Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
4 Strony « < 2 3 4 
Closed TopicStart new topicStart Poll

> Tematy: drażliwe, glupie, denne ect ect, Temat istnieje od 2010 r.
     
Nauka
 

TechAdmin
***
Grupa: Administrator
Postów: 228
Nr użytkownika: 1

 
 
post 24/06/2011, 0:07 Quote Post

Ja nie wiem kto na tym zarabia, ale jak tylko go spotkam to obiecuję, że go poproszę, aby się z nami podzielił pieniędzmi.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #46

     
poldas372
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.890
Nr użytkownika: 19.336

 
 
post 24/06/2011, 0:30 Quote Post

Póki co okienka nie wyskakują.
I tak trzymać.
Poziom merytoryczny nie zostanie utrzymany, gdyż to, co jest aktualnie widoczne, prawdopodobnie zostanie zachowane w dalszym ciągu.
Nic w tym zdrożnego;
Po prostu widocznie tak musi być.
Czy mógłbym coś doradzić?
Niegdyś coś tam radziłem.
Ale myliłem się wtedy.
Gdyby wykasować każdego początkującego użytkownika za jego błędy, to by się okazało, że nie ma komu postów pisać poza garstką wyjadaczy.
I Forum by padło w dłuższej perspektywie.

Pozdrawiam
poldas
 
User is offline  PMMini Profile Post #47

     
Wert
 

I ranga
*
Grupa: Użytkownik
Postów: 48
Nr użytkownika: 56.827

Dawid Jarzyna
Stopień akademicki: brak
Zawód: uczen
 
 
post 25/06/2011, 16:44 Quote Post

Dalej uważacie że nie ma głpich pytań ? smile.gif
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=81528
Aha, i kto by wygrał? Rycerz czy 30 tysięcy koziułek warzywnych ?
Pozdrawiam.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #48

     
mobydick1z
 

Błękitno-purpurowy Matuzalem
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.321
Nr użytkownika: 64.238

Braveheart
Stopień akademicki: mgr
Zawód: Jakiś jest.
 
 
post 25/06/2011, 17:13 Quote Post

QUOTE(Nauka @ 24/06/2011, 0:07)
Ja nie wiem kto na tym zarabia, ale jak tylko go spotkam to obiecuję, że go poproszę, aby się z nami podzielił pieniędzmi.

Mało jest takich ludzi, którzy robią coś bezinteresownie. Jeśli na tym nie zarabiacie(a nawet gdybyście zarabiali, to co mnie do tego), to tylko Wam podziękować, że takie forum istnieje.
QUOTE(Wert @ 25/06/2011, 16:44)
Dalej uważacie że nie ma głpich pytań ? smile.gif
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=81528

No dobra, są głupie pytania, ale przez szacunek dla tych, co mają taki "problem", jak ten zalinkowany kolega, nie będę tego komentował. rolleyes.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #49

     
rozan
 

V ranga
*****
Grupa: Moderatorzy
Postów: 636
Nr użytkownika: 3.261

Lukasz Rozycki
Stopień akademicki: doktor
 
 
post 5/07/2011, 14:21 Quote Post

Mam tylko nadzieję, że wykorzystał mojego "Słitaśnego trolla" wallbash.gif

A tak na poważnie, czasem trudno jest zdecydować, który post rozwinie się merytorycznie, a który stanie się pożywką dla trolli, właśnie dla tego w dziale wojny średniowieczne funkcjonują 3 tematy, najlepsza armia, gdybyś był wojownikiem i najlepiej zorganizowana armia. To są miejsca gdzie ludzie mogą sobie dyskutować na tematy powiązane z gdybologią.

Inna sprawa, że dział średniowiecza potrzebuje ostrej moderacji...


 
User is offline  PMMini Profile Post #50

     
Gronostaj
 

Dławiciel Brabancki
*********
Grupa: Banita
Postów: 5.155
Nr użytkownika: 31.572

Zawód: BANITA
 
 
post 5/07/2011, 15:20 Quote Post

QUOTE(Świętosław @ 21/06/2011, 10:24)
Można się zgodzić, chociaż ciężko mi nazwać pytanie o to kto wygra rycerz czy samuraj za mądre, chociaż odpowiedzi są jeszcze lepsze.

W sumie wiele takich tematów ma charakter rozrywkowy  wink.gif
*


Ja od zawsze lubiłem sobie tak pogdybać z moim stryjem. Zajmowało to nam całe godziny, dzień w dzień przez parę ładnych lat.
Stryj szedł sobie kopać ogródek, a ja siedziałem na ławce i dywagowaliśmy- czy krzyżak templariusza czy templariusz krzyżaka. Wspominam te czasy z łezką w oku. rolleyes.gif

A tak poważniej, to zamykanie takich tematów jest trochę bez sensu, a to dlatego, że pomimo nieraz durnowatego tytułu wątku, w jego trakcie rozwija się nie tak rzadko bardzo merytoryczna dyskusja. rolleyes.gif
QUOTE(Wert @ 25/06/2011, 17:44)
Dalej uważacie że nie ma głpich pytań ? smile.gif
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=81528
Aha, i kto by wygrał? Rycerz czy   30 tysięcy koziułek warzywnych ?
Pozdrawiam.
*


Tuhaj-bej rozsierdził się. wink.gif

Pozdrawiam!

Ten post był edytowany przez Gronostaj: 5/07/2011, 15:21
 
User is offline  PMMini Profile Post #51

     
Coobeck
 

Moderator IV 2004 - IV 2014
*********
Grupa: Przyjaciel forum
Postów: 6.350
Nr użytkownika: 696

 
 
post 5/07/2011, 23:10 Quote Post

Vitam

Mam tylko nadzieję, że wykorzystał mojego "Słitaśnego trolla" (Rozan)

Troll na pewno budzi większą grozę, niż wykoncypowany przez Gracza Jaskier...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #52

     
lancelot
 

Żelazna pięść
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 12.529
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk
 
 
post 26/05/2012, 18:39 Quote Post

Było chyba już o tym ale sprawa jest na tyle ważna, że zakładam nowy temat. Otóż uczestniczę w forum od kilku lat i niestety zauważam tendencję taką oto: tematy dotyczące życia współczesnego, historii najnowszej (odpowiednie dla politologów) lub zgoła bzdurne (np. niektóre w mównicy)także tematy HA zaczynają przeważać nad tymi merytorycznymi. Sam nie czuję się zupełnie rozgrzeszony, jako, że zdarza mi się brać w tym procederze udział, jednakowoż dostrzegam przemianę forum w jakiegoś pudelka. Smutne. Nie postuluję tu likwidacji HA (wymagającej sporej wiedzy o HR), likwidacji mównicy, gdzie można sobie bez krępacji pogadać, likwidacji historii najnowszej (to też historia) ale apelował bym o opamiętanie... I postulowane gdzieś (nie pamiętam, gdzie nie naliczanie postów w niektórych tematach nie jest na to bynajmniej remedium, mnie dla przykładu na wisienkach i rangach nie zależy ani trochę. Pod rozwagę...
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #53

     
welesxxi
 

Conan The Historian
*******
Grupa: Moderatorzy
Postów: 2.940
Nr użytkownika: 13.919

Stopień akademicki: mgr
 
 
post 26/05/2012, 18:58 Quote Post

To prawda, ale to nie szczególna cecha historycy.org. Pisałem na kilku forach i ta formuła po prostu się wyczerpuje. Nie widzę na to żadnego remedium.

Dziesięć lat temu to mogło być ciekawe doświadczenie - znaleźć kogoś kto też interesuje się np. wędrówką Gotów i przedyskutować z nim własne wnioski lub podzielić się wiedzą, której interlokutor nie posiadał. Dziś ci sami forumowicze powiedzieli już wszystko co mieli do powiedzenia, można to sobie przeczytać jeszcze raz i co dalej? Zacząć się powtarzać? Wejść w taki poziom szczegółów, że prawie nikogo już to nie interesuje?

Ktoś kto dziś jest świeży też startuje już z zupełnie innej pozycji niż jego koledzy dekadę temu. Ma multum dyskusji do przejrzenia na dzień dobry a odpowiedź jaką często otrzymuje to "użyj opcji szukaj". Poza forum też w internecie jest nieporównanie więcej informacji, często fachowej, odpowiednio opracowanej, czytającej się lepiej niż jakieś spory brnące co i rusz w kierunku offtopu.
 
User is offline  PMMini Profile Post #54

     
lancelot
 

Żelazna pięść
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 12.529
Nr użytkownika: 36.860

bogumil chruszczewski
Stopień akademicki: rebajlo
Zawód: Podstarza³y wilk
 
 
post 26/05/2012, 19:03 Quote Post

QUOTE
Wejść w taki poziom szczegółów, że prawie nikogo już to nie interesuje?
Jest to rozwiązanie ale wymaga ono poziomu wiedzy, którego większość z nas, userów,łącznie ze mną (proszę się nie obrażać) nie reprezentuje.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #55

     
Galvatron
 

III ranga
***
Grupa: Użytkownik
Postów: 132
Nr użytkownika: 69.232

 
 
post 31/05/2012, 8:58 Quote Post

Podział na historią najnowszą i politologię jest bardzo umowny, żeby nie powiedzieć sztuczny, bo ta druga jest jednym z nurtów pierwszej (historia współczesnej myśli polityczne), podobnie jak np. stosunki międzynarodowe czy europeistyka. Tak więc dla mnie watki "politologiczne", nawet dotyczące wczorajszej wypowiedzi jakiegoś polityka, jak najbardziej są merytoryczne. Rozumiem oczywiście, że nie wszyscy wyznają pogląd, że historią jest nawet to co wydarzyło sie wczoraj, lub wręcz przed chwilą.wink.gif

Dla mnie "Polityka i bieżące wydarzenia" mogłyby wylądować jako subfora w działach historii najnowszej Polski i powszechnej.


Co do HA, to tylko ważne aby to były faktycznie realne alternatywy, a nie "political fiction".
 
User is offline  PMMini Profile Post #56

4 Strony « < 2 3 4 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Closed TopicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej