Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

17 Strony « < 15 16 17 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> TOMASZ LIS, Opinie, obserwacje, oceny

Miro P

V ranga
Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 97.341

post 24/06/2019, 22:27 Quote Post

QUOTE(emigrant @ 24/06/2019, 19:41)
QUOTE(Miro P @ 24/06/2019, 18:39)
Jeśli coś do czegoś porównujesz,a ktoś prosi Cię o uzasadnienie tego, to albo powinieneś to uczynić, albo sprostować, to co napisałeś.
Uzasadniłem cytatem-przykładem.

Swoją drogą jeżeli z mojej wypowiedzi rozumiesz tyle, że w ogóle sam fakt zgadzania się prowadzącego wywiad z gościem uważam za kabareton, to znaczy, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze, a ja ci nie będę prostych treści tłumaczył. Dalszą więc wymianę treści postów z tobą uważam za na razie niemożliwą (daj znać, jak zaczniesz rozumieć co się do ciebie pisze, to zobaczymy) i niniejszym ograniczam się do wymiany poglądów z userami, którzy choć się nie zgadzają, to przynajmniej rozumieją co się do nich pisze.
*

Innego, poza tym nie przytoczyłeś:
"Lis się z nim zgadza, najczęściej poprzez przytakiwanie, ale nie tylko. No i nie jest tutaj neutralnym prowadzącym wywiad. Najlepszy przykład..."

Najpierw "inteligentnie" oczywiście na dowód kabaretonu Lisa, przytoczyłeś wypowiedzi innych osób;

"Kuźniar o zakupach F 35 "Inwestujemy w coś, co jest kompletnie zbędne" Zakup F 35 to jest w/g niego "zakup zabawki dla 15letniego chłopca przez 3-4 latka, który kompletnie nie będzie w stanie zrobić z tego użytku, dlatego, że nie jest do tego dojrzały".
Ciekawe czy według Kuźniara, jak według Schnepfa (który przeczytał to w Sputniku) dojrzeliśmy chociaż do kupna SU 55 , bo "o połowę tańszy".

"Na odtrutkę kuźniarowych mądrości przydać się może wypowiedź Bartosiaka z postu nr 89 :"

Po tej kompromitacji, zamiast grzecznie przyznać się do błędu, oczywiście idziesz w zaparte i zaczynasz być, delikatnie mówiąc niemiły i próbujesz mnie obrazić, znanymi mi już tekstami.

Swoją drogą jeżeli z mojej wypowiedzi rozumiesz tyle, że w ogóle sam fakt zgadzania się prowadzącego wywiad z gościem uważam za kabareton, to znaczy, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze,

Nie,no naturalnie, to nie Ty napisałeś takie słowa?:
"I tak dalej na tę samą nutę.W ogóle widać wyraźnie, że panowie nakręcają się w swoich poglądach. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to podaj te wątki, W KTÓRYCH SIĘ NIE ZGADZAJĄ i W KTÓRYCH LIS ZAPRZECZA Kuźniarowi"
Wychodzi na to, że sam nie rozumiesz, co piszesz. Postaraj się zatem okazywać więcej kultury, zwłaszcza jak jesteś przyłapywany na krętactwie

Ten post był edytowany przez Miro P: 25/06/2019, 7:09

User is offline  PMMini Profile Post #241

17 Strony « < 15 16 17 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Topic Options
Reply to this topicStart new topic

Copyright © 2003 - 2019 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej