Medieval Matrial Arts W Lublinie - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Grupy rekonstrukcyjne
lancelot
Zwracam się do szanownych interlekutorów z pytaniem (prośba jak kto woli) o kontakt z osobami które uprawiają MMA na terenie Lublina (niedawno wróciłem, jestem nieco nie zorientowany), jeżeli zaś nie ma żadnej takiej grupy, proszę o kontakt osoby zainteresowane ewentualnym wspólnym tworzeniem "szkoły" MMA na terenie naszego miasta. Droga, będzie za pewne długa i trudna (może nawet kosztowna), jako, że będziemy musieli pracować sami, bez profesjonalnego instruktora (ja o żadnym działającym w naszym mieście nie słyszałem ale może ktoś się pojawił), opierając się na tym, co sami wiemy...
Zaznaczam również, że nie chodzi mi tu o tworzenie kolejnego "bractwa rycerskiego" czy grupy zajmującej się reenactment'em tylko o wspólne studiowanie tradycji takich mistrzów jak Talhoffer, Lichtenauer czy np. Otto Żyd. Jako, że sam (nie mając po temu podstaw) nie aspiruję się do roli żadnego "mistrza" czy też "nauczyciela" liczę na wymianę wiedzy i umiejętności. Proszę o kontakt przez PM lub na maila : bchruszczewski@googlemail.com . Pozdrawiam!
lancelot
Proszę o wybaczenie Moderację, jednakże dzisiaj, dzięki uprzejmości jednego z czytelników tematu otrzymałem informację, że w Lublinie działa jednak grupa zajmująca się MMA, ku mojej rozpaczy nie byłem w stanie pojawić się na spotkaniu (treningu?), sprawa jednakże pozostaje (z mojej przynajmniej strony) otwarta, do grupy chętnie dołączę lub nawiążę współpracę. Nie czuję się upoważniony do udzielania informacji dot. tego, kto konkretnie posiada kontakt z grupą, proszę więc chętnych o to, by nadal kontaktowali się ze mną lub osobę, o której pisze o pochwalenie się personaliami dla ułatwienia kontaktów innym wink.gif
lancelot
Nadal poszukuję osób chętnych do wspólnego trenowania, niestety obecnie jestem dość zaabsorbowany pracą i treningi w terminach takich, jak trenują inni są dla mnie nieosiągalne. Od biedy jestem w stanie udzielać instruktażu osobom początkującym o ile takie się znajdą, skoro chwilowo nie jestem w stanie dostosować się do zadnej trenującej juz grupy z Lublina. Nieustannie czekam na kontakt przez PRV lub na : bchruszczewski@googlemail.com. Pozdrawiam!
lancelot
Coś się z wolna klaruje, jest nas już 4 i nadal poszukujemy chętnych, planujemy sie rozwijać a może nawet przjąc jakiś bardziej lub mniej oficjalny charakter.
lancelot
No dobra, działamy w sposób zorganizowany (nareszcie!), treningi odbywają się w Sp. nr. 22 w Lublinie, przy ul. Rzeckiego w soboty o godź. 13. Zapraszamy chętnych. Najlepiej uprzednio skontaktować się ze mną przy użyciu PM na forum.
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.