Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

25 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ROBERT BIEDRON, Ocena, opinie

szapur II

X ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 63.609

Stopień akademicki: magazynier:)
Zawód: student

post 21/10/2011, 11:35 Quote Post

CODE

Wracając do sedna, Robert Biedroń na tle prof. Środy wypadł jak dobrze wychowany chłopczyk. Nie pamiętam kto użył dziwacznego argumentu o tym, że pan Biedroń jest nieproduktywny. Dla mnie to był szczyt żenady.

Lucyno, akurat to powiedział O. Paweł smile.gif Ale też w pewnym kontekście, najpierw p. Biedroń mówił o Watykanie jako o państwie z zerową reproduktywnością w takim tonie dosyć kpiącym, więc dominikanin odpowiedział po chwili, że gdyby chciał być złośliwy, to stwierdziłby, że pan Biedroń też nie jest reproduktywny smile.gif

Ps. Poza tym, akurat to, że p. Biedroń nie wie, co to jest konwent seniorów w programie jakimś tam nie ma tak naprawdę znaczenia - tego typu błąd nie pociąga skutków, poza tym, że absolwentowi politologii, doktorantowi tego kierunku, nawet maturzyście tego typu błąd nie przystoi - maturzysta czy student politologii albo prawa miałby pecha, bo gdyby zdarzyło mu się to na egzaminie to byłby problem smile.gif A tak lajcik, dobrze, że nie stwierdził, że konwent seniorów, to spotkanie piłkarzy czynnych sportowo w wieku od 21 lat wzwyż smile.gif

Ten post był edytowany przez szapur II: 21/10/2011, 11:45

User is offline  PMMini Profile Post #16

Coobeck

Moderator IV 2004 - IV 2014
Grupa: Przyjaciel forum
Nr użytkownika: 696

post 21/10/2011, 16:15 Quote Post

Vitam

No, jeśli szczyt niekompetencji to niewiedza o tym, co to jest konwent seniorów (nota bene ja też nie wiem, co to za twór), to co powiedzieć o takim jednym panu, co się w 1993 pomylił przy głosowaniu i obalił własny rząd?
Może nie przesadzajmy z malowniczymi określeniami w sytuacji, która wcale takiej malowniczości nie wymaga. Nie wiedział to nie wiedział, Bóg z nim.

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

mariuniu

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 44.786

gall anonim
Stopień akademicki: magister
Zawód: politolog

post 21/10/2011, 16:35 Quote Post

QUOTE(Coobeck @ 21/10/2011, 16:15)
Vitam

No, jeśli szczyt niekompetencji to niewiedza o tym, co to jest konwent seniorów (nota bene ja też nie wiem, co to za twór), to co powiedzieć o takim jednym panu, co się w 1993 pomylił przy głosowaniu i obalił własny rząd?
Może nie przesadzajmy z malowniczymi określeniami w sytuacji, która wcale takiej malowniczości nie wymaga. Nie wiedział to nie wiedział, Bóg z nim.
*

Przypominam ,że ten pan jest politologiem i robi doktorat właśnie z tego zagadnienia.

User is offline  PMMini Profile Post #18

alcesalces1

VII ranga
Nr użytkownika: 19.375

Stopień akademicki: majster
Zawód: numerator

post 21/10/2011, 16:42 Quote Post

Każdy może się pomylić. Nie można tak od razu skreślać człowieka.

User is offline  PMMini Profile Post #19

Andronikos

VI ranga
Nr użytkownika: 67.214

post 21/10/2011, 16:48 Quote Post

QUOTE(alcesalces1 @ 21/10/2011, 17:42)
Każdy może się pomylić. Nie można tak od razu skreślać człowieka.
*

Ciekawi mnie twoje zdanie, gdyby podobne słowa padły z ust posła PiS-u czy PSL-u.

Z tą "nieproduktywnością" zaczęła Środa, co jest dla mnie Himalajami hipokryzji. Niemal wszystkie argumenty strony lewicowej były wyssane z palca. Choć z drugiej strony niezbyt trafiła do mnie również argumentacja europosła Cymańskiego.

QUOTE(mariuniu @ 21/10/2011, 17:35)
Przypominam ,że ten pan jest politologiem i robi doktorat właśnie z tego zagadnienia.
*

Do sejmu może się dostać byle kto. Żadne wykształcenie nie jest wymagane, więc Biedroń może nawet w teorii myśleć że głową państwa jest król. A kto mu zabroni. Takimi wypowiedziami Biedroń kompromituje co najwyżej siebie i poddaje w wątpliwość własne kompetencje i predyspozycje naukowe.

Ten post był edytowany przez Andronikos: 21/10/2011, 16:51

User is offline  PMMini Profile Post #20

pseudomiles

VII ranga
Nr użytkownika: 38.593

post 21/10/2011, 17:29 Quote Post

Zgadzam się. Taka wypowiedź źle świadczy o nim jako o politologu, ale jako o pośle-debiutancie już niekoniecznie, bo posłowanie w zasadzie powinno polegać na byciu marionetką w rękach swoich wyborców, tak jak w okresie I RP, więc ktoś taki nie musi się na niczym znać (lepiej jakby jednak coś tam wiedział...). Co innego gdyby ów homo-aktywista był senatorem czy ministrem, ale poseł nie musi być nawet politykiem. To samo z udzieleniem pełnomocnictw do reprezentowania nas w sądzie - powinno być dozwolone nadawanie ich także nie-prawnikom. O ile ktoś ma do takiego człowieka zaufanie, jego sprawa.

Ale co reprezentowanie w sądzie lub I RP ma wspólnego z tematem? confused1.gif
C.

Ten post był edytowany przez Coobeck: 21/10/2011, 17:42

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #21

elchullogrande

Rewolucjonista
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna

post 27/06/2013, 19:52 Quote Post

Szanowni państwo,
zacząłem sobie kilka dni temu oglądać archiwalne (sprzed ostatnich wyborów i zaraz po nich) i zwróciłem uwagę na zachowanie p. Biedronia. A właściwie - brak zachowania. Brak zachowania jakichkolwiek norm i zwyczajów. Brak zwykłej ludzkiej uprzejmości. I zacząłem szukać innych filmów z debat z tym panem. I teraz pytanie: Znacie jakąś debatę/rozmowę, w której brał on udział i dokonał takich czynów jak
1. umożliwienie komuś dokończenia wypowiedzi,
2. umożliwienie komuś na udzielenie odpowiedzi na pytanie p. Biedronia
3. udzielenie merytorycznej i rzeczowej wypowiedzi?

Byłbym wdzięczny, jakby mi ktoś coś takiego pokazał. Mam po prostu wielką wiarę w człowieka i ciągle wierzę, że nie jest on aż tak prymitywny. On, czyli Biedroń Robert...

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

emigrant

Antykomunista
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista

post 27/06/2013, 19:58 Quote Post

Ale za to poseł Biedroń wykazuje się niezwykła wiedzą dotyczącą funkcjonowania sejmu. Oto, co odpowiedział na pytanie Co t jest konwent seniorów:
http://www.wykop.pl/ramka/917507/co-to-jes...arszych-poslow/
A oto podawane wykształcenie posła:
Ukończył studia z zakresu politologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Odbył także kurs w Szkole Praw Człowieka organizowanej przez Helsińską Fundację Praw Człowieka. W 2006 został doktorantem Wydziału Nauk Politycznych AH w Pułtusku[1]. (za wiki)
Jak widać wykształcenie jest coraz więcej warte w Europie...

User is online!  PMMini ProfileEmail Poster Post #23

tuxman

Hetman Polny imć Onufry Zagloba w służbie Forum!
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 4.809

post 27/06/2013, 20:01 Quote Post

Czołem!
Cóż. Na podstawie Kodeksu Boziewicza ten Pan nie posiada zdolności honorowych - trudno więc oczekiwać od niego godnego zachowania.

Pozdrawiam

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

szczypiorek

VIII ranga
Nr użytkownika: 74.357

Stopień akademicki: mgr

post 27/06/2013, 20:09 Quote Post

Cóż. Na podstawie Kodeksu Boziewicza ten Pan nie posiada zdolności honorowych - trudno więc oczekiwać od niego godnego zachowania.

Czyli co to konkretnie jest ?

User is offline  PMMini Profile Post #25

Kamaz73

Pancerny Inseminator
Nr użytkownika: 22.254

Robert
Stopień akademicki: mgr in¿.
Zawód: zolnierz zawodowy

post 27/06/2013, 20:11 Quote Post

Taki zbiór bzdurnych zaleceń bez znaczenia we współczesnym świecie.

User is offline  PMMini Profile Post #26

Spiryt

Ostatni Wielki Gumiś
Nr użytkownika: 40.921

Stopień akademicki: licencjata

post 27/06/2013, 20:12 Quote Post

QUOTE(elchullogrande @ 27/06/2013, 19:52)
Szanowni państwo,
zacząłem sobie kilka dni temu oglądać archiwalne (sprzed ostatnich wyborów i zaraz po nich) i zwróciłem uwagę na zachowanie p. Biedronia. A właściwie - brak zachowania.

Jak na posła zachowanie niestety nie takie niecodzienne. rolleyes.gif

User is offline  PMMini Profile Post #27

marc20

VIII ranga
Nr użytkownika: 80.503

Stopień akademicki: student

post 27/06/2013, 20:12 Quote Post

Tutaj całkiem kulturalny wywiad:
(Biedroń gardzi świętami !)
http://www.youtube.com/watch?v=1gZCKkDs_Go

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #28

Kon-dzia

VII ranga
Grupa: Przyjaciel forum
Nr użytkownika: 12.898

Konrad

post 27/06/2013, 20:13 Quote Post

1. umożliwienie komuś dokończenia wypowiedzi,
2. umożliwienie komuś na udzielenie odpowiedzi na pytanie p. Biedronia
3. udzielenie merytorycznej i rzeczowej wypowiedzi?

A jaka jest tu różnica w stonku do 95% polityków? Czym Biedroń różni się kulturą osobistą od Ziobry, Kurskiego, Niesiołowskiego, Kaczyńskiego, Palikota itp. W tym gronie jego maniery są szczytem savoir vivre.

User is offline  PMMini Profile Post #29

elchullogrande

Rewolucjonista
Nr użytkownika: 60.239

Daniel
Stopień akademicki: mgr hist. i fil. pol
Zawód: taka jedna

post 27/06/2013, 20:13 Quote Post

Nie no - Kodeks Boziewicza posłów nie obowiązuje. Zresztą - czy ktoś z nas nie będzie spacerował po mieście pchając wózek ze swym dzieckiem? A tego ten kodeks zabrania.

No i ten - te jego nierzetelne wypowiedzi znam. Bądźcie cwani i znajdźcie, jak coś mądrze mówi biggrin.gif

Jest duża różnica między nim, a innymi politykami. Ot, np: https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=yWiJBJ...0s&feature=fvwp

A jego wypowiedź o świętach to nie debata. No ok. Napisałem: debata/rozmowa. Uściślę - miałem na myśli dyskusję wieloosobową i dyskusję między dwoma oponentami. Nie wywiad. Zwłaszcza taki, w którym nie o sprawach parlamentarnych i politycznych się zbytnio mówi.

Ten post był edytowany przez elchullogrande: 27/06/2013, 20:16

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

25 Strony < 1 2 3 4 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2018 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej