewnie brałyby trochę do kieszeni. Zwiększenie nakładów na młodzież itd.

Gdzieś usłyszałem opinię, że Bońka nie chcieli wybrać prezesi okręgowi, bo bali się, że zrobi porządek.
 
User is offline  PMMini Profile Post #25

     
Lugork
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 142
Nr użytkownika: 38.828

 
 
post 30/10/2008, 21:43 Quote Post

To coś w stylu 'By żyło się nam lepiej, wszystkim', takie POwskie ględzenie. Ehh, najlepiej jakby rozwiązali ten cały cyrk nawet kosztem wykluczenia nas z rozgrywek.
 
User is offline  PMMini Profile Post #26

     
Husarz
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 791
Nr użytkownika: 1.222

 
 
post 31/10/2008, 9:37 Quote Post

QUOTE(Lugork @ 30/10/2008, 21:43)
To coś w stylu 'By żyło się nam lepiej, wszystkim', takie POwskie ględzenie. Ehh, najlepiej jakby rozwiązali ten cały cyrk nawet kosztem wykluczenia nas z rozgrywek.
*



co to znaczy POwskie ględzenie ?

---
Ja to widzę tak.
Jak dla mnie żaden z nich nie był ideałem ale z 3 (skoro 4 się wycofał) wolałem zdecydowanie Bońka.

Lato i Kręcina - dla mnie to po prostu żadna zmiana. Będzie jak było. Do tego mam wrażenie że Lato będzie marionetką w rękach "innych" ciągnących za sznurki w PZPN.

Boniek - wydaje mi się (bo co innego można powiedzieć ?) że byłby bardziej zdecydowany i stanowczy w działaniach. Zaskoczyło mnie że jeden z jego elementów programu "naprawczego" został przeciągu tygodnia, dwóch przejęty przez wszystkich kandydatów mianowicie audyt prawny przepisów PZPN.


Całe te wybory wyglądały jak istna farsa. Każdy z zabierających głos delegatów mówił o jednym: "jesteśmy ofiarami", "nikt nas nie lubi", "media nas nie lubią" wink.gif itd Żaden nie uderzył się w pierś i nie powiedział "Panowie daliśmy z siebie za mało".

 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #27

     
artifakt
 

Zwycięzca Cyferaków 2008
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.821
Nr użytkownika: 36.218

Maciej Komar
Stopień akademicki: mgr
Zawód: KAM
 
 
post 31/10/2008, 9:41 Quote Post

QUOTE(Ryju @ 30/10/2008, 19:44)
Oby Lato nie kontynuował polityki korupcyjnej tongue.gif . Szkoda, że nie wybrano Bońka, bo miał fajną wizję. A tak to leśne dziadki będą rządzić i tyle.
*



Nie będzie kontynuował. Będą to robić za jego plecami, a on głupi będzie cieszył się z "szynki z melonem" na rautach...
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
gregski
 

Pirat of the Carribean
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.067
Nr użytkownika: 12.159

Stopień akademicki: mgr inz
Zawód: ETO
 
 
post 31/10/2008, 9:49 Quote Post

QUOTE(balum @ 23/10/2008, 7:43)
Czy nie jest sensownym wyjasnieniem całej sprawy, że chodzi o pieniądze. kasę z transmisji. Za obecnymi władzami PZPNu stoi Polsat, a minister reprezentuje TVN.
*



Mam wrażenie, że masz rację.
 
User is offline  PMMini Profile Post #29

     
futurysta
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 242
Nr użytkownika: 37.843

Circus Maximus
Zawód: Student
 
 
post 31/10/2008, 10:29 Quote Post

Czy to Lato Czy To Listkiewicz Jedna Banda Krętaczy... PZPN powinien być bezpośrednio uzależniony przez ministra sportu tzn MINISTER SPORTU powinien być prezesem PZPN inaczej niegdy nie bedzie porządku a tak to w razie czego można go będzie postawić przed Trybunał Stanu i odpowie za machlojki... ale coż Sepp Blater wtedy skreśliłby polskę z FIFA, gdyz w PZPN byłaby masa polityków...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

3 Strony < 1 2 3 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej