Nowa Grupa Rekonstrukcyjna Z I Wojny światowej. - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Grupy rekonstrukcyjne
Rennenkampf
Witam,
Poszukuję chętnych do założenia grupy rekonstrukcji historycznej z okresu I wojny światowej. Jak wiemy propo niej dużo się działo na terenach polskich. Rekonstrukcja tego okresu jest też w naszym kraju bardzo rozwinięta i rozwija się dalej. Mam już doświadczenie w grh w innym okresie. Poszukuję pasjonatów IWŚ chętnych do stworzenia GRH Wielka Wojna z Gdańska/Trójmiasta/okolic
z poważaniem
M.P.R.
Andrea$
Przede wszystkim, określ jaką armię i jednostkę chcesz rekonstruować. Wtedy będzie łatwiej znaleźć chętnych. smile.gif
Rennenkampf
Witam,
Chciałbym stworzyć dwie sekcje kilkuosobowe i niemiecką(pruską) i rosyjską.
Teoretycznie trójmiasto i okolice powinno odgrywać stronę niemiecką, ale jako że dobrze jest widziane z punktu widzenia choćby polskiego odgrywanie państw ententy, priorytetem jest Lejb-gwardyjski Keksholmski pułk bądź 21 pułk piechoty imienia Dybicza, jeśli bedą potrzebne szersze wyjaśnienia czemu te grupy wyjaśnie smile.gif
Pozdrawiam
Adam Zwoiński
Dybicz a feee dry.gif .. a na poważnie życzę powodzenia, ja mam inną działkę, wiem, że coś podobnego kroi się na Warmii, a tam dużo się działo 1914-17
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.