Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

26 Strony « < 14 15 16 17 18 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Starożytności - czasopismo internetowe o Antyku...

emigrant

Antykomunista
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista

post 20/02/2012, 14:54 Quote Post

Dzięki. A tak poza tym, gratuluję doboru tematów. Ciekawe i oryginalne. nie wiem czy jestem na bieżąco: Wasze pismo można dostać już w kioskach?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #226

Damian W.

Wieczny łowca książek
Grupa: Przyjaciel forum
Nr użytkownika: 31.041

Damian W.
Stopień akademicki: mgr
Zawód: wolny

post 20/02/2012, 15:14 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 20/02/2012, 15:54)
Dzięki. A tak poza tym, gratuluję doboru tematów. Ciekawe i oryginalne. nie wiem czy jestem na bieżąco: Wasze pismo można dostać już w kioskach?
*

Dziękujemy smile.gif Niestety nie. Jest na razie tylko wersja papierowa. Jednakże nadal staramy się, aby doszło do wydania formy "tradycyjnej".

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #227

emigrant

Antykomunista

post 20/02/2012, 15:20 Quote Post

QUOTE(Damian W. @ 20/02/2012, 15:14)
*

Dziękujemy smile.gif Niestety nie. Jest na razie tylko wersja papierowa. Jednakże nadal staramy się, aby doszło do wydania formy "tradycyjnej".

Pozdrawiam,
DW
*

Jak to: wersja papierowa? confused1.gif To gdzie ją można dostać?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #228

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 20/02/2012, 16:19 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 20/02/2012, 16:20)
QUOTE(Damian W. @ 20/02/2012, 15:14)
*

Pozdrawiam,
DW
*

Jak to: wersja papierowa? confused1.gif To gdzie ją można dostać?
*

Przepraszam. Przejęzyczyłem się. Chodziło mi oczywiście o wersję internetową wink.gif Nad papierową, jak już napisałem nadal pracujemy wink.gif

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #229

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 24/02/2012, 20:13 Quote Post

Informacja:

W związku ze zmianą serwera strona periodyku będzie niedostępna przez ok. 24h. Za powstałe utrudnienia najmocniej przepraszamy.

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #230

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 6/03/2012, 18:35 Quote Post

Informacja:

Redakcja periodyku pragnie Państwa poinformować, że w czerwcu br. w Kaliszu odbędzie się sesja naukowa poświęcona antycznym Celtom.

Materiały z powyższej sesji uzupełnione o nadesłane materiały, zostaną następnie wydane jako numer specjalny czasopisma "Starożytności".

Celem niniejszej konferencji oraz wydawnictwa jest prezentacja i propagowanie kultury celtyckiej będącej jednym z filarów dziedzictwa europejskiego. A także zaprezentowanie ostatnich odkryć archeologicznych z terenów południowej Wielkopolski.

Wkrótce na stronie czasopisma: http://www.starozytnosci.pl/ pojawią się szczegółowe informacje dotyczące daty i miejsca sesji...

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #231

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 25/03/2012, 21:41 Quote Post

Informacja:

Uprzejmie informujemy, że III numer "Starożytności" jest już dostępny w sprzedaży.

http://www.starozytnosci.pl/index.php?action=spist3

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #232

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 29/03/2012, 12:47 Quote Post

Informacja:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w sesji prosimy, aby do końca kwietnia przysłały swoje zgłoszenia oraz abstrakty referatów.

Termin samej sesji pojawi się w najbliższym czasie na naszej stronie: http://www.starozytnosci.pl/

Pozdrawiam serdecznie,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #233

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 23/04/2012, 19:19 Quote Post

I Kaliska Sesja Starożytnicza

Redakcja "Starożytności" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Kaliskiej Sesji Starożytniczej pt. "Calisia - Keltoi", która odbędzie się w dn. 12 czerwca 2012 r. o godz. 11 w gmachu Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej przy ul. Kościuszki 12.

Zgłoszenia na sesję wraz z abstraktami (max. 1 strona A4) prosimy przysyłać do dnia 6 maja 2012 r. na adres: redakcja@starozytnosci.pl

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #234

emigrant

Antykomunista

post 24/04/2012, 7:33 Quote Post

Czy mogę już zlecić ludziom w Polsce kupno "Starożytności" w kioskach, Empiku, itd?

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #235

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 24/04/2012, 11:56 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 24/04/2012, 8:33)
Czy mogę już zlecić ludziom w Polsce kupno "Starożytności" w kioskach, Empiku, itd?
*

Szanowny Emigrancie,

Powiem tak. Nakład numeru specjalnego będzie niewielki, a więc niestety w Empikach czy kioskach go nie znajdziesz. Zakupić go będzie można tylko w kilku miejscach (w tym u nas), ale te podamy w swoim czasie.

W kwestii normalnego druku, jest to nasz pierwszy drobny krok, aby "Starożytności" wychodziły regularnie. Uzbrój się więc w cierpliwość, a być może niedługo zobaczysz, jak zaczynamy podbijać Emiki i Matrasy wink.gif

Przy okazja w I poł. maja ogłosimy coś, co powinno wzbudzić zainteresowanie miłośników antyku. Liczymy, że ta nowina spotka się z ciepłym przyjęciem. Proszę więc o cierpliwość w tej materii.

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #236

emigrant

Antykomunista

post 24/04/2012, 15:28 Quote Post

QUOTE(Damian W. @ 24/04/2012, 11:56)
*

Szanowny Emigrancie,

Powiem tak. Nakład numeru specjalnego będzie niewielki, a więc niestety w Empikach czy kioskach go nie znajdziesz. Zakupić go będzie można tylko w kilku miejscach (w tym u nas), ale te podamy w swoim czasie.

W kwestii normalnego druku, jest to nasz pierwszy drobny krok, aby "Starożytności" wychodziły regularnie. Uzbrój się więc w cierpliwość, a być może niedługo zobaczysz, jak zaczynamy podbijać Emiki i Matrasy wink.gif

Przy okazja w I poł. maja ogłosimy coś, co powinno wzbudzić zainteresowanie miłośników antyku. Liczymy, że ta nowina spotka się z ciepłym przyjęciem. Proszę więc o cierpliwość w tej materii.

Pozdrawiam,
DW
*

Ok, dzieki. Chciałem tylko zauważyć, że uzbrajam się w tą cierpliwość już od 20.01.2011 (kiedy to podałeś pierwszą informację o czasopiśmie) czyli od półtora roku. I jestem już uzbrojony po same uszy. Docieram powoli do kresu zbrojeń... wink.gif
Pozdrowienia i czekam na dobre wiadomości. Uzbrojony. rolleyes.gif

Ten post był edytowany przez emigrant: 24/04/2012, 15:46

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #237

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 24/04/2012, 15:50 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 24/04/2012, 16:28)
*

Szanowny Emigrancie,

Pozdrawiam,
DW
*

Ok, dzieki. Chciałem tylko zauważyć, że uzbrajam się w tą cierpliwość już od 20.01.2011 (kiedy to podałeś pierwszą informację o czasopiśmie) czyli od półtora roku. I jestem już uzbrojony po same uszy. Docieram powoli do kresu zbrojeń... wink.gif
Pozdrowienia i czekam na dobre wiadomości. rolleyes.gif
*

Zakładam, że nie tylko Ty dobiegasz kresu swojej cierpliwości wink.gif

No ale niestety na pewne sprawy, nie ma się wpływu, ale mogę powiedzieć, że jest dobrze (a przynajmniej na razie wink.gif)

Pozostaje mi tylko prosić o trzymanie kciuków gdyż każde wsparcie nam się przyda.

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #238

Damian W.

Wieczny łowca książek

Damian W.

post 25/04/2012, 20:16 Quote Post

Informacja dla Autorów:

Redakcja uprzejmie informuje, że dzisiaj zamknęła IV numer periodyku.

Termin nadsyłania materiałów do V numeru został wyznaczony na 31 lipca br.

Pozdrawiam,
DW

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #239

Marthinus

VIII ranga
Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog

post 27/04/2012, 17:14 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 24/04/2012, 15:28)
*

Szanowny Emigrancie,

Pozdrawiam,
DW
*

Pozdrowienia i czekam na dobre wiadomości. Uzbrojony. rolleyes.gif
*

Czasopismo niemniej cały czas rozwija się w Internecie i na szczęście w tej materii jakiekolwiek uzbrojenie jest zbędne smile.gif

User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #240

26 Strony « < 14 15 16 17 18 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej