Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dukla i okolice
     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.501
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 6/03/2015, 9:04 Quote Post

QUOTE(lucyna beata @ 6/03/2015, 7:25)
Oby nie poszli w ślady bieszczadzkiego. Ostatnio starłam się z jednym z założycieli, w Bieszczadach wrze, szczególnie wśród prawosławnych, grekk i ...przewodników, sprawa już wpłynęła do prokuratora. Jedno z piw zostało nazwane Pantokratorem. http://tygodniksanocki.eu/archiwum/2015/TS08.pdf
Mieli stworzyć centrum kultury, uczyć nas turystyki, a wyszło jak zwykle, albo i gorzej.
*



Jeśli chodzi ten browar z Uherców to tylko jedno piwo mi jakoś podchodzi, próbowałem ostatnio tego piwa nawiązującego do pewnego serialu, ale bez szału, jak na taką cenę. Miałem parę butelek innych piw, ale wszystkie mi się przeterminowały.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #16

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 6/03/2015, 9:30 Quote Post

Tak, o ten. Nie chciałam wymieniać nazwy bo nie życzę im dobrze.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #17

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.501
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 6/03/2015, 10:08 Quote Post

QUOTE(lucyna beata @ 6/03/2015, 10:30)
Tak, o ten. Nie chciałam wymieniać nazwy bo nie życzę im dobrze.
*



A dlaczego? Piwo ponoć się nieźle sprzedaje, mi nie smakowało, ale znam jego fanów. A w ogóle to trzeba wspierać małe browary, bo inaczej zostaną tylko te siki tych dwóch dominujących koncernów.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #18

     
lucyna beata
 

niespotykanie spokojny bieszczadzki troll
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.245
Nr użytkownika: 43.086

Lucyna Psciuk
Zawód: przewodnik
 
 
post 6/03/2015, 11:03 Quote Post

QUOTE(carantuhill @ 6/03/2015, 10:08)
QUOTE(lucyna beata @ 6/03/2015, 10:30)
Tak, o ten. Nie chciałam wymieniać nazwy bo nie życzę im dobrze.
*



A dlaczego? Piwo ponoć się nieźle sprzedaje, mi nie smakowało, ale znam jego fanów. A w ogóle to trzeba wspierać małe browary, bo inaczej zostaną tylko te siki tych dwóch dominujących koncernów.
*


Małe browary i owszem. Ten bojkotujemy. Powód podałam wyżej, przekroczyli granice dobrego smaku.
Na piwie nie znam się, byłam tam raz z grupa ale mimo iż wystój jest tam wysmakowany, to wszystko współgra to mi czegoś brakuje. Źle się tam czuję, grupa też nie została powalona na kolana. Inni przewodnicy też omijają szerokim łukiem, szczególnie Koledzy z naszej grupy. Browar jednak znakomicie promuje się więc może coś z tego wyjdzie.
Właśnie dlatego, że trzeba promować swoich to zainteresowałam się Twoim wpisem. Muszę wypróbować ten z Dukli.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #19

     
carantuhill
 

Bieskidnik
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 8.501
Nr użytkownika: 12.703

WOJCIECH
Zawód: Galileusz
 
 
post 13/10/2017, 11:10 Quote Post

QUOTE(lucyna beata @ 6/03/2015, 12:03)
QUOTE(carantuhill @ 6/03/2015, 10:08)
QUOTE(lucyna beata @ 6/03/2015, 10:30)
Tak, o ten. Nie chciałam wymieniać nazwy bo nie życzę im dobrze.
*



A dlaczego? Piwo ponoć się nieźle sprzedaje, mi nie smakowało, ale znam jego fanów. A w ogóle to trzeba wspierać małe browary, bo inaczej zostaną tylko te siki tych dwóch dominujących koncernów.
*


Małe browary i owszem. Ten bojkotujemy. Powód podałam wyżej, przekroczyli granice dobrego smaku.
Na piwie nie znam się, byłam tam raz z grupa ale mimo iż wystój jest tam wysmakowany, to wszystko współgra to mi czegoś brakuje. Źle się tam czuję, grupa też nie została powalona na kolana. Inni przewodnicy też omijają szerokim łukiem, szczególnie Koledzy z naszej grupy. Browar jednak znakomicie promuje się więc może coś z tego wyjdzie.
Właśnie dlatego, że trzeba promować swoich to zainteresowałam się Twoim wpisem. Muszę wypróbować ten z Dukli.
*




A i tak porównując jakość do ceny to najlepszy jest browar z zachodniego krańca Dołów Jasielsko-Sanockich, z Działu Grybowskiego. Zwłaszcza te najzwyklejsze, nie przekombinowane.
Okolice Dukli są ciekawe i jeszcze nie "rozpoznane". Dla turystów jest to tylko jedna z dróg prowadząca w Bieszczady. A naprawdę warto się wybrać na okoliczne wzgórza Beskidu Niskiego, żeby chociaż poszukać pamiątek wielkiej bitwy. Ciekawe jak to będzie z tą via Carpathia - jak to wszystko pozmienia?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #20

2 Strony < 1 2 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej