Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
24 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> WOJCIECH CEJROWSKI
     
krill
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 72
Nr użytkownika: 48.163

Adam Onowski
Zawód: student
 
 
post 26/01/2009, 11:27 Quote Post

Hmm, Wojtek jest OK, ale czasami rzeczywiście przesadza ze swoim konserwatywnym konserwatyzmem. Sam jestem trochę konserwatystą (w amerykańskim-republikańskim sensie, nie europejskim) ale co za dużo to nie zdrowo smile.gif. Program Boso przez świat to na pewno perełka w TVP na tle tańców z gwiazdkami a jego książki też są OK, chociaż podejrzewam że nieco w nich koloryzuje. Tak czy inaczej przeczytałem Rio Anacondę i odsłuchałem Gringo wśród dzikich plemion - polecam.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #31

     
wojtek_bartnik
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 230
Nr użytkownika: 46.197

Wojtek Bartnik
Stopień akademicki: bez brawury
Zawód: student
 
 
post 26/01/2009, 12:43 Quote Post

Obecnie leci nowa seria "Boso...". Oprócz tego WC zajmuje się, jak przystało na prawdziwego katolika, skupowaniem ziemi od ciemnych chłopów w Ekwadorze i Peru, o czym czytałem ostatnio w wywiadzie z nim w Businessman Magazine, w wywiadzie pt. "Jestem królem nieruchomości". Ciekawe, czy chłopi błogosławieństwo Matki Boskiej Hipokryckiej dostają gratis do transakcji?
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #32

     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 26/01/2009, 19:40 Quote Post

QUOTE
skupowaniem ziemi od ciemnych chłopów w Ekwadorze i Peru, o czym czytałem ostatnio w wywiadzie z nim w Businessman Magazine, w wywiadzie pt. "Jestem królem nieruchomości".


moim zdaniem świadczy to tylko o tym że ten człowiek jest naprawdę wszechstronny a jeśli robi to legalnie( a zakładam że tak ), to co w tym złego?
 
User is offline  PMMini Profile Post #33

     
polandczyk039
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 326
Nr użytkownika: 51.971

Krystian
Zawód: Uczen
 
 
post 26/01/2009, 19:47 Quote Post

Oczywiscie, ze nic w tym zlego, a poza tym to przeciez on mowi perfekt po Hiszpansku, a co wiecej to ona ma podwojne obywatelstwo: Polsko - Ekwadorskie (lub Peruwianskie) wink.gif.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #34

     
Rafadan
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 469
Nr użytkownika: 8.256

 
 
post 26/01/2009, 19:56 Quote Post

Bardzo lubiłem p. Cejrowskiego jako osobę, nadal lubię i bardzo sobie cenię jego twórczość, ale w głowie mi się nie mieści jak PATRIOTA za jakiego chce być uważany, opuszcza swój kraj z przyczyn finansowych (i to nie w sytuacji gdzie nie ma co do gara włożyć - przeciwnie, aby jeszcze bardziej się wzbogacić).
 
User is offline  PMMini Profile Post #35

     
Nympha Sreniavitae
 

II ranga
**
Grupa: Użytkownik
Postów: 75
Nr użytkownika: 19.462

...nimfa...
Stopień akademicki: jawnogrzesznica
 
 
post 26/01/2009, 20:18 Quote Post

QUOTE(kundel1 @ 26/01/2009, 10:09)
Ma (albo miał do niedawna) program w TVN-Style i w radiu program o muzyce country, ale szczegółów nie podam, bo prawie w ogóle nie oglądam telewizji nie słucham radia.


Na pewno prowadzi w radiowej "Trójce" autorską audycję muzyczną pt. "Pocztówka dźwiękowa", emisja w piątki przed południem. Przyjemnie się słucha.
 
User is offline  PMMini Profile Post #36

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 27/01/2009, 7:57 Quote Post

Miejmy nadzieje ze jakis kolejny rewolucjonista w stylu towarzysza Chaveza nie uzna go za kulaka i wroga ludu."Latynoamerykanskie zawodzenia" w miejsce country?Brrr.Faktycznie wszechstronny z Pana Wojtka czlowiek.Wszystkim dziekuje za informacje.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #37

     
artifakt
 

Zwycięzca Cyferaków 2008
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.821
Nr użytkownika: 36.218

Maciej Komar
Stopień akademicki: mgr
Zawód: KAM
 
 
post 27/01/2009, 8:32 Quote Post

QUOTE(krill @ 26/01/2009, 11:27)
Hmm, Wojtek jest OK, ale czasami rzeczywiście przesadza ze swoim konserwatywnym konserwatyzmem. Sam jestem trochę konserwatystą (w amerykańskim-republikańskim sensie, nie europejskim) ale co za dużo to nie zdrowo smile.gif. Program Boso przez świat to na pewno perełka w TVP na tle tańców z gwiazdkami a jego książki też są OK, chociaż podejrzewam że nieco w nich koloryzuje. Tak czy inaczej przeczytałem Rio Anacondę i odsłuchałem Gringo wśród dzikich plemion - polecam.
*



Ten jego konserwatyzm jest właśnie w stylu anglosaskim. Pamiętam program, gdzie udzielał wywiadu i najpierw wspominał o tym jakim to on jest wiernym człowiekiem myśli Jana Pawła II i myśli społecznej katolicyzmu, po czym namawiał do oszukiwania Państwa i korumpowania urzędników...
 
User is offline  PMMini Profile Post #38

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 27/01/2009, 8:46 Quote Post

Wlasnie znalazlem "WC kwadrans" na You Tube,mozna wiec sobie powspominac.Panstwo a religia to dwie rozne sprawy,czasami okradanie niemoralnego panstwa to forma samoobrony.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #39

     
Ironside
 

VIII ranga
********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 4.304
Nr użytkownika: 8.937

 
 
post 27/01/2009, 14:17 Quote Post

Nieposłuszeństwo obywatelskie to jest wtedy, gdy w proteście przeciwko prawu, które uważamy za niesprawiedliwe, świadomie je łamiemy, wyrażając przy tym sprzeciw, a następnie świadomie i dobrowolnie poddajemy się sankcjom. Krótko mówiąc, obywatelski protest wobec zakazu korupcji powinien wyglądać tak:
Przychodzę do urzędu i wręczam urzędnikowi kopertę, wyłuszczając, dlaczego nie zgadzam się z tym zakazem. Potem spokojnie czekam na policję. Na sali sądowej po raz kolejny wygłaszam mój umotywowany protest, potem spokojnie przyjmuję wyrok i poddaję się mu.

Oszukiwanie władzy absolutnie nie ma nic wspólnego z obywatelskim nieposłuszeństwem, a już na pewno nie da się pogodzić z nauką katolicką. W doktrynie katolickiej konstrukcja prawa do oporu jest zresztą bardzo podobna do konstrukcji obywatelskiego nieposłuszeństwa. Poza tym każdy katolik ma obowiązek posłuszeństwa prawu sprawiedliwemu, czyli zgodnemu z prawem natury. Prawo niesprawiedliwe natomiast nie wiąże katolika W SUMIENIU, oraz stwarza obowiązek wyrażenia swojego protestu oraz nie stosowania go w miarę posiadanych możliwości. O jakimkolwiek oszukiwaniu kogokolwiek nie może być mowy.

Abstrahuję już od faktu, że dosyć libertariańskie poglądy Cejrowskiego na kwestie gospodarcze mają się do społecznego nauczania Kościoła jak pięść do oka rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #40

     
Mateusz Krawiec
 

Nowicjusz
Grupa: Użytkownik
Postów: 18
Nr użytkownika: 53.086

Mateusz Krawiec
Zawód: uczeñ
 
 
post 27/01/2009, 14:22 Quote Post

QUOTE
jak PATRIOTA za jakiego chce być uważany, opuszcza swój kraj z przyczyn finansowych (i to nie w sytuacji gdzie nie ma co do gara włożyć - przeciwnie, aby jeszcze bardziej się wzbogacić).


Może jakoś inaczej to odbieram ale nadal uważam go za patriotę a decyzje o zmienieniu obywatelstw uważam jako osobisty protest Pana Wojtka; może się mylę!
 
User is offline  PMMini Profile Post #41

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 28/01/2009, 9:33 Quote Post

Nie mylisz sie.Jak nazwac jak nie zlodziejstwem takie kuriozalne podatki jak od posiadania psa,drogowy(poza akcyza w cenie paliwa)czy od posiadania odbiornika TV.W kraju w ktorym zyje takimi perelkami sa obowiazkowe ubezpieczenia dla psow czy podatek za parkowanie(nawet jezeli masz wlasne na to miejsce i placisz podatek gruntowy).Nie mowie juz o panstwach o totalnie niemoralnej formie rzadow.Ale mialo byc o Cejrowskim,wczoraj spedzilem wiele wesolych chwil przegladajac te programy.Wywiad z "kobieta wyzwolona" Frytka-pysznosci.W szkolach to pokazywac,aby wiedzieli z jakich imbecyli robi sie medialnych idoli.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #42

     
Hauer
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 476
Nr użytkownika: 47.198

PD
Zawód: BANITA
 
 
post 29/01/2009, 23:01 Quote Post

Cejrowski w areszcie dry.gif
http://pl.youtube.com/watch?v=DVXkGw-tdXA&feature=related
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #43

     
hubimohi93
 

IV ranga
****
Grupa: Użytkownik
Postów: 491
Nr użytkownika: 46.714

Zawód: licealista
 
 
post 30/01/2009, 21:09 Quote Post

A ja go lubię...W końcu jest Kociewiakiem tak jak i ja smile.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #44

     
mariusz 70
 

VII ranga
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.883
Nr użytkownika: 51.390

mariusz kukowski
Stopień akademicki: pisze,czyta
Zawód: wykonywany:pracuje
 
 
post 14/02/2009, 7:33 Quote Post

Podatki nie sa zlodziejstwem lecz koniecznoscia ,ale jezeli przekraczaja granice przyzwoitosci to to juz jest zlodziejstwo.Nie dziwie sie wiec pewnym osobom ze maja dosyc(np.Cejrowski).
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #45

24 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej