Szukam grupy rekonstrukcjnej na Śląsku - kliknij, aby przejść na forum
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Grupy rekonstrukcyjne
sandokan000
Czy ktoś orientuje się gdzie młoda, kończąca w październiku 18 lat, dziewczyna może się udzielać? Słyszałam tylko o rekonstrukcjach powstań śląskich a z tego co wiem tam kobiety nie walczyły.
Theodorus
Skąd jesteś? Jaki okres historyczny Cię interesuje?
sandokan000
QUOTE(Theodorus @ 4/07/2017, 11:28)
Skąd jesteś? Jaki okres historyczny Cię interesuje?
*



Jestem z Tarnowskich Gór interesuje mnie najbardziej XX wiek ale nie pogardzę też innymi epokami.
Andrea$
Możliwości masz dużo - grup rekonstrukcyjnych jest bez liku, także na Śląsku, co i tak nie ma większego znaczenia, bo imprezy rekonstrukcyjne odbywają się w różnych lokalizacjach. Co Cię najbardziej interesuje z tego XX wieku - jeśli II WŚ, to służę pomocą, znam chyba wszystkie większe GRH w Polsce z tego okresu. wink.gif

Jeśli chcesz latać z karabinem, to zostaje w zasadzie tylko Armia Czerwona, bo w innych armiach kobiety raczej nie służyły z bronią w ręku (wyłączając wyjątki z Niemiec, Włoch, francuskiego i polskiego ruchu oporu i hiszpańską wojnę domową).
To jest wersja pozbawiona grafik. Jeżeli chcesz przejść do głównego forum kliknij tutaj.