Pomoc - Szukaj - Lista Użytkowników - Kalendarz
Pełna wersja: Vindolanda
historycy.org > Forum > Archeologia i Rekonstrukcje historyczne > Muzea
Theodorus
http://www.vindolanda.com/index.html - niezły poziom opracowania i świetna rekonstrukcja komputerowa przebadanego obozu rzymskiego.
Vapnatak
No rzeczywiście, niezłe to.

vapnatak
Kakaj
Hej Theodorusie !

Robiłeś tam może zdjęcia ? Byłbym rad gdybyś sie podzielił. W zamian oferuje moc fotek z innych muzeów Europy. Wstyd się przyznać, ale do tego muzeum jeszcze nie dotarłem. Za każdymn razem jak jestem w Anglii, jest jakoś za daleko do Vindolandy.
Theodorus
QUOTE(Kakaj @ 30/12/2007, 17:41)
Hej Theodorusie !

Robiłeś tam może zdjęcia ? Byłbym rad gdybyś sie podzielił. W zamian oferuje moc fotek z innych muzeów Europy. Wstyd się przyznać, ale do tego muzeum jeszcze nie dotarłem. Za każdymn razem jak jestem w Anglii, jest jakoś za daleko do Vindolandy.
*


Fotek nie robiłem, bo nie byłem. Za propozycję dziękuję.
Kakaj
Aha, oj szkoda sad.gif

Czyli w sumie temat bez sensu.
Bo to forum dla : "Każdy kto odwiedził jakies ciekawe muzeum może się tutaj podzielić swymi wrażeniami"

Może w tym roku podjadę do Vindolandy, czas pokaże.
Theodorus
QUOTE(Kakaj @ 1/01/2008, 23:06)
Aha, oj szkoda  sad.gif

Czyli w sumie temat bez sensu.
Bo to forum dla : "Każdy kto odwiedził jakies ciekawe muzeum może się tutaj podzielić swymi wrażeniami"

Może w tym roku podjadę do Vindolandy, czas pokaże.
*


Ale nie jest napisane, że ciekawostki przedstawić jakiejś nie można. Półtora roku nikt nie skrytykował, a troche wejść do tego tematu było. Dopiero sie pokazałeś i już narzekasz :/
To jest wersja bez grafik. Aby przejść do pełnej wersji forum kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Copyright © 2003 - 2005 Historycy.org
Kontakt: historycy@historycy.org