Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
6 Strony « < 3 4 5 6 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MATEUSZ PISKORSKI, Opinie, obserwacje, oceny
     
Artimax
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 286
Nr użytkownika: 63.073

Stopień akademicki: BANITA
Zawód:
 
 
post 20/05/2016, 11:54 Quote Post

Czyżby pierwsze próby odwrócenia uwagi opini publicznej od sukcesów rządu? Na zasadzie - nie ma chleba niech będą chociaż igrzyska...
 
User is offline  PMMini Profile Post #61

     
Darth Bane
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.282
Nr użytkownika: 78.386

Stopień akademicki: jest
Zawód: powazny
 
 
post 20/05/2016, 12:06 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 20/05/2016, 12:37)
QUOTE(Darth Bane @ 20/05/2016, 8:39)
QUOTE(carantuhill @ 19/05/2016, 21:33)
CODE
Socjaliści, Komuniści są dzisiaj zmarginalizowani jednak istnieją kadry młodzieżowe które mogą stanowić o przyszłości lewicowego ruchu. Nacjonaliści, narodowcy, rodzimowiercy również przychylnie patrzą na sojusz z Rosją.



Powinni się uczyć z historii. W polskich więzieniach będą bezpieczniejsi, w Rosji to różnie bywa, o czym przekonali się członkowie Komunistycznej Partii Polski w latach trzydziestych. Potem mogą wypłynąć  sleep.gif

Ale jest problem - Bereza na Białorusi i nie ma kandydatów na Kostkę - Wieszetiela dry.gif
*



Kwestia polega na tym że w Rosji żyje i spokojnie się miewa TYSIĄCE ludzi finansowanych przez "Wolny Świat" (ING, fundacje, stypendia) - włos im z głowy nie spada i żyją na poziomie lepszym niż reszta społeczeństwa. Idą na to miliardy dolarów i euro. Mogą pisać, drukowa i mówić co chcą - również w prime time w głównych programach telewizyjnych. Z Moskwy spokojnie nadają wręcz wrogie rozgłośnie jak np. "Radio Swoboda" i nikt z tego nie robi problemu. W "Wolnym świecie" ludzie o innych niż należy poglądach - wylatują z pracy - spadają na margines lub jak widać siedzią... 1984++
*


Bardzo ciekawe, choć ciągle są i tacy niezadowoleni wink.gif.

Informacja z 17 maja ze strony przywołanego przez Ciebie radia Swoboda:
QUOTE
Наиболее обсуждаемым событием в российской медиасфере в последние дни стал вынужденный уход руководителей холдинга РБК, одного из немногих оставшихся независимых российских СМИ. Власти планомерно сужают пространство независимой журналистики, и нельзя исключать, что в скором времени СМИ, неподконтрольных государству, в России не останется вовсе.

Najczęściej omawiane wydarzenie w rosyjskiej sferze mediów w ostatnich dniach to wymuszona dymisja szefów RBC Holding, jednego z niewielu pozostałych niezależnych mediów rosyjskich. Władze systematycznie zawężają przestrzeń dla niezależnego dziennikarstwa, i nie można wykluczyć, że w krótkim czasie w Rosji nie będzie mediów nie pozostających pod kontrolą państwa.
http://www.svoboda.org/content/article/27741064.html

Jest też pytanie - w jaki sposób Swoboda nadaje z Moskwy?
*



Radio "Swoboda" ma w Moskwie siedzibę i biuro, nadaje audycje i prowadzi serwis internetowy. Jednym z gościem audycji w Radiu "Swoboda" była rzeczniczka MSZ Rosji Pani Zacharowa. Dodatkowo dowcip na tym polega że 2 tygodnie przed rozmową "Swoboda" skłamała przypisując Pani Zacharowej intencje i słowa Żyrynowskiego. Prowadzący powiedział że to była pierwsza wersja wiadomości, została wycofana po pewnym czasie i on nie widzi powodu do przeprosin Pani Zacharowej". Wyobraża sobie Kolega funkcjonowanie w Warszawie "Radia Rosja Silna i Potężna" nadającego 24 godziny na dobę z serwisem internetowym zapraszającego na 1,5 godzinną rozmowę rzecznika polskiego MSZ Pana Wojciechowskiego w podobnych okolicznościach przyrody? Co do likwidacji "ostatniego wolnego media w Rosji" - czytam o tym raz na kwartał od kilkunastu lat". A to zdanie "nie można wykluczyć, że w krótkim czasie w Rosji nie będzie mediów nie pozostających pod kontrolą państwa." - PRZEZABAWNE!
 
User is offline  PMMini Profile Post #62

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 20/05/2016, 12:07 Quote Post

QUOTE(Artimax @ 20/05/2016, 12:54)
Czyżby pierwsze próby odwrócenia uwagi opini publicznej od sukcesów rządu?  Na zasadzie - nie ma chleba niech będą chociaż igrzyska...
*


Pożyjemy, zobaczymy.

Na razie akurat PiS jest faktycznie bardziej znany z "sukcesów" spraw typu: "Ten pan już nikogo więcej nie zabije".

EDIT.
QUOTE
Radio "Swoboda" ma w Moskwie siedzibę i biuro, nadaje audycje i prowadzi serwis internetowy.

A jak te audycje nadaje?

QUOTE
Wyobraża sobie Kolega funkcjonowanie w Warszawie "Radia Rosja Silna i Potężna" nadającego 24 godziny na dobę z serwisem internetowym zapraszającego na 1,5 godzinną rozmowę rzecznika polskiego MSZ Pana Wojciechowskiego w podobnych okolicznościach przyrody?

Wyobrażam sobie.

QUOTE
Co do likwidacji "ostatniego wolnego media w Rosji" - czytam o tym raz na kwartał od kilkunastu lat". A to zdanie "nie można wykluczyć, że w krótkim czasie w Rosji nie będzie mediów nie pozostających pod kontrolą państwa." - PRZEZABAWNE!

Jeszcze zabawniejszy jest brak odniesienia się do clou informacji, czyli wymuszonej dymisji w tle twierdzenia o braku jakichkolwiek zwolnień.

Ten post był edytowany przez wysoki: 20/05/2016, 12:44
 
User is offline  PMMini Profile Post #63

     
piotruś1974
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 653
Nr użytkownika: 98.055

 
 
post 20/05/2016, 16:12 Quote Post

QUOTE(Artimax @ 20/05/2016, 11:54)
Czyżby pierwsze próby odwrócenia uwagi opini publicznej od sukcesów rządu?  Na zasadzie - nie ma chleba niech będą chociaż igrzyska...
*


A może ma to jakiś związek z procedowaną właśnie ustawą antyterrorystyczną? Jak wiadomo jej projekt wywołuje tu i ówdzie spore kontrowersje. Dlatego stworzenie atmosfery zagrożenia zewnętrznego i wewnętrznego może być władzy na rękę. Tu złapie się rosyjskiego szpiega (do kompletu przydałby się jeszcze jakiś niemiecki smile.gif ), we wrocławskim autobusie ktoś podłoży wybuchowy garnek, i może społeczeństwo przymknie oczy na konieczność rejestracji SIm-kart czy możliwość zablokowania stron internetowych
 
User is offline  PMMini Profile Post #64

     
Tromp
 

Młody wilk (morski)-gryzie!
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 19.205
Nr użytkownika: 55.658

Bart³omiej Kucharski
Stopień akademicki: Bêdzie po studiach
Zawód: Admiraal
 
 
post 20/05/2016, 19:07 Quote Post

QUOTE(piotruś1974 @ 20/05/2016, 17:12)
A może ma to jakiś związek z procedowaną właśnie ustawą antyterrorystyczną? Jak wiadomo jej projekt wywołuje tu i ówdzie spore kontrowersje. Dlatego stworzenie atmosfery zagrożenia zewnętrznego i wewnętrznego może być władzy na rękę. Tu złapie się rosyjskiego szpiega (do kompletu przydałby się jeszcze jakiś niemiecki smile.gif ), we wrocławskim autobusie ktoś podłoży wybuchowy garnek, i może społeczeństwo przymknie oczy na konieczność rejestracji SIm-kart czy możliwość zablokowania stron internetowych
*


W sumie amerykańskiego szpiona z godłem KGB już łapali...

Aczkolwiek przy Piskorskim nie zdziwiłbym się, jakby było za co, sądząc po różnych "ćwierkach"...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #65

     
Darth Bane
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.282
Nr użytkownika: 78.386

Stopień akademicki: jest
Zawód: powazny
 
 
post 20/05/2016, 19:13 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 20/05/2016, 13:07)
QUOTE(Artimax @ 20/05/2016, 12:54)
Czyżby pierwsze próby odwrócenia uwagi opini publicznej od sukcesów rządu?  Na zasadzie - nie ma chleba niech będą chociaż igrzyska...
*


Pożyjemy, zobaczymy.

Na razie akurat PiS jest faktycznie bardziej znany z "sukcesów" spraw typu: "Ten pan już nikogo więcej nie zabije".

EDIT.
QUOTE
Radio "Swoboda" ma w Moskwie siedzibę i biuro, nadaje audycje i prowadzi serwis internetowy.

A jak te audycje nadaje?

QUOTE
Wyobraża sobie Kolega funkcjonowanie w Warszawie "Radia Rosja Silna i Potężna" nadającego 24 godziny na dobę z serwisem internetowym zapraszającego na 1,5 godzinną rozmowę rzecznika polskiego MSZ Pana Wojciechowskiego w podobnych okolicznościach przyrody?

Wyobrażam sobie.

QUOTE
Co do likwidacji "ostatniego wolnego media w Rosji" - czytam o tym raz na kwartał od kilkunastu lat". A to zdanie "nie można wykluczyć, że w krótkim czasie w Rosji nie będzie mediów nie pozostających pod kontrolą państwa." - PRZEZABAWNE!

Jeszcze zabawniejszy jest brak odniesienia się do clou informacji, czyli wymuszonej dymisji w tle twierdzenia o braku jakichkolwiek zwolnień.
*



1. Radio "Swoboda" nadaje np. audycje o ucieczce Rosji z Syrii i klęsce jaką tam poniosła, o lewych pieniądzach Putina i co tylko zechcą...
2. Kolega sobie wyobraża funkcjonowanie w Warszawie "Radia Rosja Silna i Potężna" nadającego 24 godziny na dobę z serwisem internetowym" a ja pamiętam ten ogólnonarodowy ryk w mediach że jakieś radyjko lokalne retransitowało Sputnika 20 minut na dobę - grozili odebraniem licencji! I co Kolega na to powie...
3. A cóż w tym zabawnego? Zabawne jest to że od nastu last co kwartał w Rosji zamykają ostatnie niezależne medium! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #66

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 20/05/2016, 20:08 Quote Post

Ad. 1.
Darcie, przecież znasz polski smile.gif.
Ja się nie pytam co nadaje tylko jak nadaje.

Ad. 2.
Że sobie nadal wyobrażam, bo mam bogatą wyobraźnię.
Natomiast oczywiście wątpię aby Rosja zakładała w Polsce radio i nazwała je "Rosja Silna i Potężna", jak już mam w coś wątpić. USA wysiliło się na nazwę subtelniejszą. Rosja też jakoś dała nazwę Sputnik zamist Radio Moskwa czt Głos Rosji.

QUOTE
a ja pamiętam ten ogólnonarodowy ryk w mediach że jakieś radyjko lokalne retransitowało Sputnika 20 minut na dobę - grozili odebraniem licencji! I co Kolega na to powie...

Trochę brak związku, bo o ile pamiętam radio Swoboda nie było zakładane po nałożeniu sankcji na Rosję, lecz istnieje tam od 1991 roku, kiedy sytuacja pomiędzy Zachodem a Wschodem wyglądała inaczej.

I tradycyjnie Darcie wiele też rozbija się o szczegóły. Niby drobne, ale to z nich buduje się wiedzę. Ty np. piszesz o "20 minutach na dobę", a sam właściwiel radia hobby mówił o godzinie: http://hobby.pl/2015/02/piotr-fogler-o-radiu-sputnik/ .
Komu wierzyć, kto ma większą wiedzę w temacie?


Ad. 3.
Otóż kiedy stwierdziłeś, iż w Rosji w przeciwieństwie do strasznego Zachodu nikt nie zwalnia z pracy w mediach ja podrzuciłem informację sprzed dosłownie paru dni, że jest inaczej. I od tego momentu nie odniosłeś się do tego tylko starasz się odwrócić uwagę.
To jest własnie zabawne.
Ale spokojnie, nie oczekuję odpowiedzi wink.gif.

@Tromp
QUOTE
Aczkolwiek przy Piskorskim nie zdziwiłbym się, jakby było za co, sądząc po różnych "ćwierkach"...

Nie skończy się to czasem jak oskarżenie Konrada Rękasa o napisanie artykułu na zlecenie człowieka oskarżonego o szpiegostwo na rzecz Rosji?
Też były medialne wiadomosci a nie kojarzę aby go za coś skazali.

 
User is offline  PMMini Profile Post #67

     
Darth Bane
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.282
Nr użytkownika: 78.386

Stopień akademicki: jest
Zawód: powazny
 
 
post 24/05/2016, 10:11 Quote Post

To może inny opis "zwalniania człowieka" z publicznej telewizji sportowej "Mecz". Prezenter publicznie oświadczył ( z okazji ogólnoświatowego zjazdu "Ruskij Mir" z udziałem Prezydenta i reszty władz - w tym parlamentarnych, samorządowych organizacji społecznych itd.), że na "ruskij mir" to on położył "członka męskiego (nie ozdobnego)" Tekst wpienił od razu paru parlamentarzystów (w tym Puszkowa - przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy), którzy złożyli pełne potępienia oświadczenia do mediów. Oświadczenia poszły w eter po razie. Potem Michałkow na tą okoliczność przygotował odcinek swojego programu "Biesagon", Rossija24 (odpowiednik TVP Info) położył program na półkę (bo obowiązuje nieformalne porozumienie między mediami, że się nawzajem nie krytykują - to rezultat doświadczeń wojen między mediami z lat 90-tych), Michałkow wystawił program do internetu - gdzie obejrzało go kilka razy więcej ludzi niż w TV. Szefowa "bezkompromisowego" (przyznajmy chama) powiedziała, żeby się od niej odczepili z duperelami i dali je pracować. W każdym razie gość odszedł sam po 2 miesiącach chyba. Pytanie - ile czasu przetrwał by w TVP Sport który o zjeździe Polonii powiedziałby, że na "Polonię to on członek męski położył"? Co by się stało z jego szefową która "nie chce się duperelami zajmować"? Z tymi co nie puszczali na antenę wypowiedzi parlamentarzystów PiS? Dżisas z tej stacji by chyba kamień na kamieniu pozostał.
2. CO do retransmisji "Sputnika" - co za różnica 20 minut czy aż jedna godzina - rezultat ten sam - NIE bo zabierzemy uprawnia....
3. Co do Radia Swoboda - jak napisałem nadają co chcą i kiedy chcą - 24 godziny przez internet i 15 w eterze - z satelity i z zagranicy. Nie nadają w eterze z Rosji bo od 2012 obowiązuje prawo, że badający w radioeterze Rosji muszą mieć nie więcej niż 48% udział kompani zagranicznych. http://www.svoboda.org/#
Co ma za znaczenie że powstali w Moskwie w 1991 - nie można zabrać gdyby chcieli pozwolenia - mają kilkuset dziennikarzy i freelancerów w Rosji? Gdy w Warszawie "Radio Rosja" nadawało po polsku 24 godzina na dobę, miało kilkudziesięciu dziennikarzy "od Polski" i setki freelancerów to teraz by dalej nadawało choćby przez Internet z biurem w Warszawie ? Tiaaaaaa...
4. Zwolnienie gościa - moim zdaniem merytoryczne. Mam ich na Twitterze - ostatnio przypominało coraz bardziej polskie medium - tzn. nie udokumentowana plotka w tytule tyle, że ze znakiem zapytania a polskie bez znaku zapytania - ot różnica. A wydawnictwo BYŁO dobrze prowadzonym fachowym medium skupiającym się na gospodarce - nie rywalizowało z "Faktem", "Wybiórczą" i innym chłamem... Przecież oni maja poważną biznesową klientelę a nie panie z magla....


Ten post był edytowany przez Darth Bane: 24/05/2016, 10:25
 
User is offline  PMMini Profile Post #68

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 24/05/2016, 11:36 Quote Post

QUOTE
3. Co do Radia Swoboda - jak napisałem nadają co chcą i kiedy chcą - 24 godziny przez internet i 15 w eterze - z satelity i z zagranicy. Nie nadają w eterze z Rosji bo od 2012 obowiązuje prawo, że badający w radioeterze Rosji muszą mieć nie więcej niż 48% udział kompani zagranicznych. http://www.svoboda.org/#

Resztę sobie pozwolę pominąć Darcie, bo to jest typowy zalew kolejnych Twoich przemyśleń i skojarzeń, tylko w konkretnym temacie najzwyklejszych uników. A że nic innego się nie spodziewałem, to szkoda na to "strzępić" klawiatury.

Natomiast to pozostawię do porównania jak wielką masz wiedzę w temacie i ile czasu trwa, zanim się zorientujesz jak coś wygląda naprawdę. Najpierw Twoje kategoryczne stwierdzenie:
QUOTE
Z Moskwy spokojnie nadają wręcz wrogie rozgłośnie jak np. "Radio Swoboda" i nikt z tego nie robi problemu.

a potem wyżej wymęczona przeze mnie odpowiedź o faktach. Nie, nie nadają. Znaczy najpierw obchodzili zakaz wykupując czas w innych radiach, ale teraz już nie nadają.

No ale wiadomo, na Zachodzie wszystkiego zabraniają a w Rosji niczego, tam można robić wszystko. Dowód jak wyżej wink.gif.
 
User is offline  PMMini Profile Post #69

     
ku 250622
 

Unregistered

 
 
post 24/05/2016, 12:31 Quote Post

Czy mam rozumieć, że kolega Darth Bane dowiódł tezy przeciwnej niż dowodził i uczynił to oficjalnie, i bez mrugnięcia okiem ?
 
Post #70

     
Darth Bane
 

VI ranga
******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.282
Nr użytkownika: 78.386

Stopień akademicki: jest
Zawód: powazny
 
 
post 24/05/2016, 13:54 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 24/05/2016, 12:36)
QUOTE
3. Co do Radia Swoboda - jak napisałem nadają co chcą i kiedy chcą - 24 godziny przez internet i 15 w eterze - z satelity i z zagranicy. Nie nadają w eterze z Rosji bo od 2012 obowiązuje prawo, że badający w radioeterze Rosji muszą mieć nie więcej niż 48% udział kompani zagranicznych. http://www.svoboda.org/#

Resztę sobie pozwolę pominąć Darcie, bo to jest typowy zalew kolejnych Twoich przemyśleń i skojarzeń, tylko w konkretnym temacie najzwyklejszych uników. A że nic innego się nie spodziewałem, to szkoda na to "strzępić" klawiatury.

Natomiast to pozostawię do porównania jak wielką masz wiedzę w temacie i ile czasu trwa, zanim się zorientujesz jak coś wygląda naprawdę. Najpierw Twoje kategoryczne stwierdzenie:
QUOTE
Z Moskwy spokojnie nadają wręcz wrogie rozgłośnie jak np. "Radio Swoboda" i nikt z tego nie robi problemu.

a potem wyżej wymęczona przeze mnie odpowiedź o faktach. Nie, nie nadają. Znaczy najpierw obchodzili zakaz wykupując czas w innych radiach, ale teraz już nie nadają.

No ale wiadomo, na Zachodzie wszystkiego zabraniają a w Rosji niczego, tam można robić wszystko. Dowód jak wyżej wink.gif.
*



To zorganizuj w Warszawie biuro miejscowe "Radia Rosja" z obsadą na kilkadziesiąt pracowników, portalem polskojęzycznym, programem nadawanym przez internet oraz z Białorusi, Kaliningradu i jakiegoś HotBirda. Dodatkowo retransmisje w polskich kablówkach (w Rosjii jest CNN, Fox, BBC, DW, Euronews itd. ) np. Rosyjską 1, Rosyjskie 24, NTW i jeszcze kilkanaście innych. Wtedy porozmawiamy o wolnościach słowa. Ponieważ nadaje jeszcze radio "Echo Moskwy" i TV "Deszcz" potrzebny było by w Warszawie np. Radio i Telewizja "NIE" finansowane w części przez fundacje z Moskwy. Wtedy porozmawiamy o wolności słowa.

Nadal czekam na odpowiedz co w kraju wolności i demokracji (odwiecznej!!!) z retransmisją przez lokalne radyjko 1 godziny dziennie radia "Sputnik". Jakież to zagrożenia dla dobra Ojczyzny naszej niesie? Skąd ten cały jazgot, kwikanie i chrumkanie ze wszystkich stron? Skąd pytanie "dziennikarzy" na konferencjach "Zmiany" - coś cie zrobili? Przecież u nas za wolność słowa nie ścigają!??! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Ten post był edytowany przez Darth Bane: 24/05/2016, 14:22
 
User is offline  PMMini Profile Post #71

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.847
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 25/05/2016, 9:56 Quote Post

Darcie, tradycyjnie tworzysz sobie chochoła aby z nim bohatersko walczyć i w ten sposób odwrócić uwagę od tematu.
Znajdź mi cytaty gdzie ja twierdzę to co mi tutaj teraz zarzucasz i Ci odpowiem, na razie wszystko sobie wymyśliłeś...


QUOTE
Dodatkowo retransmisje w polskich kablówkach (w Rosjii jest CNN, Fox, BBC, DW, Euronews itd. ) np. Rosyjską 1, Rosyjskie 24, NTW i jeszcze kilkanaście innych.

Spoko, nic nie ma a nawet jeszcze zagłuszają wink.gif.
Ja nie mam w ogóle telewizora ale moja mama ma w swoim pakiecie Planetę RTR. Teście mają pakiet satelity za większe pieniądze i mają rosyjskich kanałów więcej.

QUOTE
Nadal czekam na odpowiedz co w kraju wolności i demokracji (odwiecznej!!!) z retransmisją przez lokalne radyjko 1 godziny dziennie radia "Sputnik". Jakież to zagrożenia dla dobra Ojczyzny naszej niesie?

A gdzie ja tak twierdzę?
Ponownie prośba o cytat smile.gif.

I jako ciekawostka dla innych, bo Dartowi już dałem linka do Radia Hobby, oczywiście nie podejrzewam aby skorzystał.
Sam prezes Radia zrobił cotygodniowy komentarz do audycji Radia Sputnik, gdzie dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości wiadomości. Np.
QUOTE
Zabójstwo Borysa Niemcowa. W kilka dni po tym tragicznym zdarzeniu Sputnik milczał na ten temat, a pierwsze wiadomości pojawiły się dopiero w poniedziałek, to jest trzy dni po tym zabójstwie.


Albo:
QUOTE
Słuchając audycji Radia Sputnik nadawanych na naszej antenie mam nieodparte wrażenie, że obok wielu cennych informacji o kulturze, literaturze czy wreszcie popularnonaukowych ciekawostek mamy serwowane dość tendencyjnie dobrane informacje ze sfery polityki.

http://hobby.pl/tag/radio-sputnik/

Ale to mówi człowiek, który je słucha, co on może wiedzieć wink.gif?


@Karghul
QUOTE
Czy mam rozumieć, że kolega Darth Bane dowiódł tezy przeciwnej niż dowodził i uczynił to oficjalnie, i bez mrugnięcia okiem ?

No tak bez mrugnięcia okiem to nie, bo tradycyjne starania do jak największego rozmycia problemu jak widać są wink.gif.
 
User is offline  PMMini Profile Post #72

     
dd100
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 591
Nr użytkownika: 73.323

 
 
post 25/05/2016, 12:51 Quote Post

QUOTE(wysoki @ 25/05/2016, 9:56)
Ja nie mam w ogóle telewizora ale moja mama ma w swoim pakiecie Planetę RTR.
*


No, popatrz - ja mam nawet RT. smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #73

     
szczypiorek
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 5.287
Nr użytkownika: 74.357

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 25/06/2016, 9:36 Quote Post

Nie wiem czy Piskorskiego aresztowano słusznie czy nie. Fakt faktem jego przymknięcie dało rosyjskiej propagandzie męczennika. Sporą część popularnego programu "Specjalny korespondent" poświęcono niedawno działalności partii Zmiana i jej szefowi:

https://www.youtube.com/watch?v=2FQYDc06vjs

Ten post był edytowany przez szczypiorek: 25/06/2016, 9:42
 
User is offline  PMMini Profile Post #74

     
Adiko
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.387
Nr użytkownika: 81.745

Adam
Zawód: specjalista
 
 
post 10/02/2019, 18:55 Quote Post

"Areszt wobec Piskorskiego trwa już 2 lata i 7 miesięcy, a jego proces jeszcze nie ruszył. Prokuratura Krajowa skierowała do sądu akt oskarżenia już w kwietniu, ale nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy. Sąd zapoznaje się nadal z materiałem dowodowym.

Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że Mateusz Piskorski wyjdzie z aresztu, jeśli wpłaci 300 tys. zł poręczenia majątkowego
"
https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-piskorski-...29672648026241a

Jego była żona jest prawnikiem, swego czasu pewną kontrowersję wzbudziło to, ża załatwił jej "ciepłą posadkę" w agencji rządowej.
"Żona posła i rzecznika Samoobrony Mateusza Piskorskiego już wkrótce może zostać szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Andrzej Lepper nie widzi nic złego w tym, żeby fotel prezesa dostała żona posła jego partii - pisze "Dziennik"."
https://to.com.pl/bartosiewicz-zajmie-sie-mezem/ar/6295282
https://www.tvn24.pl/prezesura-dla-zony-posla,241715,s.html
Po rozpadzie samoobrony wstąpiła do PiS
https://to.com.pl/kampania-wyborcza-w-zabro...atki/ar/6522594
Piszę to dlatego, że istnieją głosy mówiące o tym, że aresztowanie jej byłego męża to kara za to, że ją zostawił dla pewnej Rosjanki.

Ten post był edytowany przez Adiko: 10/02/2019, 18:57
 
User is offline  PMMini Profile Post #75

6 Strony « < 3 4 5 6 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej