Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

100 Strony « < 98 99 100 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Donald Trump, 45 prezydent USA

carantuhill

Bieskidnik
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Stopień akademicki: Utytu³owany:)
Zawód: pathfinder

post Wczoraj, 10:56 Quote Post

CODE
Zreszta w lutym, bede mial okazje sie spotkac z oficjalna polska delegacja rzadowa, azeby omowic zasady wspolpracy w dziedzinie technologii wojskowych pomiedzy PL a USA. (Ale cudow nie nalezy oczekiwac po tym spotkaniu).

Czy Ministerstwo Sprawa Zagranicznych to czyta smile.gif Ja mam tłumaczyć co się robi? Czy już rezerwuje Arłamów all inclusive i wydaje zgodę na odstrzał żubra dla kolegi Phouty'ego rolleyes.gif

User is online!  PMMini ProfileEmail Poster Post #1486

MaG11

II ranga
**
Nr użytkownika: 102.530

Stopień akademicki: lek.stom
Zawód: lekarz stomatolog

post Wczoraj, 11:28 Quote Post

Czyzbys czerpal dane z tych samych zrodel, ktore jeszcze jakies 2 godziny przed zamknieciem urn wyborczch w wyborach prezdenckich podawaly "wiarygodne dane", ze niejaki kandydat Trump, ma praktycznie zerowe szanse, azeby zostac 45 prezydentam USA?

Czyli jak rozumiem - zaprzeczasz. OK- mam nadzieję, że masz rację. Pożyjemy- zobaczymy.

Wpierw podam Tobie zagwozdke (<---tutaj sie popisuje moja znajomoscia wspolczesnego polskiego slangu jezykowego):
(Uwaga...bedzie "mocne", wiec prosze czytac na wlasna odpowiedzialnosc).

Jak oceniasz moja wypowiedz, jako bardzo mocnego amerykanskiego konserwatysty, ktory, tak samo jak setki milionow Amerykanow uwaza, ze geje maja takie same prawa jak ludzie w heteroseksualnych "tradycyjnych" zwiazkach, (a to jest federalne amerykanskie, niepodwazalne konstytucyjne prawo, nie podlegajace jakiejkolwiek dyskusji), czy tez jacys tam papieze, obok dajmy na to Dalai Lamy, (w tym "obronca" pedofilow...patrz okolo 1000 artykulow z Los Angeles Times i innych amerykanskich dziennikow, rozchodzacych sie w wielomilionowych nakladach dziennych, a poswieconych temu tematowi), czyli miedzy innymi "polski papiez" Jan Pawel II, bedacy przywodca jakiejs tam mniejszosciowej sekty religijnej, ktora w chrzescijanskiej Ameryce nazywa sie dosyc lekcewazaco katolikami, z pewnymi podtekstami czysto seksualnymi, szczegolnie w odniesieniu do mlodych nastolatek, (Wloszki, Irlandki i Polki), wychowywanych w pensjonatach prowadzonych przez zakonnice (wiadomo...katolik to albo Irlandczyk (pijaczyna), albo Wloch (mafia), albo Polak...(czyli wywolujacy wybuchy niepohamowanego smiechu "Polish joke") i ktorzy sa tylko (szczegolnie w USA), "sezonowymi celebrytami" w jakis tam telewizyjnych migawkach, takimi samymi zreszta, jak Kim Kardashian, czy tez inne, na wpol rozebrane do naga "celebrytki", ukazujace swoje posladki i przeszczepy piersi z silikonu, lub zastrzyki z Botoxu, oraz odbierajace tanie plastykowe figurki na najrozniejszych festiwalach w Hollywood, w Cannes, czy tez w San Remo? Czy tez inne, takze konserwatywne prawo do adopcji i wychowywania dzieci w "ich duchu" (mowa o gejach), oraz takze to, ze kazda osoba ma prawo robic ze swoim cialem to, co jej sie zywnie podoba, czyli, albo sobie zrobic "silikony" zamiast piersi, albo wyciac wyrostek robaczkowy, wyrwac zeba, czy tez dokonac najprostszego zabiegu usuniecia niepozadanej ciazy, wrecz "ma zadanie"?

Czyli co? Jak znajdujesz konserwatywna Ameryke, popierajaca Donalda Trumpa? I to jest jak najbardziej autentyczny obrazek, o ktorym WY, na tej malej europejskiej wyspie, macie bardzo malo pojecia!

Wiesz Phouty. Po polsku piszesz świetnie - lepiej jak większość uczestników tego forum, choć zdarzają ci się kalki językowe jak np. :"Jak znajdujesz konserwatywna Ameryke, popierajaca Donalda Trumpa?" . No ale przy takim nagromadzeniu zdań wielokrotnie złożonych to nawet twoje posty robią się odrobinę niezrozumiałe. Wyłuskując z tego strumienia świadomości konkretne zagwozdki (choć żadna z nich nie ma nic wspólnego z topikiem) :

-
Jak oceniasz moja wypowiedz, jako bardzo mocnego amerykanskiego konserwatysty, ktory, tak samo jak setki milionow Amerykanow uwaza, ze geje maja takie same prawa jak ludzie w heteroseksualnych "tradycyjnych" zwiazkach,

Zgadzam się.

-
Czy tez inne, takze konserwatywne prawo do adopcji i wychowywania dzieci w "ich duchu" (mowa o gejach),

Nie mam zdania. Niech się wypowiedzą psychologowie albo socjologowie na podstawie RZETELNYCH badań.

kazda osoba ma prawo robic ze swoim cialem to, co jej sie zywnie podoba, czyli, albo sobie zrobic "silikony" zamiast piersi, albo wyciac wyrostek robaczkowy, wyrwac zeba, czy tez dokonac najprostszego zabiegu usuniecia niepozadanej ciazy, wrecz "ma zadanie"?

Zgadzam się. Pomijając oczywiście błąd jaki się zakradł do twojej wypowiedzi. Ani niepożądana ani też pożądana ciąża nie jest częścią ciała kobiety która ją nosi. Ma własne osobne DNA. Lekarz ci to mówi. :-).

Jak znajdujesz konserwatywna Ameryke, popierajaca Donalda Trumpa?
Popieram. Trzymam za was kciuki.

Twoje antykatolickie złośliwości rodem z filmidła "Polish wedding" sobie odpuszczę. Bo
-ani mnie ziębią ani grzeją
-są kompletnie niezwiązane z tematem.

forum, gdzie 99,99999999% uzytkownikow jest Polakami.

To forum nie ma 10 miliardów użytkowników. Ani ty nie jesteś tutaj jedynym inostrańcem.

Ten post był edytowany przez MaG11: Wczoraj, 11:30

User is offline  PMMini Profile Post #1487

MaG11

II ranga
**
Nr użytkownika: 102.530

Stopień akademicki: lek.stom
Zawód: lekarz stomatolog

post Wczoraj, 11:49 Quote Post

w USA prezydenta nie wybiera sie glosami wyborcow, a glosami elektorskimi. Ojcowie Zalozyciele wiedzieli mimo wszystko co robia, gdy tworzyli Konstytucje.

Phouty - zdajesz sobie oczywiście sprawę, że archaiczny amerykański system wyborów prezydenckich istnieje po dziś dzień nie dlatego, że tak wymyślili jacyś perukarze 250 lat temu ,tylko po prostu dlatego, że tak jest wygodnie dla Republikanów. W końcu przez ostatnie 25 lat tylko raz się zdarzyło, że ichni kandydat zdobył więcej "popular votes". A na konstytucyjną demokratyczną większość w Senacie, gdzie z kolei nadreprezentowane są słabo zaludnione stany Midwestu się na razie nie zanosi.

A jak Trump o tym oglosi na Twitterze, ze jakis okret klasy Virginia oddal salwe "w gniewie" (na rozkaz prezydenta USA), to juz bedzie dawno "po ptokach", poniewaz caly swiat bedzie wiedzial, ze Kim po prostu "wyparowal", a w najlepszym dla niego ukladzie, to jest transportowany do USA na pokladzie wojskowego transportowca i ubrany w pomaranczowe wdzianko z napisem "property of US Government", oraz z
"branzoletkami" ze stali nierdzewnej na jego rekach i nogach.

OK. To jak już to się stanie (a o takich wydarzenia to z pewnością napiszą i w "SuperExpresie" którego nie czytam i w serwisach internetowych które czytam) to przyznam ci rację. A na razie się z tym wstrzymam.

Pomysl tylko, czym ja sie dzisiaj moge "bawic"? (I niewatpliwie sie "bawie").*** rolleyes.gif

Czymś zdolnym zestrzelić ICBMa w locie ? Albo chociaż Kimowe biedabalistyki? Jak kiedyś powiedział pewien apostoł o imieniu Tomasz .... :-)

Ten post był edytowany przez MaG11: Wczoraj, 11:51

User is offline  PMMini Profile Post #1488

Piro

VII ranga
Nr użytkownika: 8.580

Stopień akademicki: mgr
Zawód: informatyk

post Wczoraj, 19:12 Quote Post

Ani jedno, ani drugie. Po prostu chodzi o kompleksowy rozwoj bazy naukowo-technicznej calego kraju, wrecz od A do Z, gdzie tylko w USA jest stworzona cala, bardzo skomplikowana infrastruktura, azeby nawet najdzikszy "pomysl" moc wprowadzic w zycie i to do tego z wielkim rozmachem.

Myślę,że tu dobrym przykładem może być technologia zdobywania,gromadzenia i obrabiania wielkiej ilości danych -Snowden - mój ulubieniec.PRISM , metadane i tym podobne dają wręcz niewyobrażalne możliwości choćby tylko w dziedzinie wywiadu.Co nie zmienia faktu,że co jakiś czas politycy zaliczają kolejne wtopy smile.gif

Czy Ministerstwo Sprawa Zagranicznych to czyta smile.gif Ja mam tłumaczyć co się robi? Czy już rezerwuje Arłamów all inclusive i wydaje zgodę na odstrzał żubra dla kolegi Phouty'ego rolleyes.gif

Dwa wilki kol Beata Lucyna już wytropiła i werbuje naganiaczy?
smile.gif

Pytanie- czy kropnięcie takich biedaków w zagrodzie czy nagnanych pod próg hotelu dla Kol P jest jakąkolwiek atrakcją? Kopytnego Bizona ( a w wielu językach nasz Żubr jest określany jako Bizon Leśny)ma w stanie na pęczki a kojoty pewnie przegania codziennie spod progu swego letniego domku?
To tak całkiem serio - czym my możemy komuś z elyty hamerykańskiej zaimponować?
Tu dokładnie widać nasze skromne możliwości w KAŻDEJ dosłownie dziedzinie.
sad.gif
Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Piro: Wczoraj, 19:20

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1489

100 Strony « < 98 99 100 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2017 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej