Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> UFO w Gorach Sowich ?
     
LeoDaVinci
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 16
Nr użytkownika: 26.362

Leonardo da Vinci
Zawód: Konstruktor
 
 
post 23/12/2006, 0:05 Quote Post

Slyszalem kilka razy, iz Niemcy w sztolniach w Gorach Sowich prowadzili badania nad alternatywnymi srodkami energii. Slyszalem takze, ze betonowy okrag nad calym kompleksem byl swoista wyrzutnią latajacych spodkow. Moze o tym swiadczyc fakt ze betnowa konstrukcja dalej silnie promieniuje.
Czy ktos slyszal o takich badaniach?

W historii nie opieramy sie na tym, ze "ktos slyszal". Historia to fakty - a wiec oczekujemy rzeczowych informacji, laczenie z podaniem zrodel historycznych.
MODERATOR N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 23/12/2006, 1:05
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
Marko Ramius
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 291
Nr użytkownika: 20.865

Zawód: student
 
 
post 29/12/2006, 19:07 Quote Post

Na temat Gór Sowich nie posiadam informacji, ale znalazłem w Google ciekawe informacje o tych spodkach i ich zdjęcia. Zastanawia mnie jednak audentycznośćą tych informacji i zdjęć. Nie chce mi się trochę w to wierzyć.

http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea...wa_szwabia.html

http://haunebu.hotnews.pl/
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
Desert Fox
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 123
Nr użytkownika: 33.821

Zawód: uczeñ
 
 
post 10/08/2007, 19:35 Quote Post

Całe Góry Sowie są usiane tajemnicami jak pole zbożem.Są setki teori na ich temat.Kiedyś czytałem książkę poświęconą broni V.Czego tam nie było - czołgi atomowego pola bitwy latające spodki ale to nic z teorią która twierdzi że kobieta z Niemiec na rządanie wojska (była telepatą) nawiązała kontakt telepatyczny z istotami pozaziemskimi.W ten sposób Niemcy uzyskali plany budowy owych spodków itp.
Powracając do gór ponoć ukryto tam skarby IIIRzeszy ale autor tej książki dokonał daleko idącej spekulacji a nie analizy faktów w celu ujawnienia prawdy.Jak mi się uda to podam tytuł a czytałem tą książkę ze 4-5 lat temu.
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
Grzesio
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.238
Nr użytkownika: 3.835

Stopień akademicki: Mgr inz.
Zawód: Altruista
 
 
post 10/08/2007, 21:29 Quote Post

QUOTE
Slyszalem kilka razy, iz Niemcy w sztolniach w Gorach Sowich prowadzili badania nad alternatywnymi srodkami energii.

Nie bardzo mieli jak, skoro tamtejsze sztolnie i instalacje są ledwo rozbabrane. Owszem, była taka czy inna produkcja zbrojeniowa na terenie GS, ale nie w Riese.
QUOTE
Slyszalem takze, ze betonowy okrag nad calym kompleksem byl swoista wyrzutnią latajacych spodkow.

Nie nad całym kompleksem, ale w kopalni w pobliskich Ludwikowicach Kłodzkich - i, jak już udowodniono niezbicie, jest to podstawa kominowej chłodnicy pary. Identyczne acz kompletne można jeszcze po okolicach oglądać.

Temat niemieckich latających spodków zaś pomińmy milczeniem względnie włóżmy między bajki, tam gdzie jego miejsce. Jest to mit, który narodził się w latach pięćdziesiątych i z zastanawiającą nośnością rośnie i potężnieje przy całkowicie bezkrytycznym do niego podejściu.

Jak na razie o Riese wiemy na pewno jedno, co już od dawna twierdzili Speer i von Below - i każdy ujawniany z czasem dokument (jak np. dokumentacja projektowa OT) to potwierdza. Miał to być zespół kwater centralnych organów dowodzenia i zarządzania III Rzeszy, połączony z częścią produkcyjną, która zresztą w trakcie opóźniającej się realizacji inwestycji została skreślona z planów.

Pzdr

Grzesiu
 
User is offline  PMMini Profile Post #4

     
Desert Fox
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 123
Nr użytkownika: 33.821

Zawód: uczeñ
 
 
post 11/08/2007, 15:43 Quote Post

Ta książka to "Super Tajne Bronie Hitlera" autor I.Witkowski.Tam jest wiele na temat broni V itp.

Temat niemieckich latających spodków zaś pomińmy milczeniem względnie włóżmy między bajki, tam gdzie jego miejsce. Jest to mit, który narodził się w latach pięćdziesiątych i z zastanawiającą nośnością rośnie i potężnieje przy całkowicie bezkrytycznym do niego podejściu.
Powyzsze stwierdzenie naklania do zamkniecia tego beznadziejnego watka.
Moderator N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 9/07/2010, 0:39
 
User is offline  PMMini Profile Post #5

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej