Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
2 Strony  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> 15 Lat?
     
źwiesz
 

Hydrochoerus hydrochaeris
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 543
Nr użytkownika: 103.410

Zgred 0,5-wiekowy
Stopień akademicki: maxima rodent
Zawód: Animalis lagodny
 
 
post 15/09/2018, 11:21 Quote Post

Tak mnie naszło żeby sprawdzić, kto jest pierwszym zarejestrowanym (administratorzy, tak jak się spodziewałem smile.gif ). I widzę, że to było 22 maja 2003 roku.
Czyli że parę miesięcy temu forum miało 15. urodziny? Czemu nie było z tego powodu jakiejś imprezy?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #1

     
maro500
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Nr użytkownika: 94.840

Zawód: Student
 
 
post 15/09/2018, 11:30 Quote Post

QUOTE
Tak mnie naszło żeby sprawdzić, kto jest pierwszym zarejestrowanym (administratorzy, tak jak się spodziewałem smile.gif ). I widzę, że to było 22 maja 2003 roku. Czyli że parę miesięcy temu forum miało 15. urodziny? Czemu nie było z tego powodu jakiejś imprezy?

Może czekają na forumową osiemnastkę wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #2

     
poldas372
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.890
Nr użytkownika: 19.336

 
 
post 16/09/2018, 14:41 Quote Post

A Kultura i Nauka to jeszcze żyją?



Bez obaw.
Zyja.
N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 18/09/2018, 10:17
 
User is offline  PMMini Profile Post #3

     
źwiesz
 

Hydrochoerus hydrochaeris
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 543
Nr użytkownika: 103.410

Zgred 0,5-wiekowy
Stopień akademicki: maxima rodent
Zawód: Animalis lagodny
 
 
post 19/09/2018, 6:24 Quote Post

A nawet gdyby nie żyli, to ich śmierć nie cofnęła by kalendarza i nie zmieniła faktu, że od powstania forum minęło 15 lat.


Ale widząc ten szalony entuzjazm w wątku (zwłaszcza wśród moderatorów) w związku z faktem, że mało które forum może się poszczycić tak długim czasem trwania, to nie mam więcej pytań.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #4

     
mata2010
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.614
Nr użytkownika: 33.783

Andrzej Matuszewski
Stopień akademicki: dr
Zawód: statystyk
 
 
post 19/09/2018, 8:31 Quote Post

Ale chyba organizatorzy tego forum zdają sobie sprawę z jego wartości! Był bowiem pewien moment, gdy forum zamilkło - pewnie z powodu jakiegoś kryzysu w gronie właścicieli i moderatorów. Jednak szybko poszli po rozum do głowy i reaktywowali aktywność!!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #5

     
wysoki
 

X ranga
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 20.872
Nr użytkownika: 72.513

Rafal Mazur
Stopień akademicki: magazynier
 
 
post 19/09/2018, 9:03 Quote Post

QUOTE(mata2010 @ 19/09/2018, 9:31)
Ale chyba organizatorzy tego forum zdają sobie sprawę z jego wartości! Był bowiem pewien moment, gdy forum zamilkło - pewnie z powodu jakiegoś kryzysu w gronie właścicieli i moderatorów. Jednak szybko poszli po rozum do głowy i reaktywowali aktywność!!
*


Było to wyjaśniane i na forum, i na fejsie, i sami userzy o tym pisali, bo sprawa powtarzała sie kilka razy w ciągu lat, ale jak widze trzeba przypomnieć, aby nie powstawały bajki z mchu i paproci.

Forum tak jak każde ma od czasu do czasu problemy techniczne. Drobniejsze da sie załatwiać tak, że userzy nawet o nich nie wiedzą (ot, najwyżej forum działa wolniej), poważniejsze powodują konieczność wyłączenia forum.
Przykład sprzed 7 lat: https://historia.org.pl/2011/05/12/co-sie-s...rg-odpowiadamy/

Z kolei najdłuższa przerwa była spowodowana o ile pamietam awarią chłodzenia w serwerowni UMCS, gdzie jest kolokowany serwer.


@źwiesz
QUOTE
Ale widząc ten szalony entuzjazm w wątku (zwłaszcza wśród moderatorów)

Moderatorzy już sie tu przez lata wykazywali entuzjazmem, ale nie bedą przecież jeździć do każdego usera do domu i zachecać go aby zechciał wziąć udział w konkursie, albo nieść go na plecach na organizowany zlot wink.gif.

Jak chcesz znajdź temat o konkursie z okazji 10-lecia forum, który ja organizowałem. Skoncentruj sie zwłaszcza na czytaniu dyskusji tak gdzieś od 3 strony, gdzie zaczynają sie "przesłuchania", bedziesz wiedział czemu ja nigdy już tutaj niczego podobnego nie zorganizuje.
 
User is offline  PMMini Profile Post #6

     
źwiesz
 

Hydrochoerus hydrochaeris
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 543
Nr użytkownika: 103.410

Zgred 0,5-wiekowy
Stopień akademicki: maxima rodent
Zawód: Animalis lagodny
 
 
post 19/09/2018, 9:20 Quote Post

Moderatorzy już sie tu przez lata wykazywali entuzjazmem (Wysoki)

Paniedzieju, kapibary potrafią czytać między wierszami. Wymieniliśmy swego czasu parę uwag w sąsiedni temacie "czy to jeszcze forum historyczne". To co wtedy powiedziałeś - a zwłaszcza to co po powiedzeniu skasowałeś - sprawiło, że zacząłem zaglądać do różnych wątków. A ponieważ nie za bardzo mogłem uwierzyć w obraz, jaki się zaczął wyłaniać, więc ten tutaj temat to była taka trochę prowokacja. Żeby sprawdzić, czy faktycznie jest tak jak mi się wydaje.
No i chyba jest gorzej niż mi się wydawało. W każdym razie doskonale rozumiem gorycz - i Twoją i jeszcze paru innych osób, które się tu i tam wypowiadały.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #7

     
mata2010
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.614
Nr użytkownika: 33.783

Andrzej Matuszewski
Stopień akademicki: dr
Zawód: statystyk
 
 
post 19/09/2018, 13:21 Quote Post

Ja też nie bardzo wierzę w "zgoda, zgoda - a Bóg wtedy rękę poda". Chociaż dobrze żeby tak było!
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #8

     
Gajusz Mariusz TW
 

Ambasador San Escobar
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 6.282
Nr użytkownika: 98.326

M.
Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus
 
 
post 19/09/2018, 14:02 Quote Post

Kolejny przykład to odzew i ochota na spotkanie przy okazji Targów historycznych w Wawie. Jak spotka się więcej niż dajmy na to 7-iu w jednym miejscu i czasie to szampana otworzymy.
 
User is offline  PMMini Profile Post #9

     
Marthinus
 

VIII ranga
********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 3.019
Nr użytkownika: 38.063

Marcin
Stopień akademicki: Mgr
Zawód: Nauczyciel/Archeolog
 
 
post 20/09/2018, 17:44 Quote Post

W Krakowie udało nam się spotkać kilka razy, przy czym za każdym razem odsetek moderatorów do zwykłych użytkowników Forum był nad wyraz wysoki smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #10

     
maro500
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 229
Nr użytkownika: 94.840

Zawód: Student
 
 
post 20/09/2018, 19:36 Quote Post

QUOTE
W Krakowie udało nam się spotkać kilka razy, przy czym za każdym razem odsetek moderatorów do zwykłych użytkowników Forum był nad wyraz wysoki

Jak mi się nie skoliduje z meczem/siatką/zajęciami, to trochę odsetek moderatorów mogę zaniżyć wink.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #11

     
Arbago
 

Pomorzanin
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 4.032
Nr użytkownika: 38.089

 
 
post 30/09/2018, 14:37 Quote Post

QUOTE(Marthinus @ 20/09/2018, 18:44)
W Krakowie udało nam się spotkać kilka razy, przy czym za każdym razem odsetek moderatorów do zwykłych użytkowników Forum był nad wyraz wysoki smile.gif
*



Spotkania powinny odbywać się w Łodzi bo to środek Polski i każdy ma podobny dystans do przejechania. Jak Wy organizujecie spotkania w Krakowie to wy macie blisko, ale ja jestem z Kaszub.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #12

     
Gajusz Mariusz TW
 

Ambasador San Escobar
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 6.282
Nr użytkownika: 98.326

M.
Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus
 
 
post 30/09/2018, 20:19 Quote Post

W Łodzi spotykamy się cyklicznie w gronie Forumowiczów. Ja i Lord Mich biggrin.gif Próbowałem poszerzyć grono pisząc do innych Forumowiczów którzy bywają na forum (i wpisali nazwę mego miasta w profilu). Nawet nie było zwrotnego priva. Może od jednego. Może...
 
User is offline  PMMini Profile Post #13

     
indigo
 

Ad maiorem Historycy.org gloriam!
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 4.524
Nr użytkownika: 488

Stopień akademicki: magister
 
 
post 30/09/2018, 21:22 Quote Post

Może źle szukacie. Albo jesteście z tej Łodzi w Wielkopolsce. Bo ja, mieszkaniec Ziemi Obiecanej, od Was nic nie dostałem...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #14

     
Gajusz Mariusz TW
 

Ambasador San Escobar
*********
Grupa: Moderatorzy
Postów: 6.282
Nr użytkownika: 98.326

M.
Stopień akademicki: Korvettenkapitan
Zawód: Canis lupus
 
 
post 30/09/2018, 22:03 Quote Post

Lorda w to nie mieszajmy. Jeżeli Ciebie nie wypatrzyłem, to wina całkowicie leży po mojej stronie bo tak jak pisałem - to ja wysyłałem tu i tam pw.
 
User is offline  PMMini Profile Post #15

2 Strony  1 2 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej