Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cohen - Bendit, PPP: pedofilia poprawna politycznie
     
Anakin
 

Premier RP wg Historyków.org
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.355
Nr użytkownika: 1.334

 
 
post 4/10/2009, 22:02 Quote Post

dzięki organom Konfederacji Szwajcarskiej nie grozi nam zatarcie pamięci i używanie niewłaściwej formy "wybitny reżyser" na kogoś, który powinien być od 31 lat określany wyłącznie jako "brutalny pedofil". Ale jeśli się komuś przez te 31 lat udało zapomnieć, lub pomylić nie szkodzi. Błędy (językowe) się zdarzają i ulegają czasem wybaczeniu.

Ale nie o tym jest inny temat. Tu chciałbym zapytać jak powinniśmy się zwracać do do Daniela Cohen-Bendit?

Znany ze wzruszających słów poświęconych naszemu rodakowi: "Walczyłem wspólnie z Geremkiem ze stalinizmem i teraz musimy bez wahania chronić naszego kolegę przed rządem, który zachowuje się w sposób stalinowski i faszystowski" Oczywiście ta walka odbywała się na innej płaszczyźnie niż militarna (co może uratowała rząd Kaczyńskiego), gdyż Bandit środkami militarnymi sie brzydzi i na znak protestu nie przyjął obywatelstwa francuskiego by nie musieć służyć po złej stronie w armii. Być może myślał o walce bez-przemocy za pomocą butelek z benzyna i kamieni w Paryżu 1968? Ówczesna walka ze stalinizmem faktycznie przelewkami nie były.

No właśnie. Napisałem, czego Daniel nie lubi (tej przemocy, czy inaczej wszelakiego gwałtu). A co lubi?

QUOTE
"Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi - pisał. - W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję...".
autobiograficzny "Wielki bazar" (Wydawnictwo Trikont, 1975)


Te wyznania przypomniała w 2000 w L'Express Bettina Roehl córka Ulrike Meinhof, mająca, jak przyznaje, nieprzyjemność poznania go osobiście
QUOTE
Państwo mu wtedy płaciło za to, że zajmował się dziećmi innych lewaków. Oprócz uprawiania pedofilii spacerował wówczas z maluchami i psem o imieniu Kałasznikow przez ulice miasta, zmuszając dzieci do rzucania kamieniami w członków młodzieżówki CDU
- opowiada Roehl.

Co przez redakcje zostało pryncypialnie skomentowane
QUOTE
to, co opisuje Cohn-Bendit jest niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości i moralności


dalej posunął się minister spraw zagranicznych Niemiec Klaus Kinkel, żadając wyjaśnień od zasłużonego senatora kraju związkowego Berlin i europarlamentarzystę wielu kadencji

Daniel miał rozbrajająco odpowiedzieć, że "wtedy nie miał świadomości tego problemu [pedofilii]" i próbował "dojść do nowej definicji moralności seksualnej za pomocą publicznego dyskursu".

Czerwony Dany nie musi się obawiać podróży do Szwajcarii. Nikt go wszak nie ściga. Poza tym ma immunitet.

Ten post był edytowany przez Net_Skater: 12/04/2010, 17:32
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.897
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 4/10/2009, 22:37 Quote Post

Nie wiedziałem, że ojciec-założyciel Nowej Ojropy ma i taki epizodzik w swoim bohaterskim życiorysie...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
Donatien
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 211
Nr użytkownika: 7.668

Damian
Zawód: bibliotekarz
 
 
post 4/10/2009, 23:40 Quote Post

QUOTE
Nie wiedziałem, że ojciec-założyciel Nowej Ojropy ma i taki epizodzik w swoim bohaterskim życiorysie...

Kiedyś znajomy student pedagogiki wspominał mi, że to wcale nie był "epizodzik". Próbowano nawet napisać jakiś podręcznik propagujący ten "model" szkoły i rozwoju dzieci.Wykładowca nie pociągnął tematu lecz niczym Gall stwierdził, dużo by o tym opowiadać lecz przejdźmy dalej wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #3

     
swatek
 

Czekam na Króla
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.555
Nr użytkownika: 7.721

 
 
post 5/10/2009, 6:42 Quote Post

QUOTE(Anakin @ 4/10/2009, 23:02)
Poza tym ma immunitet.


Immunitet dobra rzecz. Pan R.R. Liebling może się dopiero teraz o tym przekonać.
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
Dziadek Jacek
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.413
Nr użytkownika: 53.918

 
 
post 5/10/2009, 7:49 Quote Post

Donatien,4/10/2009, 23:40]
"Próbowano nawet napisać jakiś podręcznik propagujący ten "model" szkoły i rozwoju dzieci."

Nadal się ten model wychowania propaguje i powolutku wdraża, może nie ujęty w jednym podręczniku bo to by nie przeszło wink.gif.
Parę lat temu naszemu rodakowi w USA, który samotnie wychowywał kilkuletnią córeczkę odebrano prawa rodzicielskie bo mył własne dziecko (na pewno rozebrane). Dziś w radio (III) słyszę, że sąd przyznał prawo do tymczasowej opieki nad cudzym dzieckiem osobie, której inny sąd to prawo odebrał nad własnym. Wszystko jakoś się kiełbasi a dotychczasowe zasady moralne nie "wystarczają" i zastępowane są nowymi, wymyślanymi przez "autorytety" nieraz posiadające jak cytowane wyżej doświadczenia.
 
User is offline  PMMini Profile Post #5

     
Anakin
 

Premier RP wg Historyków.org
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.355
Nr użytkownika: 1.334

 
 
post 5/10/2009, 7:52 Quote Post

QUOTE(Dziadek Jacek @ 5/10/2009, 7:49)
Parę lat temu naszemu rodakowi w USA, który samotnie wychowywał kilkuletnią córeczkę odebrano prawa rodzicielskie bo mył własne dziecko (na pewno rozebrane).
*


takiego przypadku nie pamiętam

natomiast dobrze pamiętam przypadek naszego rodaka w Teksasie, który mył swą pasierbice w czasie kąpieli bez specjalnej rękawiczki. Został skazany prwomocnym wyrokiem na kilkadziesiąt lat.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #6

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej