Zloty - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Pałac Qltury i Nauki
Celt
Po raz N-ty rozmawiamy o zlocie;terminie itp...i po raz kolejny ma to miejsce za pięć dwunasta.
Chciałbym uświadomić niepracującym uczestnikom że w większości firm funkcjonuje coś takiego jak plan urlopowy który ustala się z pewnym wyprzedzeniem.
Większość z pracujących pracuje 5 dni na tydz pn-pt; jak planujemy zlot 3dniowy - takiemu człowiekowi wypada wziąć urlop w piątek i ew. w pn. ... no a jak ktoś /jak ja/ pracuje i na weekendach?
U mnie w firmie plany urlopów zostały rozpisane w kwietniu; w wielu firmach ma to miejsce wcześniej.
STĄD APEL - NIE RÓBMY PLANÓW ZLOTU O 11,55 wink.gif POSTARAJMY SIĘ TO ZROBIĆ Z PÓŁ ROKU WCZEŚNIEJ wink.gif
Vergilius
Ależ rozumiem. Dlatego, jest to w sferze planów, na razie sonduje się zwyczajnie ludzi. Zawsze możemy się spotkać w większym gronie w Krakowie, tylko i wyłącznie na jeden dzień, konkretnie na 15 lipca. Osobiście będę kontent, jeśli dojdziemy do jakiegoś większego porozumienia odnośnie dłuższego wypadu.
Coobeck
Vitam

Ależ Celcie, przecież nikt nikogo... mmm, co by tu historycznego... nikt nikogo nie wbije na pal za to, że na 3dniowym zlocie będzie tylko przez jeden czy dwa dni smile.gif
Celt
Kubeczku....ale wiesz sam jak to fajnie tłuc się 0,5dnia żeby posiedzieć w fajnym towarzystwie pare godzin...a potem znowu 0,5 dnia jazdy ;)dlatego wole być 3 dni....z dojazdem 5 wink.gif i stąd moja uwaga wink.gif
Eamr
QUOTE(Coobeck @ 27/06/2010, 19:44)
Ależ Celcie, przecież nikt nikogo... mmm, co by tu historycznego... nikt nikogo nie wbije na pal za to, że na 3dniowym zlocie będzie tylko przez jeden czy dwa dni smile.gif
*


Żeby wytarzać delikwenta w smole i pierzu, czasu starczy… tongue.gif
Vapnatak
Eamr, achhh te Twoje fantazje! tongue.gif

vapnatak
Coobeck
Vitam


Żeby wytarzać delikwenta w smole i pierzu, czasu starczy… (Eamr)


Czy ktoś z tu obecnych jest biegły w tej procedurze, czy może zgłaszasz się na ochotnika do testów szkoleniowych jako obiekt testowy?
Wlad
QUOTE
STĄD APEL - NIE RÓBMY PLANÓW ZLOTU O 11,55 wink.gif POSTARAJMY SIĘ TO ZROBIĆ Z PÓŁ ROKU WCZEŚNIEJ wink.gif

Moze po prostu na zlocie obligatoryjne ustalać gdzie i kedy odbędzie się następny i wtedy każdy sobie spokojnie ustali plan ulropów. smile.gif
Eamr
QUOTE(Coobeck @ 28/06/2010, 10:52)

Żeby wytarzać delikwenta w smole i pierzu, czasu starczy… (Eamr)


Czy ktoś z tu obecnych jest biegły w tej procedurze, czy może zgłaszasz się na ochotnika do testów szkoleniowych jako obiekt testowy?
*


Obiektem testowym i testującym zarazem byłam w dzieciństwie, kiedy to z siostrą postanowiłyśmy sprawdzić jak to jest. To był ewidentny przykład zgubnego wpływu TV na dzieci, bo podpatrzyłyśmy to w jakimś filmidle… smile.gif
Coobeck
Vitam

Z ciekawości - jak się to potem... zmywa? zeskrobuje? Smoła to jest dość chwytliwy towar...

P.S.
Chwała Bogu, że nie mamy poTVora, Ola jest bardzo żywiołowym dzieckiem...
Vapnatak
Niestety, ale będziesz musiał poczekać aż się wykruszy, po wstępnym jej ztwardnieniu! smile.gif

vapnatak
Eamr
QUOTE(Coobeck @ 28/06/2010, 11:14)
Z ciekawości - jak się to potem... zmywa? zeskrobuje? Smoła to jest dość chwytliwy towar...

P.S.
Chwała Bogu, że nie mamy poTVora, Ola jest bardzo żywiołowym dzieckiem...
*


Niestety, nie pamiętam dokładnie, jak nas matka doczyściła, bo samą procedurę pucowania przesłaniają mi w pamięci represje rodzicielskie, znaczy zwykłe lanie tongue.gif
Marcheaux
QUOTE(Eamr)
Niestety, nie pamiętam dokładnie, jak nas matka doczyściła, bo samą procedurę pucowania przesłaniają mi w pamięci represje rodzicielskie, znaczy zwykłe lanie


Widzę, że bezstresowe wychowanie ominęło cię smile.gif Jak masz skłonności do takich zabaw po opuszczeniu wieku dziecięcego (czy aby na pewno?) to pozazdrościć, pozazdrościć... respekt.gif
teemem
QUOTE(Coobeck @ 28/06/2010, 12:14)
Vitam

Z ciekawości - jak się to potem... zmywa? zeskrobuje? Smoła to jest dość chwytliwy towar...

