Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Nauczyciele Historii
historycy.org > Forum > Historia - pozostałe sekcje > Nauczanie Historii
dorian2000
Czy są tu jacyś ???? : - )))))

No i chciałbym się dowiedzieć jakie są możliwości pracy w zawodzie po studiach itp. ; - ))))))))
Mała Marika
Ja jestem historykiem !! smile.gif
Tyle, że niepracującym i nie po studiach... biggrin.gif
No żart. Takich "na serio" historyków jest tu napewno dużo smile.gif

Pozdrawiam smile.gif
Asarhaddon
Witam,
ad.1 są
ad.2 kiepskie

pozdrawiam
korten
Mam siostre i szwagra po studiach historycznych - poznali sie na jakichs obchodach ku czci czy z okazji- generalnie cienko przeda
ugedej
Sądzę, że będę dobrym nauczycielem Historii... No chyba że pozwolą mi się doktoryzować ale to jeszcze daleka przyszłość, ponieważ najpierw muszę skończyć Studia a troszeczke mi zostało...

Nauczyciele nie zarabiają dużo, no byc może po okresie przejściowym w Unii Europejskiej cos sie zmieni na korzyść Pedagogów.
Wakacje mają długie.
Największe kosy zapraszane są na wszystkie połowinki i studniówki(za free!)
Minus taki że w małym mieście taki nauczyciel nie może wyjść nigdzie na dyskotekę i porządnie się zabawić bo albo go później będa wytykac palcami i będzie miał zszarganą opinię albo natrafi tam na ucznia, któremu kiedyś postawił pałę i może od niego dostać manto!
Mała Marika
Może niedługo na tym forum znajdzie się "mój" nauczyciel od historii, który uczy mnie w szkole smile.gif Za moją zasługą wink.gif Namawiałam go, więc jak tylko se naprawi Neta, myślę że się zarejestruje i będzie z nami smile.gif

Pozdrawiam smile.gif
Leo
Ja i owszem, uczę historii w jednym z warszawskich liceów (dodam nieskromnie, że w jednym z lepszych).
Co do możliwości znalezienia pracy, to wszystko zależy od warunków lokalnych.
holly
no właśnie niedługo kończe studia i cóż chyba będe szukała pracy w szkole, szczerze mówiąc nie zachwyca mnie to chociaż lubie lekcje z dzieciakami ( szczególnie w podstawówce). Mój chłopak tez jest historykiem i jak tu ktoś pisał wcześniej kokosów z tego mieć nie będziemy, ale cóż jak się coś lubi, kocha, to pieniążki nie są najważniejsze smile.gif
To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org