Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Zlot 2009
historycy.org > Forum > Pałac Qltury i Nauki
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Donia
A więc, co powiedzielibyście na zlot, powiedzmy w Warszawie, w lipcu tego roku? Dokładna data i miejsce do ustalenia. Propozycje proszę składać tutaj.

Pozdrawiam,

Dominika
Vapnatak
Ależ kusząca propozycja! smile.gif Skoro mają być propozycje Userów, to może ja dam: może spotkalibyśmy się w jakimś fajnym mieście (oczywiście nie mam nic do Wawy smile.gif). Może Sandomingo, tj Sandomierz? tongue.gif

vapnatak
Donia
biggrin.gif Rozbrajasz mnie. Może być...smile.gif
Vapnatak
Ogólnie nie mam nic do centralnej Polski, ale fajnie by było gdybyśmy się spotkali na południu, choć może trochę na wschód, tj. południowy - wschód, a dokładnie w Rzeszowie! biggrin.gif

vapnatak
Donia
U Ciebie? Dobra, ale zapraszasz do domu ;P
Vapnatak
Ale by było fajnie gdybyśmy się wszyscy spotkali u mnie w pokoju na łącznie 10 m kw!!! biggrin.gif

vapnatak
Donia
A obok Wielkie Tesco - rycymer i artifakt byliby w niebie biggrin.gif
Vapnatak
No ba! Na osiedlu jest akurat Tesco! wink.gif I ciepła okowitka...
Ale teraz mówiąc poważnie: naprawdę fajnie by było się spotkać. Niech każdy chętny wymyśli jakieś miejsce. Może do końca czerwca uda nam się coś wypośrodkować i spotkamy się np. na Tarnicy w Bieszczadach! Hahaha!

vapnatak
Marynaxd
mogę i ja się przyłączyć? ;D
Donia
Im więcej nas, tym lepiej.
Vapnatak
A no, dokładnie! smile.gif

vapnatak
ania02101
To ja też chcę tongue.gif Jak Rzeszów to przy okazji znajomych się odwiedzi xD
Vapnatak
Ale spokojnie, Rzeszów to było tylko hasło wywoławcze! smile.gif Na żarty!!! Skupmy się lepiej na Wawie lub Sandomierzu? wink.gif Kto ma inne propozycje do miast? smile.gif

bapnatak
Vapnatak
Ale w sumie to fajnie by było! W prawdzie w Rzeszowie nic nie ma, ale spotkać to się zawsze można, byle gdzie! smile.gif

vapnatak
Magnat Kresowy
A może Częstochowa ??

Ej mam pytanie ile już było takich zlotów bo wiecie jakoś nie jestem w temacie. To by był mój pierwszy gdybym się wybrał.
ania02101
wiem ze Rzeszów to żart xD jesli będzie nie daleko mnie to się piszę xD jak nie to niestety...
Vapnatak
Mój też byłby pierwszy.

vapnatak
Belfer historyk
QUOTE(Vapnatak @ 9/05/2009, 22:28)
Ale w sumie to fajnie by było! W prawdzie w Rzeszowie nic nie ma, ale spotkać to się zawsze można, byle gdzie! smile.gif

vapnatak
*




Jak to nic nie ma confused1.gif. Ja jestem wink.gif i dlatego popieram tą lokalizację.
Fikus
Wawa albo Opole biggrin.gif
A tak na serio Wawa, albo inne miejsce do którego dociera PKP smile.gif
I gdzie są cudowne stołówki studenckie, z deficytem ziemniaków, i magicznym studenckim posiłkiem z wszystkim za 4 zł biggrin.gif

pozdrawiam smile.gif
Vapnatak
QUOTE(Belfer historyk @ 10/05/2009, 0:58)
Jak to nic nie ma confused1.gif. Ja jestem wink.gif i dlatego popieram tą lokalizację.

Poważnie? No to jestem niezmiernie szczęśliwy, że od czasu do czasu dyskutuję z rodakiem? wink.gif Nie no, oczywiście żartowałem, że w Rzeszowie nic nie ma. W zasadzie, to ten zlot w Rzeszowie można byłoby połączyć z jakimś fajnym rajdem pod Rzeszowie? Ale, to zależy wszystko od Userów. wink.gif Pozdr.

vapnatak
Donia
To widzę, że Rzeszów nas przegłosuje wink.gif Ale pomyślcie o możliwości dojazdu... wink.gif
moja_wspaniałość
Ja jestem za Warszawą! Dodam, że ma czcigodna pani matka po moim pobycie w Krakowie stwierdziła, iż jeśli zlot będzie w wawie, to u mnie w domu będzie pusto. Oczywiście o ile nikt nie przyjdzie. Więc chętnie przycisnę i zmuszę do dotrzymania zobowiązań. Doniu, Ty tak chciałaś komuś do domu się wepchać... To jak?
Marynaxd
I ja jestem za Warszawą o ile ktoś zechce mnie przygarnąć wink.gif
Donia
Nie, no, ja jestem za Warszawą, nikomu do domu się nie wpycham wink.gif
Vapnatak
Aha! No jasne! A mnie?! smile.gif

vapnatak
yarovit
Jestem za Warszawą.
Anders
W moim wypadku jedyną możliwością w lipcu jest Łódź. Być może w geście dobrej woli mógłbym się kopnąć nach Krakau, ale tam był ostatni zlot.
Ježek
W lipcu bede pisal (mam zamiar) w Wwie prace o Pavlu Tigridovi i jego przeciwleglym czlowieku w Polsce Jerzym Giedroycowi. Jakoś bym to mógl zrobić, powiazać i brać udzial, jezeli sie uda.

Pozdrawiam z Czech smile.gif

P.S.: Opole - tam jest fajny dworzec, jeden z najpiekniejszych w Europie środkowej.

Donia
Ja Ci się, Vapnataku, nie wpycham! Zniewaga! biggrin.gif Warszawa to dla mnie najlepsza opcja. wink.gif
gregski
QUOTE(Belfer historyk @ 10/05/2009, 0:58)
QUOTE(Vapnatak @ 9/05/2009, 22:28)
Ale w sumie to fajnie by było! W prawdzie w Rzeszowie nic nie ma, ale spotkać to się zawsze można, byle gdzie! smile.gif

vapnatak
*




Jak to nic nie ma confused1.gif. Ja jestem wink.gif i dlatego popieram tą lokalizację.
*



No nie!
W Rzeszowie jest (przynajmniej był) ten sławny pomnik składający się z trzech elementów i dający ciekawe wrażenia wizualne jak go nazywacie?

Moim zdaniem Trójmiasto było by "cool"
Marynaxd
Kto za Warszawą ręka do góry? ;D
Fikus
QUOTE
P.S.: Opole - tam jest fajny dworzec, jeden z najpiekniejszych w Europie środkowej.


Dziękuję serdecznie smile.gif

A co z datą ?
Jeżeli Wawa, to proponuje coś koło 1 września albo 1 sierpnia, z racji okrągłych rocznic może się coś nie coś odbywać. Warszawiacy miasta Warszawy, wiecie coś na ten temat ?

Pozdrawiam wink.gif
Vapnatak
QUOTE(gregski @ 10/05/2009, 20:47)
No nie!
W Rzeszowie jest (przynajmniej był) ten sławny pomnik składający się z trzech elementów i dający ciekawe wrażenia wizualne jak go nazywacie?

Wielka. smile.gif

vapnatak
artifakt
Jestem W-wa lub Kraków termin do poł. lipca.
Gerhard
QUOTE(Vapnatak @ 11/05/2009, 8:13)
No nie!
W Rzeszowie jest (przynajmniej był) ten sławny pomnik składający się z trzech elementów i dający ciekawe wrażenia wizualne jak go nazywacie?

Wielka. smile.gif

vapnatak


Jak dla mnie Rzeszów byłby najwygodniejszy (40km)..
A oprócz pomnika podobno jest też kilka innych ciekawych miejsc..

Ale mam inną propozycje - KUDOWA ZDRÓJ - okres wakacyjny.
Super okolica - Góry Stołowe, Góry Bystrzyckie, umocnienia czechosłowackie rzut beretem przez granice, Twierdza Kłodzka, 50 km do Walimia (zespół schronów OLBRZYM).

Co równie ważne - świetne miejsce dla osób z rodzinami. Jest gdzie wyjść z dzieckiem, żoną/mężem. Są dreptaki, park miejski, woda mineralna. W ten sposób można sobie zagospodarować tydzień wakacji, z czego na spotkania "historyczne" 2-3 dni (np zwiedzanie grupu warownej Dobroszów, wyjazd do Kłodzka i/lub Walimia. Busy można wynająć praktycznie "od ręki" na parkingu - kilka lat temu ceny były rozsądne)
Vapnatak
Jakie? smile.gif

vapnatak
Gerhard
QUOTE(Vapnatak @ 11/05/2009, 8:23)
Jakie? smile.gif [ciekawe miejsca w Rzeszowie]

vapnatak
*


Nie wiem. Podobno są..
Tak słyszałem - mimo, że od 5 lat mieszkam "w okolicach" Rzeszowa jeszcze nie udało mi się go zwiedzić i poznać..
Vapnatak
No jest tzw. Koło, gdzie spędzałem swoje lata młodzieńcze w liceum, jest sklep w samym centrum Rzeszowa, boczna uliczka od Rynku, u tzw. Wesołego Pana, u którego zawsze zaopatrywaliśmy się w napoje wyskokowe różnego kalibru, hmmm, co jeszcze? smile.gif O! No właśnie! Lisia Góra oraz planty nad Wisłokiem, gdzie spędzaliśmy bardzo dużo "wolnego" czasu w czasie zajęć. wink.gif No i oczywiście "scena" też na plantach. wink.gif To moje typy. A jakie są Twoje? biggrin.gif

vapnatak
Vapnatak
QUOTE(Donia @ 10/05/2009, 20:35)
Ja Ci się, Vapnataku, nie wpycham! Zniewaga! biggrin.gif

BUAHAHAHAHAH! laugh.gif

vapnatak
carantuhill
QUOTE
W Rzeszowie jest (przynajmniej był) ten sławny pomnik składający się z trzech elementów i dający ciekawe wrażenia wizualne jak go nazywacie?


Ja nie z Rzeszowa ale wiem wink.gif

Bez sensu brać pod uwagę Warszawę. Paszport mi się skończył, wizy do Rosji nie mam, szczepień smile.gif Jak dotąd jedyny zlot, który zgromadził sporo uczestników to ubiegłoroczny z Krakowa (możemy też wziąć pod uwagę Bystrą Małopolską, gdzie zlot też był bardzo fajny smile.gif ) Mógłby ktoś założyć ankietę, który termin komu pasuje. I niech większość zadecyduje. Acha była też ciekawa propozycja w schronisku na Hali Miziowej wink.gif
Vapnatak
Hehehehe! Słuchajcie, to może skoro południe, to ten nieszczęsny Sandomierz? wink.gif Albo Kraków powtórka z rozrywki? wink.gif

No to słucham Waszmościów, co jest ciekawego w Rzeszowie, czego ja rodowity Rzeszowianin nie wiem? wink.gif

vapnatak
gregski
Przecież Pisałem!
TRÓJMIASTO
Ciekawe a i miejsca trochę będzie, bo zdaje się, że jakąś imprezę ostatnio tu odwołali.
carantuhill
QUOTE(Vapnatak @ 11/05/2009, 9:04)
Hehehehe! Słuchajcie, to może skoro południe, to ten nieszczęsny Sandomierz? wink.gif Albo Kraków powtórka z rozrywki? wink.gif

No to słucham Waszmościów, co jest ciekawego w Rzeszowie, czego ja rodowity Rzeszowianin nie wiem? wink.gif

vapnatak
*




Rzeszów to czerwone miasto wink.gif
Magnat Kresowy
Trójmiasto ??? To dla mnie drugi koniec Rzeczpospolitej Polskiej już mogę przystać przy warszawie, chociaż też trochę daleko. Ale już leprze to niż Gdańsk. A może by tak w Zakopanem na Krupówkach ?
Donia
Ludzie, tak to porozumienia nie dojdziemy biggrin.gif Ja sobie na przykład wymyślę Nową Wieś (bynajmniej nie Warszawską) i co... biggrin.gif Niech będzie Kraków. Chyba, że stronnictwo Wielkich Rzeszowskich Obrońców Ich Małej Ojczyzny zaoponuje. biggrin.gif
Belfer historyk
Jako członek stronnictwa Wielkich Rzeszowskich Obrońców Ich Małej Ojczyzny protestuje przeciwko nazywaniu Rzeszowa czerwonym miastem. Przeciez tam od kilku lat PiS wygrywa zdecydowanie z każdą inną partią.
carantuhill
QUOTE(Belfer historyk @ 11/05/2009, 14:00)
Jako członek stronnictwa Wielkich Rzeszowskich Obrońców Ich Małej Ojczyzny protestuje przeciwko nazywaniu Rzeszowa czerwonym miastem. Przeciez tam od kilku lat PiS wygrywa zdecydowanie z każdą inną partią.
*




No właśnie smile.gif Nawet Kruczek ulicy się tam doczekał, kolej na Millera dry.gif

QUOTE
A może by tak w Zakopanem na Krupówkach ?


Nigdy w życiu dry.gif
Vapnatak
QUOTE(carantuhill @ 11/05/2009, 10:33)
Rzeszów to czerwone miasto  wink.gif

No i? wink.gif

QUOTE(Donia @ 11/05/2009, 13:24)
Niech będzie Kraków. Chyba, że stronnictwo Wielkich Rzeszowskich Obrońców Ich Małej Ojczyzny zaoponuje. biggrin.gif

Ależ wręcz przeciwnie! wink.gif

vapnatak
Grocal
Nie wiem, czy nie ciągnę już zgubionego wątku, ale, nie bardzo mam czas przeglądać cały temat, więc: mnie lipcowe popołudnie w Warszawie bardzo odpowiada. smile.gif
Ježek
QUOTE(Gerhard @ 11/05/2009, 7:18)
Ale mam inną propozycje - KUDOWA ZDRÓJ - okres wakacyjny.
W Kudowie niczego extra nie ma, czego maja inne lokacje. Tylko targ dla Czechów smile.gif Lecz to miejsce jest blisko do domu mojego rolleyes.gif
To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org