Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prawo na UWr (Wroclaw), Temat kontynuowany od 2011
     
edge19
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 3
Nr użytkownika: 73.829

Adrian
 
 
post 10/08/2011, 11:09 Quote Post

Witam wszystkich, którzy dostali się na prawo na UWr. Mam pytanie odnośnie zapisów na przedmiotu oraz opłaty za indeks oraz legitymację. Po wykonaniu kilku telefonów na uniwersytet oraz bezpośrednio do wydziału prawa nie otrzymałem żadnych konkretnych informacji. Czy orientujecie się jak (jeśli w ogóle nas obowiązują) oraz kiedy odbędą się zapisy na przedmioty dla I roku? Z jednej strony w ogłoszeniach można przeczytać, że takie zapisy odbywają się w dniach 1-4 września, z drugiej "bardzo uprzejma" pani z dziekanatu poinformowała, że dla nas żadnych zapisów nie będzie. Powinniśmy niby otrzymać login oraz hasło, ale o niczym takim również nie słyszała. I wreszcie czy opłaty za indeks i legitymację wpłacamy na osobiste konta wygenerowane podczas rekrutacji dla opłaty rekrutacyjnej czy na jakieś inne?

Z góry sorry za zakładanie nowego tematu wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
Ryniex
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 134
Nr użytkownika: 72.457

M. R.
Zawód: student
 
 
post 10/08/2011, 13:32 Quote Post

Luzuj bajerę, z tego co mi się wydaje możesz być na razie spokojny i szczęśliwy, gdyż prawdopodobnie:
- opłaty dokonasz dopiero osobiście po rozpoczęciu roku w dziekanacie za indeks oraz legitkę
- nie wybierasz żadnych przedmiotów na I roku
Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Ryniex: 10/08/2011, 13:35
 
User is offline  PMMini Profile Post #2

 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej