Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
241 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ANDRZEJ DUDA, Prezydent RP
     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 29/05/2015, 9:22 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:21)
Homoseksualiści mogliby pracować w pańskiej kancelarii?

Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić z kim i jak żyją? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii...
[/i]

Dla Dudy gej to taki gość co parduje półnagi. A hetero to pewnie taki co paraduje półubrany. Czy nasz prezydent elekt jest w stanie powiedzieć cokolwiek z sensem?
 
User is offline  PMMini Profile Post #16

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 29/05/2015, 9:23 Quote Post

QUOTE(Piegziu @ 29/05/2015, 7:15)
QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 8:43)
I jeszcze sobie myśle, że PAD zrobi więcej dla gejów przez rok niż BK/PO przez 5 lat.  wink.gif
*


Skąd wiesz? Po jednym tendencyjnym wywiadzie?
*




Czemu tendencyjnym? Co zrobił PBK?



QUOTE(balum @ 29/05/2015, 7:22)
QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:21)
Homoseksualiści mogliby pracować w pańskiej kancelarii?

Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić z kim i jak żyją? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii...
[/i]

Dla Dudy gej to taki gość co parduje półnagi. A hetero to pewnie taki co paraduje półubrany. Czy nasz prezydent elekt jest w stanie powiedzieć cokolwiek z sensem?
*




Słowo klucz - ironia.

Więcej poczucia humoru Balum.
smile.gif



Ten post był edytowany przez dawid2009: 29/05/2015, 9:24
 
User is offline  PMMini Profile Post #17

     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.320
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 29/05/2015, 9:26 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:23)
Czemu tendencyjnym?

Co zrobił PBK?
*


To była pusta deklaracja. Taka ot sobie rozmówka żeby uspokoić ludzi, szczególnie tych, którzy nie głosowali na Dudę. Ty zaś wyciągasz już jakieś niesamowicie daleko idące wnioski. Skoro śmiejesz się z tych, co przewidują, że Duda zrobi coś źle na postawie jednego zdania, powinieneś teraz śmiać się ze siebie, że stałeś się lemingiem, co wierzy we wszystko co napiszą w mediach.
 
User is offline  PMMini Profile Post #18

     
Dawid_G
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 545
Nr użytkownika: 52.534

 
 
post 29/05/2015, 9:34 Quote Post

QUOTE(Piegziu @ 29/05/2015, 7:26)
QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:23)
Czemu tendencyjnym?

Co zrobił PBK?
*


To była pusta deklaracja. Taka ot sobie rozmówka żeby uspokoić ludzi, szczególnie tych, którzy nie głosowali na Dudę. Ty zaś wyciągasz już jakieś niesamowicie daleko idące wnioski. Skoro śmiejesz się z tych, co przewidują, że Duda zrobi coś źle na postawie jednego zdania, powinieneś teraz śmiać się ze siebie, że stałeś się lemingiem, co wierzy we wszystko co napiszą w mediach.
*



Żle. Ja po prostu lużno sobie przypuszczam.
Przypuszam na podstawie dotychczasowych osiągnięć poprzednika. Ciężko będzie ich nie przebić, prawda? Wystarczy odrobina dobrej woli.





 
User is offline  PMMini Profile Post #19

     
Recoil
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.123
Nr użytkownika: 13.511

 
 
post 29/05/2015, 9:37 Quote Post

QUOTE(rapahandock @ 28/05/2015, 21:18)
Mnie urzekło potraktowanie prezydenta Poroszenki. Jakkolwiek prezydent-elekt nadal jest europosłem i ma pewne obowiązki w Strasburgu/Brukseli, to jednakowoż skoro głowa sąsiedniego państwa, na terenie którego toczą się wydarzenia ważne dla polityki międzynarodowej prosi o spotkanie to takie należy zaaranżować. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby nie udało się wygospodarować chociaż godziny na wstępne nawiązanie kontaktu. I niech się później prezydent nie zdziwi, jeśli Ukraina będzie nas miała w głębokim poważaniu.


Ukraina już ma nas w 4 literach, co widać po tym, jak gloryfikują zbrodniarzy którzy mordowali Polaków.

QUOTE(balum @ 29/05/2015, 9:22)
Dla Dudy gej to taki gość co parduje półnagi. A hetero to pewnie taki co paraduje półubrany. Czy nasz prezydent elekt jest w stanie powiedzieć cokolwiek z sensem?


