Problemy Techniczne - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Pałac Qltury i Nauki
Nauka
Witam,

Coś krzaczy nam się serwer (powoli daje chyba we znaki zbliżający się, październikowy ruch, a my mamy dalej tylko kilka Gb RAMu).

Do czasu zakupu dodatkowej pamięci będziemy restartować - gdyby znowu siadł serwer proszę wysłać SMSa / zadzwonić do mnie (pod forumowy numer telefonu ze stopki) lub do Tuxmana.
kpt. Krzysztof
QUOTE
Do czasu zakupu dodatkowej pamięci będziemy restartować - gdyby znowu siadł serwer proszę wysłać SMSa / zadzwonić do mnie (pod forumowy numer telefonu ze stopki) lub do Tuxmana.


Dobrze, że już wszystko działa smile.gif .
Myślałem już, że mam coś z netem wink.gif

Sewer
Mnie jeszcze trochę wywala po zalogowaniu. sad.gif
alcesalces1
Już myślałem, że forum padło ofiarą ataku RBN.
salvusek
Ja myslałem , że dostałem bana .
Qltura
A ja, że przestałem być adminem wink.gif
Kytof
QUOTE(salvusek @ 27/09/2008, 17:05)
Ja myslałem , że dostałem bana .
*



Normalny odruch.
Ja myślałem, że jakiś obcy wywiad podrzucił mi jakiegoś trojana, po czym nie miałem dostępu do forum confused1.gif
Mistrz Zakonu
Ja myślałem...
Ja nic nie myślałem tylko wpadłem w histerię!
tuxman
QUOTE(alcesalces1 @ 27/09/2008, 16:17)
Już myślałem, że forum padło ofiarą ataku RBN.

Miałeś na myśli Rakietową Broń Nuklearną? wink.gif biggrin.gif

Pozdrawiam
salvusek
Tak chyba największym problemem tego forum jest to , że zarejstrowanych jest mnóswto uzytkowników , a tak naprawdę istnieje jedne stałe koło dyskutantów , aktywnych uzytkoników . Jakby przeliczyc procent aktywnych do tych mniej wyszłoby to śmiesznie mówiąc trywialnie .
PS. Czym nalezy się zasłuzyc aby miec taki świetny napisik zamist rangi tongue.gif
rycymer
QUOTE(salvusek @ 28/09/2008, 12:00)
PS. Czym nalezy się zasłuzyc aby miec taki świetny napisik zamist rangi  tongue.gif
*


Brakuje Ci jeszcze 97 postów (chyba)... wink.gif
Gronostaj
QUOTE(salvusek @ 28/09/2008, 12:00)
Tak chyba największym problemem tego forum jest to , że zarejstrowanych jest mnóswto uzytkowników , a tak naprawdę istnieje jedne stałe koło dyskutantów , aktywnych uzytkoników .
*


Wywalić "martwe dusze" i wprowadzić przepis mówiący o tym, że użytkownik w przeciągu miesiąca od momentu rejestracji musi napisać przynajmniej 5 merytorycznych postów. A wracając do sobotniej paniki, to bardzo się przestraszyłem, że mnie stąd wywalili, albo, że Forum trafił szlag. Aby odreagować poszedłem na pole i zebrałem pełno kupek suchej trawy dla koni. wink.gif To chyba jedyny pozytywny efekt tej katastrofy, która-miejmy nadzieję-już się nie powtórzy.

Pozdrawiam!

Marcin
Wywalanie userów co nic nie napisali? W PQiN mamy przyklejony temat o tym traktujący: Usuwanie martwych dusz i chyba nie warto znowu do tego wracać. Tym bardziej, że to ma praktycznie zerowe znaczenie dla serwera jeśli chodzi o obciążenie...
ja.po.
QUOTE
Aby odreagować poszedłem na pole i zebrałem pełno kupek suchej trawy dla koni.  To chyba jedyny pozytywny efekt tej katastrofy, która-miejmy nadzieję-już się nie powtórzy.


No i widzisz Gronostaju. Twoja stajnia "urosla w sile" a i konikom bedzie zyc sie dostatniej. smile.gif
Wypada miec nadzieje, ze teraz gdzie indziej przywali jak Grom z jasnego nieba. ph34r.gif
Rovan
Czyżby ponownie problemy z serwerem?
Od 3 dni praktycznie nie mogę się dostać na stronę. Dzisiaj, na przykład próbuję od rana i dopiero teraz się udało.
Zakładam, że problem leży po stronie serwera, ale wolałbym się upewnić.
Czy Wy również doświadczyliście ostatnio podobnych trudności?
ku140820
Dzisiaj tak miałem od rana. Najpierw "zbyt dużo połączeń", a potem martwa cisza...
pancerny96
QUOTE(Rovan @ 11/10/2008, 21:46)
Czyżby ponownie problemy z serwerem?
Od 3 dni praktycznie nie mogę się dostać na stronę. Dzisiaj, na przykład próbuję od rana i dopiero teraz się udało.
Zakładam, że problem leży po stronie serwera, ale wolałbym się upewnić.
Czy Wy również doświadczyliście ostatnio podobnych trudności?
*



Ja również miałem podobny problem tyle, że tylko ten dzień nie mogłem się dostać, ale nareszcie jestem rolleyes.gif
lancelot
Wczoraj i dzisiaj...
Spiryt
I ja potwierdzam, serwer zdechły. Żadnych komunikatów, stron z napisem "error 666" po prostu nic się nie ładuje.
SAS Sandomierski
Ja natomiast obawiałem się że komuś podpadłem i dostałem PA PA
Pozdrawiam siostry i braci w za interesowaniach g.b.
kpt. Krzysztof
QUOTE
To chyba jedyny pozytywny efekt tej katastrofy, która-miejmy nadzieję-już się nie powtórzy.


QUOTE
Czy Wy również doświadczyliście ostatnio podobnych trudności?


Niestety tak. Coś się Forum psuje...
Ryju
u mnie to samo było. Wczoraj jak i dzisiaj.
Andrzej80
potwierdzam, wczoraj nie mogłem się na forum dostać.
Donia
Tak ja też. I też się przeraziłam nie na żarty, że może dostałam wilczy bilet za coś...
Micza
Każdego dnia do godzin popołudniowych nie mogę wejść na forum.
tuxman
Czołem Waćpaństwu!

Faktycznie mieliśmy mały problem techniczny z oprogramowaniem systemowym, mam nadzieję, że na jakiś czas rozwiązany.
W dalszym ciągu czekamy na dodatkową pamięć RAM.
Wtedy problemy z dostępem powinny przestać się pojawiać.

Pozdrawiam
kpt. Krzysztof
Dopiero teraz udało mi się wejść na Forum... sad.gif Co się dzieje confused1.gif

tuxman
QUOTE(kpt. Krzysztof @ 13/10/2008, 12:12)
Dopiero teraz udało mi się wejść na Forum... sad.gif Co się dzieje confused1.gif
*


Czołem Waszmości!

Patrz post wyżej.

Pozdrawiam
kpt. Krzysztof
QUOTE(tuxman @ 13/10/2008, 11:30)
QUOTE(kpt. Krzysztof @ 13/10/2008, 12:12)
Dopiero teraz udało mi się wejść na Forum... sad.gif Co się dzieje confused1.gif
*


Czołem Waszmości!

Patrz post wyżej.

Pozdrawiam
*


Dziękuję i przepraszam. Byłeś Hetmanie szybszy tongue.gif
ku140820
Ja byłem od Forum odcięty od rana do ok. godz. 15 - potem próbowałem dopiero teraz.
lancelot
to samo....
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.