P.S.
Chwała Bogu, że nie mamy poTVora, Ola jest bardzo żywiołowym dzieckiem...
*


MASEŁKIEM. Jeżeli jest to tradycyjna smoła (lepik). Wiem, bo nieraz dziecinkę doczyszczałem.
Jeżeli jakaś współczesna hi-tech - zidentyfikować (kierownik najbliższej budowy?) i zapytać producenta.
gtsw64
QUOTE
Zawsze możemy się spotkać w większym gronie w Krakowie, tylko i wyłącznie na jeden dzień, konkretnie na 15 lipca.

Ciekawe kto przyjedzie ze Szczecina czy Gdańska na jeden dzień do Krakowa?
Jeśli zależy "nam" na "historykach" z całego kraju "nie tylko z Galicji" to najlepsze wyjście to centrum kraju (jest tu sporo ciekawych miejsc).
mariusz 70
1-termin z wyprzedzeniem o 6 miesiecy,ze wzgledu na wspomniany wyzej plan urlopowy i jak np.w moim wypadku bilety.
2-centrum kraju najwygodniejsze,ale przy dluzszym pobycie niekoniecznie.
3-polaczyc to z jakas ciekawa impreza historyczna,w tym roku byla szansa z rocznica Kluszyna sad.gif
4-jeden dzien jest bez sensu,najlepiej 2-3 noclegi polaczone z atrakcyjna oferta jak to ciekawie wymyslil w tym roku Leon.
5-alternatywa noclegu w postaci kempingu czy tanszego pensjonatu dla osob dysponujacych mniejszymi funduszami.
6-wygodne polaczenie komunikacyjne,kilkanascie godzin w srodkach komunikacji skutecznie zniecheci najwiekszych entuzjastow.
7-odpowiednia reklama,zamiescic w tym roku jakis ciekawy reportaz z spora liczba fotek zachecajacy do kolejnego zjazdu.

I to chyba cala recepta na udany zjazd w przyszlym roku.
Celt
Więc....co do smoły i pierza;) koleżanko; nie bądź tak skromna;)uczestnicy Zlotu 2009 mają pamięć...a nieobecni niech żałują i... zastanawiają się co się działo tak naprawde wink.gif /pomijamy wersje oficjalną opublikowaną gdzieś na Forum;)/
Co do Krakowa 15.07 jak mniemam obecnego roku;)
Więc już widzę siebie jak w CZWARTEK siadam do pociąga około 5 rano i jestem na 11 w Krakowie; spacer po Rynku;Zlot; po czym....koło północka /pociągi około 23-24/ zaczynam powrót....w domu jestem koło 6 a o 9 staje pełen werwy do pracy;)
I policz sobie teraz ile kosztuje mnie przyjemność spędzenia z Wami paru godzin:
- musze teraz praktycznie -z dnia na dzień- poprosić szefa o dzień...a najlepiej dwa urlopu poza kolejnością ;zwróć uwagę że mam świadomość że mój ew.zmiennik ma urlop w lipcu;ja mam urlop ustalony na sierpień, więc szef dając mi urlop na żądanie patrzy na mnie z dziwną miną - co mnie zupełnie nie dziwi
-bliety kolejowe; 2 klasa - 100-130zł;o....widzę że PKS ich znowu pobił wink.gif 80-100 zł....a do tego jak tu nie zjeść bajgla/obwarzanka/ i potem wieczorem piwa nie wypić ;)przepraszam ale jak za 2-4godz w ciekawym towarzystwie /bo niektórzy w pt do pracy;)/ to jak dla mnie za dużo wink.gif
miłej zabawy 15:)
Coobeck
Vitam

Celcie, ale to jest problem, który wystąpi zawsze i wszędzie. Nigdy nie będzie tak, żeby miejsce i termin odpowiadały wszystkim, zawsze ktoś będzie niezadowolony. Jedyna rada, żeby tych niezadowolonych nie było, to nie robić Zlotów smile.gif
Wlad
Tylko jak zlot jest w weekend a nie w środku tygodnia to niezadowolonych będzie znacznie mniej smile.gif
Vergilius
Z tymże z rejonu Galicji jest naprawdę dużo uczestników życia forum. Nie żeby to dawało jakieś "fory" Małopolsce i południowym województwom, ale obecnie nie kojarzę żadnej osoby mieszkającej na przykład na dalekim Pomorzu. I słusznie Coobeck zauważył, że niezadowoleni będą zawsze. Trzeba więc przede wszystkim mieć na uwadze, by było ich jak najmniej. Celcie, skąd Ty wyruszasz, jeśli można wiedzieć, bo odległości w PKP nie są wprost proporcjonalne do czasu, to też nie jestem w stanie wymyślić, skąd przybywasz. A nie mógłbyś się załadować do jakiegoś autka smile.gif? Raz że szybciej, raczej oszczędniej i wygodniej. No chyba że jechałbyś ze Szczecina, to diametralnie zmienia postać rzeczy.

Aha z Krosna/Łodzi. Z Łodzi do Krakowa jest 265 km (do W-wy jest 300 km), zatem podróż autem zajęłaby Ci 3-4h. Przynajmniej w tyle dojeżdżam do Warszawy.
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.