Hahaha, ale jad sączysz. Czuję ból ("bul") po przegranej. wink.gif

Ten post był edytowany przez Recoil: 29/05/2015, 9:47
 
User is offline  PMMini Profile Post #20

     
Piegziu
 

Tajny Agent Piegziu
**********
Grupa: Supermoderator
Postów: 9.320
Nr użytkownika: 48.576

M.A.P.
Stopień akademicki: dr
 
 
post 29/05/2015, 9:37 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:34)
Żle. Ja po prostu lużno sobie przypuszczam.
Przypuszam na podstawie dotychczasowych osiągnięć poprzednika.
*


Czyli stałeś sie lemingiem, z których tak pociskasz.
 
User is offline  PMMini Profile Post #21

     
Net_Skater
 

IX ranga
*********
Grupa: Supermoderator
Postów: 4.753
Nr użytkownika: 1.980

Stopień akademicki: Scholar & Gentleman
Zawód: Byly podatnik
 
 
post 29/05/2015, 9:52 Quote Post

QUOTE
Więcej poczucia humoru Balum.

Nie z TAKA fotografia na wizytowce tongue.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #22

     
chassepot
 

Tata Kubusia
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.660
Nr użytkownika: 4.559

Przemek Czarnecki
Stopień akademicki: wyksztalciuch
Zawód: zatwardzia³y ojkofob
 
 
post 29/05/2015, 10:10 Quote Post

QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 8:43)
QUOTE
Duda jest przeciwko in vitro - Ci, którzy go popierają uważają, że ma rację i to słuszne, bo religia RK im zabrania.


Skąd wiesz, że to chodzi tylko o religie?

In vitro w PL w tym stanie teraz to bałagan prawny, wyzysk zdesperowanych par i nabijanie kabzy "wszystkim krewnym i znajomym królika".
Z in vitro zrobiono wojne ideologiczną, mam nadzieje że PAD zamieni wojne na dyskusje. W ogóle mam nadzieje, że w końcu zacznie się w Polsce rozmawiać zamiast kłócić.

I jeszcze sobie myśle, że PAD zrobi więcej dla gejów przez rok niż BK/PO przez 5 lat. wink.gif
*



Taką wersję potwierdza dzisiejszy wywiad radiowy z Beatą Szydło. Pochylamy się nad problemem, trzeba rzecz uregulować, a w ostateczności i tak będzie obowiązywać wersja akceptowalna dla hierarchii Kościoła Rzymskokatolickiego. To jest podstawowy wyznacznik przyszłej polityki Prezydenta w kwestiach pozostających w sferze zainteresowania KRK.
 
User is offline  PMMini Profile Post #23

     
Realchief
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 15.867
Nr użytkownika: 63.111

 
 
post 29/05/2015, 10:25 Quote Post

QUOTE(Piegziu @ 29/05/2015, 9:19)
QUOTE(Realchief @ 29/05/2015, 7:56)
Założył, że ktoś na studiach składek nie odprowadza. Co zresztą zwykle ma miejsce, bo studentów jeśli się zatrudnia to właśnie dlatego, że nie trzeba za nich odkładać składek na ZUS.
*


Wszystko pięknie tyle, że:
1. Dzisiaj kończy się studia w wieku 24, a nie 25 lat. Teraz gdy jeszcze 6-latki poszły do szkoły, a niektórzy kończą studia po licencjacie to normalnie pracują od 23, a nawet 22 roku życia. Rynku pracy i ubezpieczeń społecznych nie powinno się ustawiać pod studentów, bo są i tacy, którzy mają wtopy i studiują do tego barierowego 26 roku życia.
2. Jest mimo wszystko sporo studentów, którzy od 2-3 roku pracują na umowę o pracę (n. na pół etatu) i normalnie mają odprowadzane składki.
*



1. Gdzieś widziałem statystykę, że przeciętnie absolwent jest po zakończeniu studiów przez 1,5 roku bezrobotny.
Może jestem staroświecki ale dla mnie licencjat to nie żadne studia, tylko taka wypaśniejsza szkółka policealna. Wprowadzanie modelu anglosaskiego u nas jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
Dla mnie ktoś po studiach to ktoś z dyplomem magistra z uniwerku lub polibudy.
Gdzie ktoś coś pod studentów ustawia? Jak dal dobra samych studentów i rynku pracy te przywileje przy zatrudnianiu studentów bym zlikwidował.
2. To jest garstka, przytłaczająca większość studentów jest zatrudniana na bezpłatne staże (kolejna patologia) lub umowy-zlecenia bo nie trzeba płacić za nich ZUS.

QUOTE(dawid2009 @ 29/05/2015, 9:21)
Kolejna zajawka jutrzejszego wywiadu dla Rzepy:


Co pan zrobi, jeśli przyjdą do pana geje z propozycją małżeństw gejowskich?

Andrzej Duda: Spotkam się z nimi i będę szczerze rozmawiał. Siądę z nimi przy jednym stole, bo są ludźmi takimi samymi jak ja i należy im się szacunek.

Wow!

Co „wow!", co pana tak dziwi?

Prezydent z PiS chce rozmawiać z gejami? To mała rewolucja. „Gays for Duda"*, czyli geje popierający pana będą zachwyceni.

Powiem im szczerze, że nie zgadzam się na małżeństwa jednopłciowe, ani nie widzę powodu, by legalizować związki partnerskie. Ale myślę, że byłoby możliwe uznanie statusu osoby najbliższej, która mogłaby choćby dowiadywać się w szpitalu o stanie zdrowia czy odbierać korespondencję.

Homoseksualiści mogliby pracować w pańskiej kancelarii?

Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytał ludzi, których chcę zatrudnić z kim i jak żyją? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś półnagi paradował po kancelarii...



Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak "Guys for Duda"  smile.gif
*



Bardzo zdroworozsądkowe podejście.
To trzeba by wyryć w kamieniu. To prywatna sprawa i nie powinna być w ogóle kwestią w sprawach publicznych. Co to kogo obchodzi, kto, z kim i jak lubi sypiać póki nie łamie prawa?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #24

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 29/05/2015, 11:54 Quote Post

Duda zademonstrował swoje uprzedzenie do gejów. Prywatnie może miec uprzedzenia do kogokolwiek: katolików, papuasów, łysych, numizmatyków. Ale jako urzędnik państwowy ma obowiązek ich nie demonstrować.
jakby powiedział, ze nie bedzie pytał zatrudnianych, jakiego są wyznania, ale nie wyobraza sobie by katolicy paradowali z monstracjami po kancelarii, to byłoby tak samo skandaliczne.
 
User is offline  PMMini Profile Post #25

     
Realchief
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 15.867
Nr użytkownika: 63.111

 
 
post 29/05/2015, 12:15 Quote Post

QUOTE(balum @ 29/05/2015, 12:54)
Duda zademonstrował swoje uprzedzenie do gejów. Prywatnie może miec uprzedzenia do kogokolwiek: katolików, papuasów, łysych, numizmatyków. Ale jako urzędnik państwowy ma obowiązek ich nie demonstrować.
jakby powiedział, ze nie bedzie pytał zatrudnianych, jakiego są wyznania, ale nie wyobraza sobie by katolicy paradowali z monstracjami po kancelarii, to byłoby tak samo skandaliczne.
*



No proszę, a dla mnie ani w jednym ani w drugim stwierdzeniu nie ma nic skandalicznego.
Normalne zdroworozsądkowe podejście, nie widzę tu absolutnie żadnego uprzedzenia.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #26

     
ku 030321
 

Unregistered

 
 
post 29/05/2015, 12:23 Quote Post

QUOTE(balum @ 29/05/2015, 11:54)
Duda zademonstrował swoje uprzedzenie do gejów. Prywatnie może miec uprzedzenia do kogokolwiek: katolików, papuasów, łysych, numizmatyków. Ale jako urzędnik państwowy ma obowiązek ich nie demonstrować.
jakby powiedział, ze nie bedzie pytał zatrudnianych, jakiego są wyznania, ale nie wyobraza sobie by katolicy paradowali z monstracjami po kancelarii, to byłoby tak samo skandaliczne.
*


To raczej ty demonstrujesz swoje uprzedzenie do Andrzeja Dudy.
 
Post #27

     
balum
 

Sągorsi
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.867
Nr użytkownika: 46.347

 
 
post 29/05/2015, 13:01 Quote Post

QUOTE(Realchief @ 29/05/2015, 13:15)
QUOTE(balum @ 29/05/2015, 12:54)
Duda zademonstrował swoje uprzedzenie do gejów. Prywatnie może mieć uprzedzenia do kogokolwiek: katolików, papuasów, łysych, numizmatyków. Ale jako urzędnik państwowy ma obowiązek ich nie demonstrować.
jakby powiedział, ze nie będzie pytał zatrudnianych, jakiego są wyznania, ale nie wyobraża sobie by katolicy paradowali z monstracjami po kancelarii, to byłoby tak samo skandaliczne.
*



No proszę, a dla mnie ani w jednym ani w drugim stwierdzeniu nie ma nic skandalicznego.
Normalne zdroworozsądkowe podejście, nie widzę tu absolutnie żadnego uprzedzenia.
*


To wyobraź sobie, ze kanclerz Niemiec powie, ze na pytanie, czy zatrudni Polaka, odpowiada, ze nie pyta o pochodzenie, ale nie wyobraża sobie by mu pracownicy kradli. Tu tez nie byłoby żadnego uprzedzenia, tylko zdrowy rozsądek?
 
User is offline  PMMini Profile Post #28

     
kundel1
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.735
Nr użytkownika: 47.745

Jacek Widor
Zawód: plastyk
 
 
post 29/05/2015, 14:06 Quote Post

QUOTE(rapahandock @ 28/05/2015, 22:18)
Mnie urzekło potraktowanie prezydenta Poroszenki. Jakkolwiek prezydent-elekt nadal jest europosłem i ma pewne obowiązki w Strasburgu/Brukseli, to jednakowoż skoro głowa sąsiedniego państwa, na terenie którego toczą się wydarzenia ważne dla polityki międzynarodowej prosi o spotkanie to takie należy zaaranżować. Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby nie udało się wygospodarować chociaż godziny na wstępne nawiązanie kontaktu. I niech się później prezydent nie zdziwi, jeśli Ukraina będzie nas miała w głębokim poważaniu.
*



Sądzę, że władze ukraińskie i parlament już mają nas w owym głębokim poważaniu. Z poszczególnymi Ukraińcami jest oczywiście rozmaicie, ale nie oto teraz chodzi. Rząd POlski zgodnie z wielowiekową tradycją kultywowaną szczególnie w ostatnim pięcioleciu znowu zrobił coś w polityce za bezdurno (jestem, niestety, prawie pewny że rząd pisowski postąpiły w tej akurat sprawie podobnie).
Osobiście nie jestem wrogiem państwowości ukraińskiej i uważam, że w interesie polskim jest raczej poparcie Ukrainy przeciw Rosji, niż na odwrót, ale NIE BEZWARUNKOWO!
Mam cichą nadzieję, że zaczyna się epoka, w której władze polskie, jakiej bądź opcji nie będą robić wszystkim naokoło dobrze z poklepanie po plecach i wspólne zdjątko na portalu informacyjnym.
Jeśli moja nadzieja nie jest płonna, to w każdym razie będzie trzeba kilku lat na przyzwyczajenie zdumionego świata, że Polaków nie można dymać za darmo, kiedy przyjdzie na to ochota.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #29

     
Realchief
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 15.867
Nr użytkownika: 63.111

 
 
post 29/05/2015, 14:38 Quote Post

QUOTE(balum @ 29/05/2015, 14:01)
QUOTE(Realchief @ 29/05/2015, 13:15)
QUOTE(balum @ 29/05/2015, 12:54)
Duda zademonstrował swoje uprzedzenie do gejów. Prywatnie może mieć uprzedzenia do kogokolwiek: katolików, papuasów, łysych, numizmatyków. Ale jako urzędnik państwowy ma obowiązek ich nie demonstrować.
jakby powiedział, ze nie będzie pytał zatrudnianych, jakiego są wyznania, ale nie wyobraża sobie by katolicy paradowali z monstracjami po kancelarii, to byłoby tak samo skandaliczne.
*



No proszę, a dla mnie ani w jednym ani w drugim stwierdzeniu nie ma nic skandalicznego.
Normalne zdroworozsądkowe podejście, nie widzę tu absolutnie żadnego uprzedzenia.
*


To wyobraź sobie, ze kanclerz Niemiec powie, ze na pytanie, czy zatrudni Polaka, odpowiada, ze nie pyta o pochodzenie, ale nie wyobraża sobie by mu pracownicy kradli. Tu tez nie byłoby żadnego uprzedzenia, tylko zdrowy rozsądek?
*



Porównanie od czapy.
Jeżeli już to powinno to wyglądać tak:

Polacy mogliby pracować w pani kancelarii?

Chyba nie wyobraża pan sobie, że będę pytała ludzi, których chcę zatrudnić kim są z pochodzenia i w jakim języku mówią w domu? Choć oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby mi ktoś w kancelarii tańczył krakowiaka...

Czuje się kolega urażony czy nie?
Ja się nie czuję bo kancelaria to nie miejsce do tańców, tak samo jak do biegania półnago czy procesji z monstrancją.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #30

241 Strony < 1 2 3 4 > »  
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej