Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
 
16 Strony « < 12 13 14 15 16 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Polski feminizm: zagubiona forma emancypacji
     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.518
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 25/03/2018, 8:09 Quote Post

QUOTE(force @ 25/03/2018, 7:53)
Tymczasem jako skromny ewangelik, z olbrzymią Schadenfreude obserwuje wygibasy tego towarzystwa, wobec nowatorskich teorii papy Franciszka, co to on mówił o królikach,aborcji,antykoncepcji ???
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esr...-IsltEZ91hFa7zY
*


To już wiem skąd pomysł MZ na kampanie z królikami. wink.gif
W sumie nic dziwnego skoro w Polsce niektórym nie smak jego postać. Nawet ostatnio zdrowaśki, aby jak najrychlej połączył się z Bogiem były odmawiane.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #196

     
force
 

Preacher
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 1.809
Nr użytkownika: 99.758

Jacek Sebastian G
Stopień akademicki: Szkólka niedzielna
 
 
post 25/03/2018, 8:33 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 25/03/2018, 9:09)
QUOTE(force @ 25/03/2018, 7:53)
Tymczasem jako skromny ewangelik, z olbrzymią Schadenfreude obserwuje wygibasy tego towarzystwa, wobec nowatorskich teorii papy Franciszka, co to on mówił o królikach,aborcji,antykoncepcji ???
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esr...-IsltEZ91hFa7zY
*


To już wiem skąd pomysł MZ na kampanie z królikami. wink.gif
W sumie nic dziwnego skoro w Polsce niektórym nie smak jego postać. Nawet ostatnio zdrowaśki, aby jak najrychlej połączył się z Bogiem były odmawiane.
*


Nie mi, jako osobie postronnej osądzać stan polskiego rzymskiego-katolicyzmu, jednakowoż to że katoliccy purpuraci postanowili obalić, funkcjonujący kompromis aborcyjny, oraz to iż z ich podpuszczenia ogranicza się polskim kobietom dostęp do antykoncepcji, przyczyni Polkom wiele cierpień, i tu słusznie protestują
Aborcja w przypadku zagrożenia życia matki, w wypadku gwałtu, czy tez gdy płód jest nieodwracalnie uszkodzony, niezdolny do życia, winna być utrzymana, podobnie jak dostęp do antykoncepcji, winien być rozszerzony, w tym do tzn Pigułki "po", która to winna być wydawana, na życzenie, bez recepty.
Inna rzecz, ze nie widziałem na piątkowym protescie, żadnych innych haseł, dotyczacych praw samotnych matek, prawa kobiet do wychowania dzieci, zwiększenia pomocy państwa ww, dominowało lobby:
QUOTE
"aborcja na zadanie".

Aborcja na żądanie, jest niczym innym jak, zerwaniem kompromisu aborcyjnego, i tu jest punkt styczny, owego czerwono-fioletowego towarzystwa(biskupi), jak różowo-czerwonych "feministek". IMHO obie grupy, w najmniejszym stopniu nie dbają o interesy Polek, a jedynie o swoje ideologiczne doktryny.

Ten post był edytowany przez force: 25/03/2018, 8:34
 
User is offline  PMMini Profile Post #197

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.518
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 25/03/2018, 9:09 Quote Post

A na marszach pro-life nie spotkasz się z podobnymi hasłami, acz antagonistycznymi w stosnuku do haseł Czarnych Marszów?
Przejrzałem zdjęcia na google i nie widzę, aby dominowało w nich - "Aborcja na żądanie". Dostrzegam - "aborcja prawem kobiet", "macica to nie kaplica", "wybór należy do mnie", "martwa dziecka nie urodzę", "nie jestem za aborcją, jestem za wyborem", :mordercy kobiet", "myślę, czuję, decyduję" itd. Wymieniać można długo, ale najważniejszym chyba argumentem jest fakt, że kobiety wyszły po raz kolejny wówczas, gdy znów poszedł zamysł, aby zaostrzyć prawo. Nie przypominam sobie (może moja pamięć jest zawodna), aby dochodziło do protestów, kampanii, które głosiłyby hasło legalizacji aborcji. Co jakiś czas pod przeciwnymi hasłami idą jej przeciwnicy.

CODE
MHO obie grupy, w najmniejszym stopniu nie dbają o interesy Polek, a jedynie o swoje ideologiczne doktryny.

Akurat się nie zgodzę.
http://feminoteka.pl/telefon-antyprzemocowy/
http://pozytywnezmiany.org/#dzialania
https://cpk.org.pl/pomoc/nasze-podejscie/
http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/7,9...z-przemoca.html
Uważasz, że takie akcje to nie dbanie o interes Polek?

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 25/03/2018, 9:15
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #198

     
Ida Wielkie Gniazdo
 

V ranga
*****
Grupa: Użytkownik
Postów: 667
Nr użytkownika: 98.200

 
 
post 25/03/2018, 18:57 Quote Post

QUOTE(force @ 25/03/2018, 7:53)

"29 cze 2016 - Podczas konferencji prasowej papież Franciszek podkreślił, że Luter nie miał złych intencji oraz, że "sporządził on lekarstwo dla Kościoła". ... Papież dodał również: - Dzisiaj luteranie i katolicy, wraz ze wszystkimi protestantami, zgadzamy się co do nauki o usprawiedliwieniu:

(...)
Tak wiec Ido Wielkie Gniezno, słuchaj pana papieża François, masz wszak jednego, a on jest nieomylny w sprawach religii, obyczaju, i czego tam sobie jeszcze zażyczy, a jak mi nie wierzysz, to się pana księdza zapytaj.  smile.gif
*



Ale to chyba Ty słuchasz pana papieża, skoro tak dobrze wiesz co ten powiedział 29 cze 2016? Nie mierziło Cię słuchanie/oglądanie tej konferencji

Myślisz,że Luter byłby kontent z pochwał pana papieża?
 
User is offline  PMMini Profile Post #199

     
Domen
 

X ranga
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 9.437
Nr użytkownika: 14.456

Tomenable
 
 
post 26/03/2018, 4:15 Quote Post

Dwa ciekawe dokumenty o prof. Jordanie Petersonie, który stał się popularny po wywiadzie z feministką Cathy Newman z Kanału 4 brytyjskiej TV:

"J. Peterson: zakłócenie w matrixie" (po ang.) - https://www.youtube.com/watch?v=zQCTeGKHsVc#t=34m25s

"J. Peterson: prawda w czasach chaosu" (po ang.) - https://www.youtube.com/watch?v=EjqXXengN1s

A tutaj Peterson dyskutuje o męskich feminist(k)ach: https://www.youtube.com/watch?v=8cURupZNLFQ

Ten post był edytowany przez Domen: 26/03/2018, 4:23
 
User is offline  PMMini Profile Post #200

     
Prawy Książę Sarmacji
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.326
Nr użytkownika: 98.849

 
 
post 26/03/2018, 7:36 Quote Post

W tym wywiadzie najlepszy moment jest jak ta Cathy Newman doslownie dostala przepalenia styków i musiała przez kilkanascie sekund zebrac mysli laugh.gif
 
User is offline  PMMini Profile Post #201

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.518
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 26/03/2018, 8:04 Quote Post

QUOTE(Prawy Książę Sarmacji @ 25/03/2018, 12:26)
Chochlik
CODE
Demot jako źródło wiedzy o otaczającym świecie. rolleyes.gif Czy jakieś poważniejsze źródło potwierdziło to?

Rzecz w tym że przytoczenie przeze mnie tego demota wskazuje ze poszedles nie najlepsza drogą argumentacji. A że na Twoim democie byl cytat z Boya - to nie ma znaczenia. Ot mial sobie swoje lewicowe poglady i tyle.
*


Czyli wychodzi na to, że nie potrafisz w żaden sposób potwierdzić prawdziwości tego, o czym on jest. Uciekasz się do argumentacji o democie, który podałem w ogóle nie dostrzegając w jakim kontekście on został podany. Osoba, która go zamieściła, a dokładnie udostępniła z innego konta sama jest matką, a z wykształcenia położną, więc należałoby się spodziewać, że jest przeciw aborcji.
On posłużył się demotem to i ja mogę.
Możesz. Tylko bądź łaskaw potwierdzić to, co przekazuje, a nie bazować na przekonaniu, że tak musi być, a nie inaczej.
Ja zadałem sobie trud sprawdzenia, że rzeczywiście taki cytat i takich słów użył Boy-Żeleński
oraz podałem źródło skąd one pochodzą. Najwidoczniej nie potrafisz dokonać tego samego. smile.gif
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #202

     
Baszybuzuk
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.004
Nr użytkownika: 50.178

Stopień akademicki: Nadszyszkownik
Zawód: IT
 
 
post 26/03/2018, 9:25 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 24/03/2018, 20:40)
Głosić wzniosłe teorie o „prawie płodu do życia”, znów grozić matce więzieniem w imię praw tego płodu, ale i równocześnie nie troszczyć się o to, aby nosicielka miała co do ust włożyć… I rzecz szczególna, ten sam płód, nad którym trzęsą się ustawodawcy, póki jest w łonie matki, w godzinę po urodzeniu traci wszelkie prawa do opieki prawnej, może zginąć pod mostem z zimna
Tadeusz Boy-Żeleński

Demot z powyższym hasłem udostępniła na fb siostra mojej partnerki, która jest z wykształcenia położną, ma dziecko, a o poglądy feministyczne nigdy bym jej nie podejrzewał.


Tyle że do cytowania Boya w tym kontekście wcale nie trzeba być feministką, wystarczy być (EDYCJA, po namyśle nie będę tak ostro formułował ocen na temat osób których nie znam...) osobą emocjonalną. dry.gif

Bo zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć, jak w kraju w którym istnieje rozbudowany socjal w zakresie pomocy rodzinom, w szczególności samotnym matkom, można bredzić cytując coś o "śmierci pod mostem z zimna". Nie, "płod po urodzeniu" wcale nie traci w Polsce praw, podobnie jak jego matka. Można powiedzieć, że Boy zwyciężył - tyle, że bez aborcji.

Ale oczywiście emocjonalne argumenty zawsze są skuteczniejsze niż chwila namysłu nad tym, co się czyta.

Ten post był edytowany przez Baszybuzuk: 26/03/2018, 9:47
 
User is offline  PMMini Profile Post #203

     
chassepot
 

Tata Kubusia
*******
Grupa: Użytkownik
Postów: 2.660
Nr użytkownika: 4.559

Przemek Czarnecki
Stopień akademicki: wyksztalciuch
Zawód: zatwardzia³y ojkofob
 
 
post 26/03/2018, 10:04 Quote Post

Baszybuzuku -

Można i nie można. Zważmy jednak na to, że standardy cywilizacyjne odbiegły nieco od standardów w epoce Boya. Z tym rozbudowanym socjalem też bym nie przesadzał. Globalnie to może wygląda imponująco, natomiast schodząc do poszczególnych przypadków różowo tak nie jest. Tym bardziej, że państwo pomoc społeczną kieruje nie koniecznie tam gdzie trzeba bardziej licząc na korzyści polityczne (500+) niż działając w obszarach zagrożenia.

Poza tym konkretny przypadek ma niewiele wspólnego z socjalem a bardzo dużo z propagandą i dogmatyką.
Przyjęte zostało bowiem założenie, że tzw. aborcjonistki to osoby, które walczą o bezproblemowe usuwanie ciąży w każdym przypadku - jak to się pięknie określa na życzenie. Ustawodawcy i zwolennicy pro life traktują kobiety jako nasienie złe i występne, które tylko na wyprzódki przebierają nogami w kolejce do klinik aborcyjnych. Ograniczenia językowe tutejszego forum nie pozwalają na właściwe określenie takiej manipulacji.

Konkretne projekty ustaw dotyczą zupełnie innych stanów faktycznych, co całkowicie dyskutantom umyka.
 
User is offline  PMMini Profile Post #204

     
Baszybuzuk
 

IX ranga
*********
Grupa: Użytkownik
Postów: 6.004
Nr użytkownika: 50.178

Stopień akademicki: Nadszyszkownik
Zawód: IT
 
 
post 26/03/2018, 10:43 Quote Post

QUOTE(chassepot @ 26/03/2018, 10:04)
Można i nie można. Zważmy jednak na to, że standardy cywilizacyjne odbiegły nieco od standardów w epoce Boya. Z tym rozbudowanym socjalem też bym nie przesadzał. Globalnie to może wygląda imponująco, natomiast schodząc do poszczególnych przypadków różowo tak nie jest.


I nigdy nie będzie, bo zawsze będzie istniał margines czy przypadki ekstremalne, w których np. ojciec trzyma córki w piwnicy kilkanaście lat. Nie potrzebujesz do tego PiS.

Odnoszę się natomiast do mema i prostej manipulacji, w której obrazek z czasów II RP zestawia się w z obecnymi czasami. Bo oczywiście "śmierć pod mostem" to dzisiaj chleb powszedni. Przepraszam, nie chleb, bułka. I nie pod mostem, a pod Tesco.

Też widziałem ten mem na FB. Zawiera wszystko co trzeba - znane nazwisko, mocny przekaz z którym każdy się identyfikuje (wskazanie na fałszywość intencji, skierowanie uwagi na prawdziwe tragedie), podczas kiedy umyka konteks, w którym tekst powstawał. Emocje zawsze w cenie.

QUOTE(chassepot @ 26/03/2018, 10:04)
Poza tym konkretny przypadek ma niewiele wspólnego z socjalem a bardzo dużo z propagandą i dogmatyką.


A to akurat fakt, bo Boya używa się tu nie w kontekście tego, o co mu faktycznie chodziło, ale propagandowo i dogmatycznie czepiając się środków, które uważał za konieczne do realizacji celu. Bo przecież teraz jest zupełnie tak jak w II RP. Czekać tylko, aż władza każe "sławojki" chłopom stawiać.

Ten post był edytowany przez Baszybuzuk: 26/03/2018, 11:00
 
User is offline  PMMini Profile Post #205

     
marc20
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.396
Nr użytkownika: 80.503

Stopień akademicki: student
Zawód: student
 
 
post 26/03/2018, 12:27 Quote Post

Sęk w tym, że Tadeusz Żeleński nie ma nic wspólnego z np. Kają Godek która chce narzucić innym kobietom swój punkt widzenia ,czy też z ludźmi z zespołem Turnera co pokończyli studia mimo,że ich wada genetyczna legalizuje usunięcie płodu.

https://wpolityce.pl/polityka/117206-kazdej...ie-jako-problem

Życie jest trochę bardziej skomplikowane niż przekaz demonstracji protestów (obojętnie pro- czy anty-)

Ten post był edytowany przez marc20: 26/03/2018, 12:35
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #206

     
Prawy Książę Sarmacji
 

VIII ranga
********
Grupa: Użytkownik
Postów: 3.326
Nr użytkownika: 98.849

 
 
post 26/03/2018, 17:25 Quote Post

QUOTE(ChochlikTW @ 26/03/2018, 9:04)
QUOTE(Prawy Książę Sarmacji @ 25/03/2018, 12:26)
Chochlik
CODE
Demot jako źródło wiedzy o otaczającym świecie. rolleyes.gif Czy jakieś poważniejsze źródło potwierdziło to?

Rzecz w tym że przytoczenie przeze mnie tego demota wskazuje ze poszedles nie najlepsza drogą argumentacji. A że na Twoim democie byl cytat z Boya - to nie ma znaczenia. Ot mial sobie swoje lewicowe poglady i tyle.
*


Czyli wychodzi na to, że nie potrafisz w żaden sposób potwierdzić prawdziwości tego, o czym on jest. Uciekasz się do argumentacji o democie, który podałem w ogóle nie dostrzegając w jakim kontekście on został podany. Osoba, która go zamieściła, a dokładnie udostępniła z innego konta sama jest matką, a z wykształcenia położną, więc należałoby się spodziewać, że jest przeciw aborcji.
On posłużył się demotem to i ja mogę.
Możesz. Tylko bądź łaskaw potwierdzić to, co przekazuje, a nie bazować na przekonaniu, że tak musi być, a nie inaczej.
Ja zadałem sobie trud sprawdzenia, że rzeczywiście taki cytat i takich słów użył Boy-Żeleński
oraz podałem źródło skąd one pochodzą. Najwidoczniej nie potrafisz dokonać tego samego. smile.gif
*


Widzę, że nie rozumiesz więc wyłożę to literalnie choć Baszybuzuk troche już napisał.

To że słowa z Twojego demota nie są wymyslone ale że ich autorem jest Boy nie ma żadnej wartości. On był po prostu i tylko intelektualistą. Chcesz sie przerzucać cytatami znanych osób? Chyba są lepsze metody argumentacji rolleyes.gif

Sama treść jest zupelnie nacechowana emocjonalnie i fałszywa, bo polskie prawo chroni życie. Absurdalna jest argumentacja że dziecko po urodzeniu moze umrzec pod mostem i nikt nie miałby z tym problemu, gdyż można byłoby pociągnąć rodziców do odpowiedzialności karnej w takiej sytuacji.

Inna rzecz to epoka - serio uwazasz ze miedzywojnie to to sama specyfika co dzisiaj?

Tak więc ten demot ma wartość zerową (czyli jak wiekszosc).

Ten post był edytowany przez Prawy Książę Sarmacji: 26/03/2018, 17:27
 
User is offline  PMMini Profile Post #207

     
ChochlikTW
 

W trakcie uczłowieczania
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 11.518
Nr użytkownika: 98.976

Stopień akademicki: magister
 
 
post 26/03/2018, 19:08 Quote Post

QUOTE(Prawy Książę Sarmacji @ 26/03/2018, 18:25)
QUOTE(ChochlikTW @ 26/03/2018, 9:04)
QUOTE(Prawy Książę Sarmacji @ 25/03/2018, 12:26)
Chochlik
CODE
Demot jako źródło wiedzy o otaczającym świecie. rolleyes.gif Czy jakieś poważniejsze źródło potwierdziło to?

Rzecz w tym że przytoczenie przeze mnie tego demota wskazuje ze poszedles nie najlepsza drogą argumentacji. A że na Twoim democie byl cytat z Boya - to nie ma znaczenia. Ot mial sobie swoje lewicowe poglady i tyle.
*


Czyli wychodzi na to, że nie potrafisz w żaden sposób potwierdzić prawdziwości tego, o czym on jest. Uciekasz się do argumentacji o democie, który podałem w ogóle nie dostrzegając w jakim kontekście on został podany. Osoba, która go zamieściła, a dokładnie udostępniła z innego konta sama jest matką, a z wykształcenia położną, więc należałoby się spodziewać, że jest przeciw aborcji.
On posłużył się demotem to i ja mogę.
Możesz. Tylko bądź łaskaw potwierdzić to, co przekazuje, a nie bazować na przekonaniu, że tak musi być, a nie inaczej.
Ja zadałem sobie trud sprawdzenia, że rzeczywiście taki cytat i takich słów użył Boy-Żeleński
oraz podałem źródło skąd one pochodzą. Najwidoczniej nie potrafisz dokonać tego samego. smile.gif
*


Widzę, że nie rozumiesz więc wyłożę to literalnie choć Baszybuzuk troche już napisał.

To że słowa z Twojego demota nie są wymyslone ale że ich autorem jest Boy nie ma żadnej wartości. On był po prostu i tylko intelektualistą. Chcesz sie przerzucać cytatami znanych osób? Chyba są lepsze metody argumentacji rolleyes.gif

Sama treść jest zupelnie nacechowana emocjonalnie i fałszywa, bo polskie prawo chroni życie. Absurdalna jest argumentacja że dziecko po urodzeniu moze umrzec pod mostem i nikt nie miałby z tym problemu, gdyż można byłoby pociągnąć rodziców do odpowiedzialności karnej w takiej sytuacji.

Inna rzecz to epoka - serio uwazasz ze miedzywojnie to to sama specyfika co dzisiaj?

Tak więc ten demot ma wartość zerową (czyli jak wiekszosc).
*


Widzę, że nadal jest Ci ciężko coś zrozumieć. Wyjaśniłeś, czemu podałem przykład tego demota i wcale nie o jego treść mi chodziło tylko o charakter osoby, która go umieściła. Tobie najwidoczniej ciężko jest zrozumieć ten fakt, że argumentem nie był tutaj akurat cytat z "Piekła kobiet". rolleyes.gif

CODE
Tak więc ten demot ma wartość zerową (czyli jak wiekszosc).

Więc, albo uważasz, że Twój demot miał wartość 0 lub też uważasz, że przedstawiał wartość informacyjną. Jeżeli tak to nadal chce, abyś zakotwiczył podane przez niego informacje.

CODE
Sama treść jest zupelnie nacechowana emocjonalnie i fałszywa, bo polskie prawo chroni życie.

Wtedy to polskie prawo nie chroniło życia? rolleyes.gif

.........................................................
CODE
On był po prostu i tylko intelektualistą.

Tylko?

W roku 1932 do „Wiadomości Literackich” po raz pierwszy dołączono dodatek zatytułowany „Życie Świadome”. Zamieszczone w nim teksty dotyczyły szeroko rozumianej reformy obyczajów. Autorytetem, do którego odwoływali się autorzy była wspomniana na początku artykułu Margaret Sanger. Rok później, dzięki wysiłkowi Boya–Żeleńskiego utworzono Ligę Reformy Obyczajów. Była to jedna z wielu instytucji mających na celu propagowanie świadomego macierzyństwa, prawa kobiet do aborcji, zmiany myślenia ludzi oraz odejścia od pewnych stereotypów obecnych w polskim społeczeństwie. Również i ona wytoczyła ciężkie działa przeciwko projektowi Komisji Kodyfikacyjnej, który w jednym z felietonów został przez Boya nazwany „największą zbrodnią prawa karnego”.

Kolejną inicjatywą środowiska „Wiadomości Literackich” i samego Żeleńskiego było zakładanie poradni lekarskich, mających pomagać kobietom w zapobieganiu ciąży. Pierwsza taka poradnia powstała w Warszawie pod koniec 1931 roku. O tym jaka była skala działalności tej poradni niech świadczy fakt, że w przeciągu sześciu pierwszych miesięcy 1932 roku udzielono porad aż 2226 kobietom. Instytucja ta utrzymywała się z opłat pacjentek. Co do zasady za poradę pobierano 3 złote, ale od kobiet nie posiadających stałego zatrudnienia nie przyjmowano żadnych opłat nawet za środki antykoncepcyjne. Warto dodać, że poradnia nie zajmowała się dokonywaniem aborcji. Przyjmowano jedynie kobiety, które nie były w ciąży. Dla przykładu podam, że w tym samym półroczu roku 1932 odmówiono porad ponad 800 kobietom ze względu na to, że były już w ciąży.
https://histmag.org/Boye-o-aborcje-w-II-Rze...spolitej-9922/3

Był, więc też działaczem prospołecznym.

Ten post był edytowany przez ChochlikTW: 26/03/2018, 19:18
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #208

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 26/03/2018, 20:30 Quote Post

Same chłopy się tu wypowiadają... Może by tak oddać głos feministce?
Tu mamy opis wypowiedzi podsumowującą sytuację w Polsce z ust jednej z czołowych przedstawicielek polskiego feminizmu:
https://dorzeczy.pl/kraj/59779/Odrazajace-s...lcem-w-cie.html
Kobieta feministycznej kultury, sam wdzięk i klasa, całość do przeczytania w Vogue.
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #209

     
emigrant
 

Antykomunista
**********
Grupa: Użytkownik
Postów: 25.907
Nr użytkownika: 46.387

Stopień akademicki: kontrrewolucjonista
Zawód: reakcjonista
 
 
post 1/12/2018, 16:16 Quote Post

Sami oceńcie w jakim miejscu znalazł się dzisiejszy feminizm:
https://www.magnapolonia.org/amerykanska-fe...nbYR2NkYh-W5UO4

Ci, co używają pojęcia "feminazizm" mają jednak wiele racji.



Tego charakteru wypowiedzi slyszalem/widzialem w USA 40 lat temu.
N_S


Ten post był edytowany przez Net_Skater: 1/12/2018, 16:43
 
User is offline  PMMini ProfileEmail Poster Post #210

16 Strony « < 12 13 14 15 16 > 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:


Topic Options
Reply to this topicStart new topic

 

 
Copyright © 2003 - 2023 Historycy.org
historycy@historycy.org, tel: 12 346-54-06

Kolokacja serwera, łącza internetowe:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej