Facebook, Zaproszenie - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Pałac Qltury i Nauki
Rothar
Witam,

Wczoraj powstała oficjalna grupa historycy.org na Facebook - zapraszamy wszystkich zainteresowanych zacieśnieniem więzi między forumowiczami i tych motywowanych zwykłą ciekawością. Grupa posiada możliwość wgrywania między innymi zdjęć i video, do których mają dostęp tylko członkowie grupy. Jak obiecał Yarovit niebawem pojawią się tam również zdjęcia z tegorocznego zlotu w Poznaniu. Warto więc dołączyć - zapraszamy serdecznie smile.gif


Link:
http://www.facebook.com/group.php?gid=6101241951&ref=mf

user posted image
yarovit
Przylaczam sie do apelu i zapraszam do wstepowania! Juz samo istnienie tej grupy jest dobrym powodem by zalozyc konto na Facebooku!
smile.gif
carantuhill
Ok, zobaczymy co to takiego...
Ironside
Tyż się zarejestrowałem.

dodane: ooo, i już nawet jestem członkiem grupy biggrin.gif
yarovit
Przyjeci smile.gif
yarovit
Jak juz niektorzy zauwazyli, zdjecia wrzucone.

No dalej ludziska, rejestrowac sie! biggrin.gif
Nympha Sreniavitae
Zgłaszam się smile.gif
Lemonka
i Ja tez juz jestem smile.gif
yarovit
Od razu jakos tak sympatyczniej na grupie. wink.gif
Lemonka
Bo się zarumienie happy.gif
Nurglitch
Jak wszyscy to wszyscy.

Strasznie ponury ten fejsbuk. Grono podoba mi się bardziej.
rycymer
Chyba też się przyłączę... wink.gif
yarovit
QUOTE(rycymer @ 29/11/2007, 13:02)
Chyba też się przyłączę... wink.gif
*




Czekam z niecierpliwoscia. wink.gif
krzystofer
I ja nie poddałem się tej okropnej modzie na Facebook tongue.gif
Coobeck
Vitam

Ekhm... a, przepraszam, co to jest, ten fejsbuk?
Pytam, bo w sytuacji, gdy strona rejestracyjna domaga się ode mnie zmian w wstawieniach bezpieczeństwa mojego kompa - staję się podejrzliwy.
MikoQba
http://pl.wikipedia.org/wiki/Facebook
Ironside
Ogólnoświatowa wersja grona wink.gif
carantuhill
No ludzie! Trochę zaangażowania! Zapisywać się!
Coobeck
Vitam

Facebook to anglojęzyczny serwis społecznościowy przeznaczony m.in. dla studentów szkół średnich i wyższych. W ramach serwisu zarejestrowani użytkownicy mogą się dzielić wiadomościami i zdjęciami. (wikipedia)

Hmmm... więc czym to się różni od naszego Forum? wink.gif
Rothar
QUOTE(Coobeck @ 3/12/2007, 16:27)
Hmmm... więc czym to się różni od naszego Forum? wink.gif
*



Pozwala na prezentację zdjęć i video tylko tym osobom do tego powołanym. Pozwala na prezentację tego kim jesteś poza internetowym avatarem i nawiązaniu bardziej człowieczego kontaktu z innymi użytkownikami, dając Ci kontrolę, kto i co może o Tobie zobaczyć.

Forum służy dyskusji, ale sam przyznasz, że świadomość o tym kim są i czym się pasjonują inni użytkownicy jest mocno ograniczona, zdawkowa. Forum po prostu średnio nadaje się do tego celu. Przynajmniej na obecnym software.

A swoją drogą grupa historycy.org na największym serwisie społecznościowym kumulować nam może w dłuższym okresie nowych użytkowników (zainteresowanie przyjaciół użytkowników, przyjaciół przyjaciół - efekt kuli śnieżnej).
gosia_08
a na naszej klasie ktoś stworzył oddział tzw historyków forumowiczów?
Rothar
QUOTE(gosia_08 @ 19/02/2008, 15:41)
a na naszej klasie ktoś stworzył oddział tzw historyków forumowiczów?
*



Raczej nie - z tego, co mi wiadomo. Zresztą chyba ten portal jak do tej pory nie oferuje takiej bezpośredniej możliwości. Nie jesteśmy oficjalną placówką edukacyjną wink.gif
carantuhill
QUOTE(Rothar @ 19/02/2008, 20:12)
QUOTE(gosia_08 @ 19/02/2008, 15:41)
a na naszej klasie ktoś stworzył oddział tzw historyków forumowiczów?
*



Raczej nie - z tego, co mi wiadomo. Zresztą chyba ten portal jak do tej pory nie oferuje takiej bezpośredniej możliwości. Nie jesteśmy oficjalną placówką edukacyjną wink.gif
*



Klasę da się stworzyć rolleyes.gif są chyba nawet dziwniejsze wink.gif
Kytof
QUOTE(carantuhill @ 19/02/2008, 23:25)
QUOTE(Rothar @ 19/02/2008, 20:12)
QUOTE(gosia_08 @ 19/02/2008, 15:41)
a na naszej klasie ktoś stworzył oddział tzw historyków forumowiczów?
*



Raczej nie - z tego, co mi wiadomo. Zresztą chyba ten portal jak do tej pory nie oferuje takiej bezpośredniej możliwości. Nie jesteśmy oficjalną placówką edukacyjną wink.gif
*



Klasę da się stworzyć rolleyes.gif są chyba nawet dziwniejsze wink.gif
*



Skoro są tam kluby miłośników czekolady, to historycy.org się raczej też nadadzą.
gosia_08
to zakładamy biggrin.gif
Kytof
Tyle że klasa "historia, historycy" już jest. Chyba, że to ma być niezależna klasa historyków.org wink.gif
gosia_08
QUOTE(Kytof @ 20/02/2008, 9:27)
Tyle że klasa "historia, historycy" już jest. Chyba, że to ma być niezależna klasa historyków.org wink.gif
*



sie rozumie, że historycy.org smile.gif
Rothar
A takie coś nie będzie usunięte w swoim czasie, gdy właściciele zajmą się porządkami? "Historia, historycy" jest zarejestrowane jako użytkownik, nie zaś klasa. W sumie mamy grupę forumową w last.fm i facebooku - można zawsze podbijać internet dalej skoro jest grupa chętnych.

BTW: ten serwis chodzi gorzej niż historycy.org przed zmianą serwera, podziwiam fanów n-k.pl za cierpliwość sleep.gif
gosia_08
to kto zakłada klase? Ja nie czuję się godna dry.gif za młoda stażem na forum... co prawda to prawda owszem serwery mają zwalone
Kytof
Serwery przeciążone, ale od wczoraj od 9:00 jeszcze ani razu strona nie chciała mi się włączyć (mimo, iż wędrowałem po naszej - klasie np. koło godziny 19:00).
Co do klasy - ciekawe, która szkoła nas przyjmie? laugh.gif
keraunos
Nasza klasa nie chodzi tak źle, tylko trzeba o właściwych godzinach wchodzićwink.gif

Po 12 wieczorem lub przed 10 rano chodzi całkiem nieźle.
MikoQba
Fanpage Forum na Facebook- odżył. Jeszcze raz zachęcamy do jego zalajkowania smile.gif
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.