Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

42 Strony « < 40 41 42 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Seriale, Jakie seriale oglądają użytkownicy

Gajusz Mariusz TW

Ambasador San Escobar
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 98.326

Zawód: Audytor

post 22/07/2018, 6:12 Quote Post

QUOTE(mobydick1z @ 8/02/2018, 3:14)
Ostatnio naszło mnie na Wikingów. Początkowo podchodziłem do niego bardzo sceptycznie, ale jakoś się przekonałem.

Coraz bliżej https://www.youtube.com/watch?v=8dGCvJkzQSE

QUOTE(emigrant @ 8/02/2018, 1:18)
QUOTE(Gajusz Mariusz TW @ 7/02/2018, 23:45)

Britannia. Ktoś oglądał? Warto?
*

Ja oglądnąłem pierwsze kilka odcinków i odpuściłem. Serial tonie w celtyckim voodoo czyli druidyzmie. Babiniec do kwadratu-
pyskata szczeniara w roli głównej, baby killerki, baby królowe, baby intrygują, chłopy są albo hipnotyzowane, albo kastrowane, albo przypominają, jak żołnierze rzymscy- szturmowców imperium, z którymi można w zasadzie zrobić wszystko. Dwóch bohaterów- jeden czort wie co- ani druid ani wojownik, taki wędrowny cwaniak- hipnotyzer, no i szef druidów z piekła rodem, przynajmniej, jeśli chodzi o wygląd. Badziewie. Jak zrobią następne sezony zobaczę czy jakoś przedstawią (i jak ) powstanie Boudiki, ale nie robię sobie tu wielkich nadziei.
*

Wszystko się zgadza. Jednak obejrzałem ten kolejny "bieda serial" bo mało produkcji o tych czasach. Pyskata szczeniara chociaż bawiła więc trochę rozruszała fabułę, wędrownego cwaniaka gra gościu z serii skandynawskich kryminałów o Carlu Mørcku więc także się uśmiałem. Temat druidów - cóż, jak ma się kasę tylko na sceny namiotowe, szałasowe i dworskie dla góra 10 osób to w to brnęli, choć wybebeszanie ciała króla Pellenora nie powiem, nawet zaskoczyło mnie. Ale wplątywanie w druidzka magię herszta Rzymian było totalną pomyłką. Może się skuszę na drugi sezon, choć nie będzie już Kelly Reilly. Największy plus? Motyw muzyczny smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=lC1ZdVDffCs

User is offline  PMMini Profile Post #616

42 Strony « < 40 41 42 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2018 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej