Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
5 Strony « < 3 4 5 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mitt Romney, Co o nim sądzicie?
     
Travis
 

Pogromca rezunów
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.370
Nr użytkownika: 25.441

Stopień akademicki: magister
Zawód: Polski Patriota
 
 
post 17/10/2012, 11:59 Quote Post

QUOTE
Ktoś ma może jakieś info po drugiej debacie?
Chyba przez ten dach na narodowym, w polskich serwisach informacyjnych, nic na szybko nie znalazłem.

Media nad Wisłą z uporem maniaka cytują opinię stacji CNN (wiernopoddańczo prodemokratycznej), wg której Obama wygrał drugie starcie bodajże o 7% (wrażenia neutralnych widzów). Co ciekawe, CNN twierdzi, iż Romney był lepszy w każdym poruszanym podczas debaty temacie z osobna, lecz generalnie w całej debacie sprawiał gorsze wrażenie od swego rywala (sic!!!). Opinie np. Fox News są już o wiele bliższe prawdy - debata na remis z lekkim wskazaniem na kandydata Republikanów. Jedno należy przyznać z całą pewnością - Obama wypadł o niebo lepiej niż ostatnim razem...

Ten post był edytowany przez Travis: 17/10/2012, 12:01
 
User is offline  PMMini Profile Post #61

     
MGora78
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 577
Nr użytkownika: 62.918

 
 
post 17/10/2012, 12:35 Quote Post

Dzięki za info.

Czyli jeszcze nic nie rozstrzygnięte. "Stan zagrożenia" i mobilizacja elektoratu trwa.
Czytałem opinię, że druga debata miała być decydująca, ale coś mi się wydaję, że i trzecia (ostatnia) niewiele wniesie.
Romney musi, z założenia jako pretendent, być o niebo lepszy w tych debatach od urzędującego Prezydenta, a z drugiej strony Obama nie może sobie pozwolić na kolejną "wpadkę". Jeżeli jednak po trzeciej debacie będzie zachowane status quo, to chyba większe szanse daje Obamie.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #62

     
silent_hunter
 

Poczwórny Agent, Łowca Replikantów
*******
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 2.055
Nr użytkownika: 11.971

Stopień akademicki: gramotny
Zawód: przodownik pracy
 
 
post 17/10/2012, 13:00 Quote Post

Obama był kompletnie inny niż w pierwszej debacie, był agresywny, wcinał się w wypowiedzi przeciwnika. Były nawet uśmieszki ale nie tak irytujące jak u Bidena...Czy zatarł złe wrażenie? Trudno powiedzieć. W tej drugiej debacie formuła zadawania pytań nie pozwalała na rozwinięcia i jakieś przytaczanie detalicznych danych etc. , zatem dużo było "demagogii" i powtarzania zbyt ogólnych hasełek. W tej drugiej debacie bardziej chyba chodziło o przedstawienie charakteru oponentów niż detali ich pomysłow. Moim zdaniem był remis.
 
User is offline  PMMini Profile Post #63

     
Ossee
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.501
Nr użytkownika: 65.050

 
 
post 17/10/2012, 13:57 Quote Post

Szkoda, liczyłem na zwycięstwo Romneya...
 
User is offline  PMMini Profile Post #64

5 Strony « < 3 4 5 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej