Program "pojedynek" - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Grupy rekonstrukcyjne
lancelot
Nie wiem, czy to najlepsze miejsce na publikację ale co tam... Ostatnio zrodził się w mym genialnym umyśle plan realizacji programu edukacyjnego (a być może i komercyjnego?) przedstawiającego historię pojedynków od starożytności po współczesność. W tej chili sam pomysł (nie mówiąc o realizacji) znajduje się jeszcze w powijakach i wymaga gigantycznego nakładu pracy. Obawiam się (lub raczej jestem pewien), że z różnych powodów nie jestem w stanie temu podołać. Toteż chętnie wejdę w kooperację z tymi z Was, którzy zechcieli by wziąć udział w, jakże odległej realizacji pomysłu. Zainteresowanych proszę o kontakt na PM, tą również droga udzielę dalszych informacji.
michal1990
Jak się rozwija pomysł?
lancelot
Chwilowo wyłącznie we wnętrzu mojej głowy i na papierze, juz wstepne opracowanie (nie mówiąc o realizacji) zajmie sporo czasu (nie mówiąc tym bardziej o pieniądzach, kt.óre trzeba wyłozyc i o tym, jak na imprezie jeszcze zarobić wink.gif ) a ostatnio jestem dośc zajęty... bede informował na bieżąco.
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.