Przemówienie Chruszczowa na XX Zjeździe KPZR - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Historia powszechna > DZIEJE NAJNOWSZE > Zimna wojna 1945-1989
Mycha228
Zakładam temat, ponieważ chce się dowiedzieć coś na temat przemówienia Chruszczowa..coś więcej niż w tych wszystkich stronach w necie, w których wszędzie piszę to samo. Moje pytanie będzie dość szczegółowe, bo chcę się dowiedzieć: Dlaczego na swoim przemówieniu Chruszczow bił butem w mównicę? pytanie trochę dziwne, ale mój nauczyciel w szkole zadał mi taką pracę domową; czytałam już dużo na ten temat, ale nigdzie takich informacji nie ma, dlatego proszę o informacje, jeśli ktoś coś na ten temat wie..
pozdrawiam
Anakin
QUOTE(Mycha228 @ 24/03/2007, 20:12)
Zakładam temat, ponieważ chce się dowiedzieć cos na temat przemówienia Chruszczowa..coś więcej niż w tych wszystkich stronach w necie, w których wszędzie piszę to samo.
*


Sorki, ale nie zaglądamy Ci przez ramie i nie wiem na jakich "wszystkich" stronach byłaś i co w nich wyczytałeś.
QUOTE(Mycha228 @ 24/03/2007, 20:12)
Dlaczego na swoim przemówieniu Chruszczow bił butem w mównicę? pytanie trochę dziwne
*


Też (pozwoliłem sobie wypowiedzieć w imieniu pozostałej rzeszy) nie wiemy dlaczgo. Jeśli o tym fakcie wyczytałaś na wszystkich stronach to masz dziwną przeglądarke internetową.
Chruszczow owszem bił butem. Ale nie w mównicę ale w pulpit. I nie na zjeżdzie KPZR tylko sesji ogólnej ONZ. Poza tym jak w radiu Erewań - wszystko sie zgadza.
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.